12 FAMILIEBERICHTEN John van Hooije Johan van Hooije Anneke Antje de Bakker-Setterich Q^Yla/de OVERLEDEN Marita van Hooije-Kramers Johan Dag lieve Anneke, Bollie Linck - Arthur Peter - echtgenoot van Lidwina Vlassenrood Riet DINSDAG 9 NOVEMBER 2021 ZV Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was... Verdrietig, maar met onuitwisbare herinneringen, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze geweldige pa en opa echtgenoot van Hulst, 27 augustus 1951 t Terneuzen, 5 november 2021 Hulst: Breda: Naaldwijk: Marita Daniël en Vanessa Meike, Joep Casper en Josje Jasmijn, Iris Zoutziedersstraat8,4561 HD Hulst In verband met alle huidige maatregelen zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid te nemen van Johan. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Als u via de Livestream de dienst wilt volgen, kunt u vóór donderdag een mail sturen naar daniel.van.hooije@live.nlU onvangt dan een link in uw mailbox. Je zult ons nooit verlaten want je hebt een handafdruk in ons hart achtergelaten Verdrietig en stil zijn wij door het onverwachts overlijden van onze schoonbroer en oom Bernadette en Willy Christian! en Ronald en Saskia Liesbeth en Christ Brigitte en René Kinderen en kleinkinderen Wij zullen je missen! Intens verdrietig moeten we plotseling afscheid nemen van onze goede vriend Johan, we gaan je ontzettend missen! We wensen Marita, Daniel, Vanessa, Casper, Josje en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Frank en Ria Aloys en Marie Christine Ludo en José Johnny en Marina Patrick en Karin Stefan en Yolande Ron en Marian Chantal Eddy en Marga Ronald en Heidi Anneke is na drie jaar uitgestreden... echtgenote van Frank de Bakker Terneuzen, 8 september 1969 Eede, 6 november 2021 Anneke en ik troostten elkaar met de gedachte dat we ondanks alle tegenslagen acht jaar samen intens gelukkig zijn geweest. Frank de Bakker Florence Miquel Jasper en Carmen Charlie Vincent en Stephanie Noëlla, Lewis Anneke en Frits Eric en Marcella Julia Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Vuilpanstraat 2a, 4529 JS Eede U kunt online condoleren op www.quataert.nl Que sera, sera Anneke en Frits, Jasper, Carmen en Charlie, Vincent, Stephanie, Noëlla en Lewis, Angelique, Ronald, Jan- neke, Mischa, Roel en Daria, Gerard, Eva, Magnus en Korbijn Nooit klagend, nooit vragend je lasten in stilte dragend. Jouuu handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Veel te vroeg, maar omringd door liefde, is in ons bijzijn overleden mijn lieve man, onze lieve pa en lieve opa Hij is maar 68 jaar geworden. Lidwina Linck-Vlassenrood Charlie Ace Kevin - Casper Jessica - Florentijn, Kiana 6 november 2021 Oudeweg 58 4571 LP Axel Vrijdag 12 november is er van 13.15 -13.50 uur ge legenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. We zouden het mooi vinden als iedereen bij het afscheid een witte bloem meebrengt. Onze dank gaat uit naar Cindy en Toon, Shannen en Niels, Nikita en Erik en het personeel van ZorgSaamThuis afd. Axel- Noord, voor alles wat jullie voor ons hebben betekend. U kunt de plechtigheid ook volgen via de livestream. Stuur een e-mail naar info@deridder-uitvaart.nl en u ontvangt de inlogcode. Een warm hart met zoveel liefde van een heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon... Na een lang en veelbewogen leven is rustig ingeslapen onze ma, schoonma, oma en omaatje weduwe van Huib Rijk Oostburg, 7 maart 1935 t Terneuzen, 6 november 2021 Lidy in herinnering Martin en Petra Marc in herinnering en Loes Kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: Kreeft 11,4501 HV Oostburg Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Op zaterdag 13 november zal Restaurant de Smickelaer gesloten zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55