J? ^olamfohemvcuv ^olawfohemvwv Dyk 16 FAMILIES OVERLEDEN Krzysztof Ciszewski J. Halfweeg - Jur - LeuMtfe/Stoke'-'BooYie/ M.P.O. Hallo - Maurits - Leny Sinke-Boone M.P.O. Hallo - Maurits - Leny Sinke-Boone Want wat blijft is de liefde" naar 1 Korinthiërs 13 Intens verdrietig geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze liefdevolle en krachtige mama en oma 7 augustus 1955 t9 november 2021 Ons maatje, onze steun en toeverlaat. Marieke en Vincent Lotte Thijs Maurits Kim Dingeman en Justyna Dingeman Daniel Jan en Melissa Jan Bram Rens Oosterland, Molenweg 57 Correspondentieadres: Lageweg 48 4308 AH Sirjansland Zaterdag 13 november is er van 14.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren op ons adres, Lageweg 48 te Sirjansland. De samenkomst en begrafenis vinden in besloten kring plaats. Leny Intens verdrietig zijn we na het plotseling overlijden van We gedenken haar in liefdevolle herinnering. Elly Rianne en Winfried Annita en Gerrie en kinderen Wij zijn verdrietig en verslagen door het overlijden van ons lid en oud-voorzitter vcut Onze club zonder haar felle licht, geestdrift, eigen zinnigheid, warmte en daadkracht is nauwelijks voor te stellen. We omarmen haar gezin en elkaar en herinneren haar. Vol dankbaarheid. Rotary Club Schouwen-Duiveland Verdrietig zijn wij door het overlijden van vader van onze leerling Olivier Ciszewski uit M2D. Namens de leerlingen en het team van Nehalennia Kruisweg wensen wij de familie veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega, rivierloods en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter C.P. Gerritse, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 10 november 2021 VRIJDAG 12 NOVEMBER 2021 Hoe kostbaar is een kwetsbaar mens. Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, delen wij u mee dat onze lieve en zorgzame moeder, schoon moeder en oma is overleden. Gehuwd geweest met Comelis (Kees) Sinke t 13 november 2011 Serooskerke (W) t Goes 28 januari 1939 9 november 2021 We zijn heel dankbaar voor alle zorg en liefde die ze ons heeft gegeven. Ze was altijd zo betrokken en attent. We zullen haar enorm missen. Middelburg: Wageningen: Zeist: Banchory (Schotland): Noordweg 64 4353 AZ Serooskerke (W) Dinemarie Vreeke-Sinke Menno Vreeke Gijs en Anne Annelien en Jasper Jaap Sinke Fenneke Wolters-Sinke In verband met de coronamaatregelen vindt de dankdienst voor haar leven in besloten kring plaats op maandag 15 november 2021 om 13.00 uur in Serooskerke. U kunt de dienst volgen via www.kerkdienstgemist.nl (Protestantse gemeente Serooskerke). Loodswezen Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 10 november 2021 "Zie, Ik maak alle dingen nieuw." Openbaring 21:5 Onverwachts is overleden onze zus, schoonzus en tante Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar Dinemarie Menno, Jaap Fenneke en de kinderen. Veenendaal: Leen en Lenny Boone-Adriaanse Oostkapelle: Abcoen Willemijn Veenendaal: ElineenNico Harderwijk: Leendert Jan en Esther Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega, Scheldeloods en lid van onze vereniging Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter C.P. Gerritse, secretaris Vlissingen, 10 november 2021 Onverwacht en verdrietig kwam het afscheid van onze (schoon)zus. Vele jaren was zij het middelpunt van onze familie. Zeer belangstellend en medelevend.Wij zullen haar missen. Onze gedachten gaan uit naar haar kinderen en kleinkinderen. Vlissingen: Chrisje Sinke-Schoe Oostkapelle: Simon Corbijn Vrouwenpolder: Jan Wattel Son: EekWiersma Kamperland: Piet en Sea Sinke-Zwemer Neven en nichten Met haar denken wij ook aan hen die haar zijn voorgegaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44