Jurie Klopmeijer Abraham Schout 12 FAMILIEBERICH Aad de Koster Willy de Klerk OVERLEDEN Jurie Klopmeijer Vriend, levensgenieter, markante Domburger Jurie Klopmeijer Willy de Klerk Willie Aad de Koster Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons niet alleen. Wat wij in hem bezaten, is altijd om ons heen. Intens verdrietig maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame (schoon)vader en opa weduwnaar van Maatje Osté Biggekerke, Koudekerke, 23 december 1936 14 november 2021 Kinderdijk: Peter en Marike Jens Niels Zoutelande: Rianne en Jan Leus Bram Jasper Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "de Tulpstraat 4" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Zuidstraat 10 4374 AJ Zoutelande De afscheidsdienst zal op vrijdag 19 november om 11.00 uur worden gehouden in de Dorpskerk te Biggekerke. Deze dienst zal in besloten kring worden gehouden, u kunt deze wel volgen via: www.kerkdienstgemist.nl De begrafenis waarbij u wel aanwezig kunt zijn, zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren. Bram Schout Willy Osté-Jobse i Authentiek, karakteristiek, levensgenieter, een echte Domburger is niet meer Dankbaar dat hij uit zijn lijden is verlost, hebben wij uit liefde losgelaten Domburg, 22 januari 1937 t Domburg, 12 november 2021 Tonny Boris en Kim Sanne en Aloys Sarah Joep Linda en Jan Cerisa Britt Correspondentieadres: Hogehilweg 13,4357 AC Domburg De afscheidsdienst vindt, vanwege de huidige maatregelen, plaats in besloten kring. Wel kunt u deze bijwonen via een livestream op vrijdag 19 november om 13.00 uur met de volgende link: www.deuitvaartlive.nl/klopmeijer De begrafenis vindt plaats om 14.30 uur op de algemene begraafplaats Domburg. Een vriend met een uitgesproken mening is ons ontvallen... Wij zullen hem missen. Wij wensen Tonny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jaap en Lenie Labrujère Frits en Tonneke Biesen Tonnie en Karien Huibregtse is overleden, op de plek waar hij werd geboren, bij de Hogehil Jurie, we gaan je missen. We wensen Tonny, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Kees en Cor Angela en Georg Chris en Dorien en kinderen Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Vele jaren is hij bij Tafeltennisvereniging Arnemuiden actief geweest als bestuurslid, toernooileider en speler. Met respect en waardering denken wij terug aan zijn inzet. We wensen zijn familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden TTV Arnemuiden In liefde losgelaten Na drie weken tussen hoop en vrees te hebben geleefd, hebben wij, voor ons veel te vroeg, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze sterke (schoon)vader en onze trotse opa echtgenoot van Willie de Koster-Koster Wassenaar, 15 mei 1944 t Goes, 13 november 2021 Marco en Daphne Anique, Kelly, Caitlin Willeke Nikki, Lieke Correspondentieadres: Marktstraat 21,4381 EVVlissingen De crematieplechtigheid wordt gehouden in besloten kring. Wel kunt u deze via een livestream bijwonen op vrijdag 19 november om 16.30 uur met de volgende inloggegevens: https://start.memoriam.tv/62Z7-HF40 Een speciaal woord van dank aan de verpleegkundigen en artsen van hetADRZ Goes voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Verdrietig, maar met vele mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom We zullen hem nooit vergeten. Hans Elly (in herinnering) Emma (in herinnering) Hans Els (in herinnering) Kinderen en kleinkinderen. Door het overlijden van hebben wij een goede, altijd meelevende vriend verloren. Familie Kuzee Burgh Haamstede WOENSDAG 17 NOVEMBER 2021 PM Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom weduwnaar van Matty Schout-Osté Enkele uren later ontvingen wij nog een droevig bericht van overlijden, van onze schoonzus en tante Weduwe van Kees Osté Wij wensen beide families veel sterkte toe Ada en Jean Jo en Hanny Diny en Dirk neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44