WORD JU ONZE NIEUWE COLLEGA MONTEUR? ZEELAND 3 EEN VAN DE 500 ZEEUWSE SLACHTOFFERS A De schaamte bleef, dus Priscilla hield het stil. Ook voor collega raadsleden. ,,Maar ik ging er wel mee aan de slag. Ik meldde me aan bij de landelijke site en ik werd ge beld. De vrouw die ik aan de lijn had, zag het woordje 'fraudeur' ach ter mijn naam staan en zei gelijk: 'Ah ja, ik zie het, u bent een van de gedupeerden'. Dat was zo bizar." In februari van dit jaar vroeg Pris- cilla compensatie aan. Die kreeg ze. Ineens stond er 30.000 euro op haar rekening. ,,De eerste tijd heb ik al leen maar naar die cijfers zitten sta ren. Ik durfde er niet aan te komen, zo bang dat ik het weer zou moeten teruggeven. Na twee maanden ben ik schuldeisers gaan terugbetalen. Mijn vader die me geld geleend had, een collega die me in nood had ge holpen. Daarna werden mijn schul den bevroren." Daarmee was voor Priscilla de kous niet af. ,,Ik word er nog dage lijks mee geconfronteerd. Zo heb ik nog steeds een BKR-melding, wat betekent dat ik nog geen telefoon- abonnement kan afsluiten. Ook zijn de lichamelijke klachten niet weg. Ik heb een lage bloeddruk, ik val vaak flauw, ik kan niet goed eten, mijn slaapritme is verstoord, ik heb migraine. Ik ben 37, maar de stress heeft mij gesloopt." Traumatherapie Priscilla is in therapie gegaan. ,,Traumatherapie, om dingen een plek te geven. Ik heb echt donkere periodes gekend. Weet je, deze hele situatie heeft mij slimmer gemaakt en mondiger dan ik al was. Maar het had ook anders kunnen uitpakken. Ook ik had een gezinsmanager. Ook van mij hebben instanties zich wel eens afgevraagd of ik wel een goede moeder ben. We weten in middels allemaal hoe dat had kun nen aflopen." Het gaat nu goed met Priscilla. Ze heeft haar eigen inkomen en dank zij de compensatie kon ze afgelopen jaar eindelijk weer de verjaardagen van haar kinderen vieren 'zonder nachten wakker te liggen van stress om de kosten'. ,,Ik ben op vakantie geweest. Ik kan een taartje eten met mijn zoon als we daar zin in heb ben. Allemaal dingen die tot voor kort onvoorstelbaar leken. Dat doet mijn zelfvertrouwen goed." En ze helpt anderen. ,,Als raads lid, maar ook buiten de politiek. Ik weet inmiddels precies de weg naar potjes en kwijtscheldingen. Ik help mensen te krijgen waar ze recht op hebben. Dat wil ik ook professio neel gaan doen. Ik droom er al jaren van een opleiding te volgen, hbo er varingsdeskundige, en dat wil ik gaan doen. Ik durf eindelijk weer naar de toekomst te kijken." BELISOL zaterdag 13 november 2021 zat ik huilend op de bank De boulevard van Vlissingen is de plek waar Priscilla Kuipers naartoe ging als het haar allemaal te veel werd. „Alleen daar kon ik me even vrij voelen." foto lex de meester blijf je twijfelen. Hoezo zou de overheid mij bedonderen?" Bij Belisol-Goes plaatsen we kozijnen en deuren bij renovatie- of nieuwbouw projecten voor particuliere klanten. Ben jij een teamspeler, wil jij een goed salaris passend bij jou werkzaamheden Ben jij die vakman en hebt (of wil) ervaring in de kozijnbranche Ben jij in het bezit van een rijbewijs B+E (of bereid om E te behalen) Wil jij werken bij de grootste en snelst groeiende leverancier van kozijnen en deuren in Nederland Wij zijn werkzaam in CAO "bouw infra bouwend Nederland" Werkgebied regio Zeeland Bij geschiktheid een full-time vast dienstverband Belisol. Meer dan 40 jaar kozijnen en deuren zonder zorgen. Belisol Goes - Nobelweg 2-24, 4462 GK Goes - T 0113-211 811, goes@belisol.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 31