'EN DAN SAMEN EEN LEUKE VROUW VERSIEREN' BY De Liefde 'We kwamen allebei uit een superbraaf huwelijk. Ik was de derde partner met wie Hanna ooit seks had, zij was mijn tweede. Na een halflaar vertelde ze dat ze tijdens haar vorige huwelijk iets met een goede vriendin had gehad. Heel onverwacht, op de camping tijdens het douchen. Daar maakte ik onder het vrijen een keer een grapje over, dat het me geil leek als haar vriendin erbij zou zijn. Later vroeg ik hoe belangrijk die affaire voor haar was geweest. Nou ja, ze hoefde niet samen te leven met een vrouw, maar de seks was heel erg leuk. Dus gingen we op zoek. Via websites benaderden we allerlei leuke vrouwen: geen reactie, alleen van een stel. Zo zijn we het swingerswereldje ingerold. Eerst bezochten we parenclubs, maar daar word je jagerig van, je komt in situaties met mensen die alleen maar seks willen. Had je boven van alles met ze gedaan, zeiden ze beneden opeens niets meer tegen je. Dat voelde nogal goedkoop. Je hebt mensen die uitsluitend swingen om de seks en heel porno gericht zijn en je hebt mensen zoals wij die de verbinding het leukst vinden. Dat is toch het Kors (50) en Hanna (50) hebben seks met anderen. Af en toe met een pilletje erbij, daar worden ze losser van. 'Uit onze dates ontstaan soms echte vriendschappen.' verslavende: de openheid die ieder een heeft op het moment dat je bloot bent. Als je er ook nog xtc bij gebruikt, vallen veel geestelijke obstakels weg waardoor je lekker jezelf kan zijn. Met gewone vrien den praat ik niet over mijn diepste gevoelens, problemen los je binnenskamers op. Tijdens onze dates gebeurt dat wel. Soms ont staan zo echte vriendschappen, waarbij seks ondergeschikt raakt. Wat er ook gebeurt, je moet erover praten. Hanna ging een tijdje In haar eentje uit met vrouwen met wie ze ook seks had. We dachten: moet kunnen, maar Ik bleek toch grenzen te hebben. Ik vond het niet chill: zij was weg met een vriendin terwijl ik thuis zat te netflixen. Achteraf bleek dat zij daar ook last van had. Het is óns geheim: samen op boevenpad gaan. We genieten van de spanning, van elkaar zien genieten of met z'n tweeën een leuke vrouw versieren. Het is een lifestyle die ons veel heeft gebracht. We zien dat mensen die dat stapje durven te zetten ook een sprongetje in hun ontwikkeling maken. Je krijgt een soort zendingsdrang: het zou gaaf zijn als iedereen zo denkt. Ik probeer het wel eens voorzichtig bij familie of vrienden te promoten maar dat wordt meestal niet begrepen. We daten alleen met mensen van boven de 45, die zijn vaker oké met zichzelf. Een buik of hangborsten - op die leeftijd haal je er je schouders over op. Hanna en ik, daar komt niets tussen. We heb ben genoeg plek voor meerdere vormen van liefde. Als ik een mooi, intiem moment heb met een andere vrouw, voelt dat als verliefdheid of zelfs echte liefde. Even in elkaar verdrinken en daarna is het gewoon weer vriendschap.' MEZZA 45 De echte namen van Kors en Hanna zijn bij de redactie bekend. Wil je ook praten over je relatie? mezza@dpgmedia.nl o O Z) cc I co Z) I co LU

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 125