Ipzem Rinus van Belzen FAMILIEBERICHTEN 11 Elisabeth Antoinette Maria Ingen-Housz OVERLEDEN IWaarje- ook kwam, je- stmdde m gemot. Steeds goedlachs ett positief, maar ook rad ext meedenkend voor wie je nauw aan-ha hart lag. Ondanks odes was per tot (iet einde voor Anneke de Bakker-Setterich Rinusvan Belzen Met verslagenheid delen wij u mede dat is overleden onze buurman We wensen de familie veel sterkte toe. Rinus en Sien van Asselt Kathelien en Saai (in herinnering) van Belzen Arnemuiden, 6 november 2021 En nu, wat verwacht ik, o Heerel Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 vers 8 Dankbaar en blij hebben wij uit Gods scheppende en bewarende hand een lief dochtertje ontvangen. Vol verdriet delen wij u mee dat we haar kort na de geboorte weer aan God terug hebben mogen geven. Noë Cornelia Hollebrandse Noë Geboren 5 november 2021 Overleden 6 november 2021 Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en artsen van de kraam- en kinderafdeling van het ADRZ te Goes voor hun inzet en zorg. Arjo en Janneke Hollebrandse - Jeroense Duunmede 66 4337 BB Middelburg Noë wordt D.V. woensdag 10 november in besloten kring begraven op de begraafplaats te Middelburg. John Jan Pieter Dommanschet V John Dommanschet John Dommanschet John John Dommanschet John Dommanschet John Dommanschet PM WOENSDAG 10 NOVEMBER 2021 jegeRefdm. echtgenote van onze collega Frank is 6 november overleden. Onze gedachten en steun zijn bij Frank, haar (schoon)kinderen, kleinkinderen, moeder en verdere familie. Steve, Guido, Gerben, Katleen, Annemarie, Myriam, Mirjam, Joke. Diep bedroefd, namen wij kennis van het overlijden van ons zeer geliefde oud-oom Wij zullen hem heel erg missen. Dankbaar zijn wij voor alles wat hij voor ons betekent heeft. Paul Lindsey Roos Dag lieve ome Rinus Kus van Milan Intens verdrietig maar met een hart vol liefde hebben we afscheid genomen van mijn lief, mijn soulmate, mijn oer-sterke, zorgzame vader 30 april i960 7 november 2021 Monique en Iris Correspondentieadres Parallelweg 9,4462 AL Goes We nemen in besloten kring afscheid van John John kende veel mensen en velen kenden hem. Van vroeger en van nu, allemaal op een andere manier. We zouden het fijn vinden om jouw herinnering te lezen. Wil je jouw verhaal, foto of muziekstuk met ons delen op de herinneringspagina van John https://www.uitvaartbezieling.nl/condoleren "Je weet ee?" "Please, don't give up the fight For no reason, but your own I never said that the fight would be easy Because it won't" Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn broer en schoonbroer We zullen hem ontzettend missen. Henk en Irma Leg me neer bij de dingen, dat ze zijn zoals ze zijn Leg me neer bij de waanzin, van alle nutteloze pijn Leg me neer bij de warmte in de holte van jouw schoot Leg me neer bij het leven en de liefde en de dood. - De Dijk - Intens verdrietig omdat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zwager en oom We zullen zijn humor, goede gesprekken en muziek missen! Frans t, Jeannette en Elise Carla, Patricia, Britt en Lasse Een glimlach van vriendschap. Een traan van gemis. Omdat het zonder jou nooit meer hetzelfde is. Monique en Iris, veel kracht en sterkte. Ingrid, Marcel, Miranda, Peter, Trees en Peter Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend en Hoofdpiet Niels en Lieske Franken Diana Sjaak en Mineke Het bericht dat onze collega John is overleden heeft ons diep geraakt. Wij missen in hem een fijne collega, waarmee we vele jaren prettig hebben samengewerkt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Monique, zijn dochter Iris, familie en naasten. Wij wensen hen sterkte en kracht toe bij het dragen van dit gemis. Middelburg, 10 november 2021 Raad van Commissarissen, Directie en collega's van PZEM N.V. Onze lieve Els is overleden. Aangeslagen en bedroefd zijn wij door het overlijden van ons erelid Meer dan veertig jaar was John trombonist en drijvende kracht achter S.C.H. de Sjokkers. We gaan hem enorm missen. We wensen Monique, Iris en alle andere dierbaren van John heel veel sterkte en kracht toe. S.C.H. de Sjokkers Goes Ginneken en Bavel 14 december 1932 Middelburg, Hof Mondriaan 7 november 2021 Daisy Münninghoff Familie: Ingen - Housz Familie: Münninghoff Correspondentieadres Europalaan 16 4334 EB Middelburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43