O -Y-z Laatste woorden van afscheid EN 17 Suzanna Stam-den Engelsman Louwrens Johannes Wielemaker -Sannie- Louw DANKBETUIGING Mels Akkerdaas Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn schoonmoeder, mijn lieve zus en onze tante sinds 2006 weduwe van Jacobus Stam in de leeftijd van 93 jaar. Magda in liefdevolle herinnering en Henk Jack in liefdevolle herinnering M. Vos-den Engelsman neven en nichten Onze dank gaat uit naar iedereen die betrokken was bij de liefdevolle zorg voor Sannie. Middelburg, 10 november 2021 Welzingestraat 5 4335 CW Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij met elkaar mochten beleven, delen wij u mede dat wij afscheid hebben genomen van mijn lieve man, mijn zorgzame vader, schoonvader en onze trotse opa 27 november 1950 t 6 november 2021 Vlissingen: Edith Wielemaker-van der Mark Vlissingen: Sjors en Mariska Lesaunier Thierry Laya Westerzicht 307 4385 BA Vlissingen De afscheidsbijeenkomst voor Louw heeft in besloten kring plaatsgevonden. Opfamilieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten PM VRIJDAG 12 NOVEMBER 2021 Via deze weg willen wij iedereen bedanken voor uw aanwezigheid, medeleven, lieve woorden, bloemen en kaarten die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Familie Akkerdaas COLOFON i familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45