J? nl Sjaak Hennekeij Annigje Huisman-Puister 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Johannes Jacobus Mookhoek Abraham Jacobus de Maillie Bram de Maillie ALS genezen niet kan. Berustend in zijn onvermijdelijke levenseinde, is van ons heengegaan mijn broer en schoonbroer Izaak Jacobus Groede, 22 februari 1952 t Vbssingen, 12 november 2021 Breskens: Jaap en Suus Hennekeij-Keijmel Wij zullen in besloten kring afscheid nemen van Sjaak. Onze dank gaat uit naar al het personeel van Emergis, Revant en WVO Zorg Ter Reede, woning 23, voor de liefdevolle zorgen toewijding die zij Sjaak in de afgelopen periode hebben gegeven. Correspondentieadres: Anker 5,4511 KB Breskens -Jan- Het is ons maar geleend de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen. Diep bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer en oom Jan Mookhoek Rieneke en George Co en Ineke Majella en Mark neven en nichten 14 november 2021 c$)tanv echtgenoot van Nelly de Wijze Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad (Trouwtekst) Psalm 119 vers 105 Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder - Annie - sinds 20 augustus 2015 weduwe van Gerrit Huisman Amsterdam, 27 april 1933 t Terneuzen, 13 november 2021 Terneuzen: Aukje en Sjaak van de Velde - Huisman Mark, Danique, Michelle Stefan en Elina, Dan, Evy Lennart en Arina, Liv, Julliëtte, Sophie Terneuzen: Tineke en Cor Quaars - Huisman Angelo in herinnering Ricardo en Samantha Romario Tamara Quinten Alanya (TR): Carla en Mehmet Atay - Huisman Stephanie, Feyza Noureddine Demiray Correspondentieadres: Dagpauwoog 1,4533 HD Terneuzen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'De Blide', afd. Schoone Waardin, voor alle goede zorgen. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 18 november om 13.30 uur in de "Levensbron", Sloelaan 40 te Terneuzen,. Voorafgaand aan de dienst kunt u van 12.45 tot 13.15 uur de naaste familie condoleren in de kerk. Aansluitend na de dienst zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden. 5 ;:0 DINSDAG 16 NOVEMBER 2021 ZV Jan is aan zijn laatste reis begonnen- Na een kort ziekbed hebben wij, helaas te vroeg, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze trotse vader, schoonvader en opa Breskens, 2 september 1952 Terneuzen, 14 november 2021 Lia Mookhoek-De Reu Diana Alexander Jeffrey Vallerie Marcel Mandy Dylan Nick Tycho Correspondentieadres: Bernhardstraat 2,4542 AX Hoek Op woensdag 17 november van 17.00 uur tot 17.45 uur is er gelegenheid om afscheid van Jan te nemen in de aula van Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c in Terneuzen. De afscheidsdienst van Jan zal plaatsvinden op vrijdag 19 november om 12.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 in Terneuzen. Na de dienst kunt u de familie condoleren. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, schoonpa en opa Oostburg, 12 januari 1944 t Oostburg, 13 november 2021 Oostburg: Nelly de Maillie-de Wijze Oostburg: Els en Roel Romy Breskens: Marjo en Martin Demi en Thom Angela en Roy Mariska, Fenna, Sem Het is goed zo, eindelijk rust. Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Schouwburgstraat 38,4501 BP Oostburg Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze zwager en oom Wij wensen onze zus Nelly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Middelburg, Tonnie de Wijze Den Helder, Hans de Wijze Middelburg, Nico de Wijze Yerseke, Cathrien Cornelisse-de Wijze Middelburg, Heieen Nieuwenhuize-de Wijze Terneuzen, Annelies Oosterloo-de Wijze René Oosterloo neven en nichten ti 'SP*

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55