COLOFON Familieberichten EN 13 Johanna de Wolf-Jobse Corrie Menheere - de Baar Willeboord Abraham de Klerk -Willy- Abraham Schout Sdmuttjcrfm 0MdMmfwer& r Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend op alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en zwager 12 november 1946 15 november 2021 Tannie de Klerk-Bliek Cindy de Klerk Lilian en Dave Paardekooper-de Klerk Thomas en Yara Emma Mientje Bliek Scheldepoortstraat 2A 4339 BM Nieuw- en Sint Joosland De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 19 november tussen 16.00 uur en 17.30 uur in theater "De Wegwijzer" aan de Molenweg 25 te Nieuw- en Sint Joosland. Parkeren is mogelijk op Veerstraat 25 te Nieuw- en Sint Joosland. In verband met de coronamaatregelen zijn de medewerkers van theater "De Wegwijzer" genoodzaakt uw QR-code te scannen bij binnenkomst. -Jo- Tot mijn verdriet is overleden mijn geliefde broer zijn zuster M.J. van der Woude-Schout 's-Heer Arendskerke, 14 november 2021 Samen is een groot gemis ak Stmert er niet meer is.... Yiij wensen ome schoonzus !Anitct 6> Tronk-, Cathetijne, Sophie en verdere famiÜe Qods krachten sterkte toe.... Tekargtt Hesar Sarioit Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten PM DINSDAG 16 NOVEMBER 2021 Geborgen bij God Dankbaar dat ze zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante sinds 9 oktober 2012 weduwe van Wim de Wolf Zoutelande, f Vlissingen, 18-03-1929 13-11-2021 Capelle a/d IJssel Alie en Piet (in herinnering) Hoofddorp Corrie en Bert (in herinnering) Vlissingen Jaap en Bep Vlissingen Rogier en Jeanne Brighton USA Adriaan en Sophie (in herinnering) Leiden Marietje en Ruud (in herinnering) Vlissingen Lein en Marieke Losser Janny (in herinnering) en Lütwich Neven en nichten Correspondentieadres: Marea Uitvaart Majoorwerf 5 4374 CA Zoutelande Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Ter Reede, Vondellaan, woning 14, voor de liefdevolle verzorging. De begrafenis wordt gehouden in besloten kring op vrijdag 19 november om 13.00 uur in Zoutelande. U kunt de dienst live volgen of later terugkijken op www.mareauitvaart.nl/nl/livestream. Gebruikersnaam: marea Wachtwoord: mareauitvaart Verdrietig om haar heengaan, maar met dierbare herinneringen nemen we afscheid van onze oudste zus schoonzus, en tante Jo en Frans Nelly en Rinus Clazien en Piet Kees en Betsie Johan en Hannie Neven en Nichten Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45