Wühelmina/ WCb 'Wij staan altijd voor u klaar.' EN 13 Adriana van Stel - Hamelink -Adri- Cornelis Huibrecht van Oosten -Kees- Kees van Oosten Adri van Stel - Hamelink Cornelis Jacobus Willibrordus de Winter -Cor- IS^OVERICE BERICHTEN Bure van Stel Het Zeeuwse Land Andrea de Winter - Hamelink Telefoon 0113-3403811 Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I info@uitvaartpeterbutler.nl Stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 Kapelle voor een persoonlijke uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvoCafscheid. PM WOENSDAG 17 NOVEMBER 2021 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend geven wij kennis van het overlijden van onze moeder en oma Gehuwd geweest met Kees Osté 115-2-2013 Biggekerke 30-10-1938 Middelburg 15-11-2021 Biggekerke Inge en Jan Lampert-Osté Harm Koen en Mirella Wouter Koudekerke Leendert en Marja Osté-Aarnoutse Elmy en Roald, Saar, Noud en Teun David en Marissa f?, Joris Kapelle Willemien en Gert Huisman-Osté Dorien V en Sander Sjors en Mandy Koudekerke Ernst en Petra Osté-Verhagen Kevin en Sylke Patrick en Sylvana Correspondentieadres; Koudekerkseweg 10 4373 RE Biggekerke Op zaterdag 20 november vindt de uitvaart in besloten kring plaats. U kunt de bijeenkomst vanaf 10 uur meebeleven via www.kerkdienstgemist.nl/Koudekerke. Met dank voor de goede verzorging door het personeel van verpleeghuis Willibrord. We zijn verdrietig, we zullen je missen. We weten dat het zo goed is. Op 15 november 2021 is toch nog onverwachts overleden, onze lieve zorgzame mam, trotse oma en overoma in de leeftijd van 88 jaar echtgenote van Marinus van Stel 21-3-2015 Kapelle Hannie en Sjaak Hertgers - van Stel Jaap Jan en Tamara, Sven, Lieke Adrian en Michael, Kiki, Dewi Everdingen Cobi en Kees van Maris - van Stel Anne en Roeland, Leon, Kris Correspondentieadres: Ooststraat 26,4421 EC Kapelle De dankdienst voor haar leven en de begrafenis vinden plaats in besloten kring te Wemeldinge. De Heer is mijn herder Psalm 23 Na een kort ziekbed is overleden mijn grote steun en lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Hoedekenskerke, 19 november 1945 t Middelburg, 10 november 2021 Hij heeft zijn leven aan zijn vrouw en onze moeder gegeven. Marijke van Oosten-Verdoorn Angelina Jakobsen-van Oosten Ard Jakobsen in liefdevolle herinnering Adaya en Wouter Anousjka en Eddie, Fleur Arco Edith van Oosten Jarne Schelvis Jens Cornelis van Perestraat 6 4388 CD Oost-Souburg De afscheidsdienst en begrafenis zullen gezien de huidige maatregelen in besloten kring plaatsvinden. De afscheidsdienst is vanaf donderdag 18 november terug te zien via www.kerkomroep.nl (Oost-Souburg). Na een leven dat gekenmerkt werd door zorgzaamheid, zijn we nu verdrietig om het heengaan van onze lieve zwager en oom echtgenoot van Marijke van Oosten-Verdoorn We wensen Marijke en (klein)kinderen sterkte toe. Piet en Corry Verdoorn-Scheele Wim en Mien Verdoorn-van de Ree Cor en Audry Verdoorn-Kamperveen Nichten en Neven In liefde gedenken wij, allen die ons zijn voorgegaan. COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Qwww.familieberichten.nl SLUITTI3DEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Na afnemende gezondheid is overleden onze lieve schoonzus en tante Familie van Stel Rust nu maar uit. Je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen watje hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Met al zijn levenslust, positiviteit en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van Echtgenoot van Nisse, 23 september 1951 t Heinkenszand, 12 november 2021 Michel en Benjamin Ziva *1» Abby Correspondentieadres: Talingstraat 4,4451 DS Heinkenszand Op donderdagavond 18 november is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Cor te nemen in Uitvaartcentrum Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Ook kunt u ons dan persoonlijk condoleren. De afscheidsdienst zal vanwege de huidige maatregelen in besloten kring plaatsvinden. Veel dank aan de huisartsen J. Bruijnzeel en T. Huissoon, het verpleegkundig team van S.V.R.Z voor him intensieve begeleiding en alle steun en warmte die zij hebben gegeven aan mijn man en vader Cor de Winter. Cor zou zeggen: 'Julder bin heweldig' ZORG Peter Butler Dank voor alle vriendschap Rust zacht lieve Eric en Trudie Smits en kinderen Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/middenzeeland of bel 01l8 72 69 42 voor een persoonlijk gesprek. Ton, Laurine en Wouter van Het Zeeuwse Land DELA DEIA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45