EN 17 ft Ueeelotte op 't Hof Hendrika Cornelia op 't Land GEBOREN OVERLEDEN John de Waard Bow de Waard Riek van der Jagt-Zoeteweij -Riek- Hans Bruijns IN MEMORIAM Tineke Paula Scheltinga - Zwijnenburg Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen, onze geliefde schoonzus en tante sinds 22 januari 2008 weduwe van Adrie van der Jagt in de leeftijd van 76 jaar. Sterke de Heere de kinderen en de (achterklein kinderen in dit verlies. De Heere heilige deze roepstem aan ons aller hart. Tholen: Bert en Corrie v.d. Jagt-Kot Yerseke: Kees (in liefdevolle herinnering) en Jenneke v.d. Jagt-Meerman Jannie de Looff-v.d. Jagt en Jos (in liefdevolle herinnering) Henk en Jannie v.d. Jagt -Waverijn Corrie v.d. Jagt-Huissen (in liefdevolle herinnering) Joke en Rinus v.d. Berge-v.d. Jagt Henny en Huib Oostdijk-v.d. Jagt Johan en Marie v.d. Jagt-Traas Neven en nichten 9 november 2021 Ontzag voor de Heer Spreuken 14:27 Met liefde en respect gedenken wij het bijzondere leven van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Weduwe van Abraham Besuijen Amsterdam 8 september 1921 Middelburg 9 november 2021 Ineke Henk Kees Maria t Partners, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij danken Hof Mondriaan, afdeling VPT Zorgstroom, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: President Kennedylaan 69 4334 EH Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Johannes Adrianus Goes, 3-6-1961 11-11-2011 11-11-2021 COLOFON Familieberichten PM DONDERDAG 11 NOVEMBER 2021 Op 10 november zijn wij trotse ouders geworden van Gilco en Moniek op 't Hof - van de Riet Zusje van Siebe Kleindochter van: Piet en Marijke, 's-Heer Arendskerke Rini en José, Zevenbergen Heinkenszand, 10 november 2021 Ons bereikte het droevige bericht dat onze gewaardeerde collega afgelopen weekend onverwachts is overleden. John werkte bij ons sinds 2005 en was een fijne collega en constante factor in de E-ploeg. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Directie en collega's Eastman Chemical Middelburg B.V. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Bow was voor ons een geweldige collega, maar meer nog dan dat een brenger van plezier, vrolijkheid en warmte. De talloze herinneringen aan Bow zullen in onze gedachten blijven. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. De collega's van de E-ploeg Eastman Chemical Middelburg B.V. Verdrietig en verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve dochter en zus, in de nacht van 8 op 9 november '21. Zij mocht slechts 63 jaar worden. Onze gedachten gaan uit naar Ruud Scheltinga, haar echtgenoot Henk en Anny Zwijnenburg - Cornelisse Ellen en Arie Niemantsverdriet - Zwijnenburg Bertus Zwijnenburg en Wil de Smit Anja en Jos Meerman - Zwijnenburg Harold en Nicole Nieuwpoort - Jansen Monique en Mario Jansen - Nieuwpoort Bianca Nieuwpoort Neven en nichten Hank, 9 november 2021 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid, is geheel onverwacht onderweg in zijn vrachtwagen overleden, onze broer, zwager en oom Everdingen, 9 Rijk Heinkenszand Paul en Nellie Bruijns - Esther en Tren Kees Bruijns Ria Bruijns en Sjuul de Jonge Alco, Zoë, Jeroen Martin en Yvonne, Mycha, Sia Arjan en Lesley, Thijn, Kyro, Yara Ineke en Hans Geleedst - Bruijns llona en Ruben, Louk, Sydney, Adelaide, Melbourne Jeroen en Bianca Nelleke en Marnix van Gilst - Bruijns Carola Nicole en Niels, Jenthè, Judah Kattendijke Goes Kapelle Wemeldinge Correspondentieadres: Weegbreestraat 10,4451 LH Heinkenszand De begrafenis zal in besloten familiekring te Goes plaatsvinden. In liefde gedenken wij onze onvergetelijke Bert en Nellie Alderliesten Marianne en Jeroen Peter en Florien neefjes en nichtjes Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45