Y c J.E. van de Fliert Jan Evert van de Fliert 16 OVERLEDEN Janna van Belzen Hendrika de Vos-van den Ouden Kees Leintje Looi se-Looi se Leny Looise-Looise Leny Sinke-Boone -Leny- Wij zijn verdrietig, maar na een goed leven is onze schoonzus en tante overleden Leny Looise-Looise Wij wensen Mieke veel sterkte toe. Piet en Iet Leida en Aart (in herinnering) Adrie en Jan Jan en Zwanny Neven en Nichten V ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021 PM Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. In de vroege ochtend van 7 november heeft mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en opoe voorgoed rust gevonden weduwe sinds 23 december 2009 van Jaap van Belzen Lid van de Orde van Oranje-Nassau Arnemuiden Vlissingen 22 november 1933 7 november 2021 Arnemuiden: Kees en Renske van Belzen-van Putten Middelburg: Sya en Paolo Oliver, Sienna Middelburg: Wesley en Esmee Isa Breda: Genya en Bas Correspondentieadres: De Schone Waardin 3,4341 LH Arnemuiden De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Een sterk karakter, een mooi mens Onze lieve oma, het verdriet is immens Altijd zorgzaam, je stond voor ons klaar Met verhalen en eten, gezellig met elkaar Wat blijft is de mooie herinnering Vol dankbaarheid, warmte en waardering Voor altijd verbonden Nu heb je je rust gevonden. Je klein- en achterkleinkinderen, Sya en Paolo Oliver, Sienna Wesley en Esmee Isa Genya en Bas Belangrijk is niet de weg die je gaat maar het spoor dat je achterlaat Verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 9 februari 1997 weduwe van Jaap de Vos Oude-Tonge Zierikzee 21 januari 1930 10 november 2021 Adri en Jan Gert en Loes Ivo en Els, Sanne Jaap en Eveline Kim en Rick Wim De samenkomst en crematie vinden in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Provinciale Straatweg I 4318 AS Brouwershaven Levensgenieter, bourgondiër, ondernemend, welbespraakt - Cornelis Jan Michielsen - weduwnaar van Susanna Adriana van de Velde Terneuzen, 18-8-1931 Terneuzen, 9-11-2021 Marianne - in herinnering - Annemarie en Ad Cees en Dolly Marian en Ellen Piet en Muriel klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen Onze vader en opa stelde zijn lichaam ter beschikking van de wetenschap. Onze dank gaat uit naar Bachten Dieke, in het bijzonder het team van 'Het Baken', voor hun inzet en goede zorg. We kregen het verdrietige bericht dat plotseling is overleden, de heer Als zijn dreamteam mochten we hem heel wat jaren helpen. Daar zijn we dankbaar voor. We gaan hem enorm missen. Hij was een bijzonder mooi mens en heeft een plek in onze harten. Riet en Piet, Ina, Mineke, Arend, Arga, Tjesse, Anky, Elly, Ad en Sharon En ik zag een nieuwe hemel en een nieuwe aarde; want de eerste hemel en de eerste aarde was voorbijgegaan. Openbaring 21 vers 1 Woensdag is overleden, onze geliefde oom, vriend, broer en zwager, de heer 18 september 1951 10 november 2021 zoon van Jan Evert van de Fliert en Brandelina Betsie van 't Net Domburg: Arend van de Fliert en Hans Raaijmakers executeur testamentair Oost-souburg: Arga de Kok - la Soe Barneveld: Arend en Nel van de Fliert - Dekker Rita van de Fliert 1 13.02.2003 Neven en nichten 'Jonathan' Domburgseweg 30,4357 NH Domburg Overeenkomstig zijn wens zal de bijzetting in het Familiegraf in Barneveld in besloten kring plaatsvinden. .een mens te zijn op aarde Mijn lieve, zorgzame en altijd meelevende moeder echtgenote van Jakob Looise f 10 september 2016 is overleden na een lang, actief en onbaatzuchtig leven. Zij had een open oog voor de wereld. Zo zal zij herinnerd worden. *Middelburg, 9 maart 1930 JOost-Souburg, 10 november 2021 Oost-Souburg: Mieke Looise De dankdienst en de begrafenis zullen op donderdag 18 november in besloten kring plaatsvinden. Hudsondwarsstraat 4 4388 EV Oost-Souburg IVeel dank aan huisarts Van Deutekom en de mede werkers van Zorgstroom, team Lammerenburg, voor de jarenlange betrokkenheid en liefdevolle verzorging van mijn moeder Leny Looise-Looise. Tevens dank aan de medewerkers van De Zoute Viever; voor hun verzorging gedurende de laatste weken. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij ons in haar leven heeft gegeven, is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Middelburg: Jaap f en Matty f Looise-Leijnse Baam: Kees f en Cathrien Looise-Hornsveld Middelburg: Annie en Frans Anderiesse-Looise Budel: Jan en Wil Looise-Willeboordse neven en nichten 10 november 2021 Wij zijn verdrietig om het plotseling overlijden van Onze dierbare buurvrouw en vriendin, altijd liefdevol en vriendelijk. Wij zullen Leny missen. Ank en Fer den Hartog Hennie en Klaas Nederlof Ankie en Frans Pouwer Sjaan en Johan van Sabben Riet en Wim Mesu Nel en Willem den Herder Ria en Frans van den Driest Rina Geldof Emilie van den Driest Serooskerke, 9 november 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44