lYiC JA cCriaanse Sjaak Hennekeij Johanna Jacoba de Witte-Scheers Johanna de Wolf-Jobse Johannes Jacobus Kleijn Jan Leijn Kleinepier Jan Leijn Kleinepier 12 FAMILIEBERICH OVERLEDEN Bram de Maillie Mijn lieve moedige zus Wil Adriaanse Dus rust zacht lieverd. J. Adriaanse ALS genezen niet kan. Berustend in zijn onvermijdelijke levenseinde, is van ons heengegaan mijn broer en schoonbroer Izaak Jacobus Groede, t Vlissingen, 22 februari 1952 12 november 2021 Breskens: Jaap en Suus Hennekeij-Keijmel Wij zullen in besloten kring afscheid nemen van Sjaak. Onze dank gaat uit naar al het personeel van Emergis, Revant en WVO Zorg Ter Reede, woning 23, voor de liefdevolle zorgen toewijding die zij Sjaak in de afgelopen periode hebben gegeven. Correspondentieadres: Anker 5,4511 KB Breskens Jopie -Jan- Dag Karei... een goede reis! Dees&Roos Theo&Corrie t en alle kinderen en kleinkinderen De uitvaartdienst voor zal vrijdag 19 november om 12.30 uur live te volgen zijn via de link: https://start.memoriam.tv/8KEX-HXGE Met veel verdriet, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen we mee, dat onze moeder, oma en overgrootmoeder is overleden Weduwe van Piet de Witte Goes, 4 januari 1930 T Goes, 7 november 2021 Namens allen die haar liefhebben Peter en Marco Chris en Brigitte Jolanda Josje Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Rooseveltlaan 73, 4463 GL Goes De uitvaart heeft op haar verzoek in besloten kring plaatsgevonden op maandag 15 november. Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze zwager en oom Wij wensen onze zus Nelly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Middelburg, Tonnie de Wijze Den Helder, Hans de Wijze Middelburg, Nico de Wijze Yerseke, Cathrien Cornelisse-de Wijze Middelburg, Heieen Nieuwenhuize-deWijze Terneuzen, Annelies Oosterloo-de Wijze René Oosterloo neven en nichten Een opgewekte, vriendelijke, meelevende schoonzus en tante. Zo herinneren wij ons Jo. Totdat zij getroffen werd door de ziekte waardoor ze langzaam veel ging vergeten en in de war raakte. Op 13 november 2021 overleed een vrouw waar we met zijn allen erg op gesteld waren. Maaike M. de Wolf-Mol Joh.W. de Wolf En de kinderen van Floor, Bram en Jo. a/s de wind uit het westen komt zingt hij voor ons twee want als de wind uit het westen komt vertelt hij ons van zee hoe golven uit elkaar ontstaan wel hun eigen wegen gaan maar afzonderlijk toch samengaan geborgen in de zee Liselore Gerritsen Mij is geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden thuiskomst. In liefde gedenken wij Voormalig gezagvoerder bij Smit Internationale Zeesleep-Bergingsbedrijf Rotterdam Drager van de gouden De Ruytermedaille. Scheveningen f Vlissingen 7 januari 1933 11 november 2021 Middelburg: Lita Zeewolde: Dick en Ursula Djoy en Zoey Benny en Jimmy Hulst: Rianne en Gert-Jan Teun en Fiene Correspondentieadres: Uitvaartverzorging den Besten t.a.v Familie Kleijn Blauwedijk 5 4331 JC Middelburg Het afscheid vindt in besloten kring plaats. DINSDAG 16 NOVEMBER 2021 PM "Voor de laatste keer uitgevaren met als eindbestemming daar waar de lucht en de zee samenkomen" Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, nemen wij afscheid van mijn vader, schoonvader en opa Zoutelande, Koudekerke, 23 maart 1928 11 november 2021 Gehuwd geweest met Dien Kleinepier-de Bokx f 2009 "Het mooie van herinneringen is dat niemand ze van je afkan nemen, want ze blijven voor altijd in je hart" Herman, Angela en Kim De afscheidsbijeenkomst zal in kleine kring plaatsvinden op donderdag 18 november. Deze is mee te beleven vanaf 13.00 uur via www.kerkdienstgemist.nl Zoutelande Aansluitend zal Jan in stilte worden gecremeerd. Correspondentieadres: Compassie uitvaartzorg Melsesweg 1 4374 NG Zoutelande Wij zijn alle medewerkers van De Brouwerij, Tulpstraat 6 in Koudekerke dankbaar voor de liefdevolle verzorging. 'Ach, wirhaben ihn verloren' Als stuurman van zijn leven standvastig zijn koers gevaren. Onderweg het verleden zorgvuldig vastgelegd. Totdat het leven ging vervagen en zijn reis eindigde waar de hemel en de zee elkaar vinden. Op 93-jarige leeftijd is rustig overleden Leute Leeuwerik-Kleinepier, zijn zus Wim Mol, zijn zwager Sina, Leijn, Koos, Cathrien, Han, Sybolt en Kai, zijn zussen, broer, schoonzus, zwagers en neef in dierbare herinnering Jakoba, Willemien, David, Jan-Willem, David, Peter, Katelijne en Ilse zijn nichten en neven Koudekerke,'De Brouwerij' 11 november 2021.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44