-Jo- Johanna Lambertina Tramper - Flikweert EN 13 David Louws Bowie David Louws Johanna Adriana Abrahamina de Wilde - vanderSlikke -Jo- John de Waard Janet Riemens Jeannette Riemens Hij zal Zijn kudde weiden gelijk een herder. Jesaja 40:11 Na een leven vol zorg en aandacht voor de ander is, thuis in haar vertrouwde omgeving, overleden mijn lieve vrouw, onze liefhebbende moeder en oma Jan Tramper Nieuwerkerk, 28 april 1938 Goes, 5 november 2021 Jan Tramper Kees Ineke Petra Rianne en Peter Janine en Koen Julian - in liefdevolle herinnering Chris en Adriene Rick Jaro Jaap "Gasthuis", Kievitlaan 64 - 620 4461 RB Goes De afscheidsdienst en begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 12 november te Goes. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Gasthuis" afdeling Hoogkamer voor de toegewijde zorg. Loofde Heer, mijn ziel. Psalm 103:1 Na een gelukkig en lang leven is na een periode van afnemende kracht en gezondheid in haar slaap overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Poortvliet, 13 juli 1921 Geersdijk, 2 november 2021 Weduwe van Willem Abraham de Wilde 124 juli 2013 Goes: Eleen en Peter Krijn - in liefdevolle herinnering Voorschoten: Wilko en Marieke Nieuwegein: Carlo en Eveline Middelburg: Corrie en Ward Sophie Met pijn in ons hart nemen we afscheid van haar. Ze was dankbaar voor haar leven. Correspondentieadres: Simone Veilhof 3,4463 JA Goes De afscheidsdienst heeft op maandag 8 november plaatsgevonden in crematorium "Het Zeeuwse Land" te Goes. Onze dank gaat uit naar medewerkers van Allévo en Landgoed "Rijckholt" voor de toegewijde verzorging. COLOFON Familieberichten PM DINSDAG 9 NOVEMBER 2021 Ik sla mijn ogen op naar de bergen, van waar komt mijn hulp? Mijn hulp komt van de Heer die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121:1-2 Gelovend in het eeuwige leven bij zijn hemelse Vader, is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa eerder getrouwd geweest met Tini Joziasse Zoutelande, 18 februari 1939 Goes, 5 november 2021 Corrie Louws-Aarnoutse Esther Louws Iris Petiet-Louws Rens Petiet Bette, Gijs De Deckerestraat 12 4388 HW Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 11 november van 19.00 tot 20.30 uur in het kerkgebouw van Evangeliegemeente De Wijngaard, Kanaalstraat 8 te Oost-Souburg. De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 12 november om 10.00 uur in hetzelfde kerkgebouw. Aansluitend zal de begrafenis om 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na een prachtig leven is onze vader overleden. Stil en verdietig zijn wij vanwege het nieuws dat onze fijne, betrokken en enthousiaste collega is overleden. Wij wensen haar man en kinderen veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Team en Medezeggenschapsraad/ klankbordgroep CBS De Regenboog, Nieuwdorp Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij bedanken haar voor de jaren lange inzet en betrokkenheid bij Schietvereniging Nimrod. Leden en bestuur S.V. Nimrod Ik zal in het huis des Heren verblijven tot in lengte van dagen. Met verdriet nemen we afscheid van onze lieve broer, zwager en oom en wensen Corrie, Esther, Iris en Rens, Bette, Gijs troost en vrede toe van de Here God. Zoutelande Jan en Nel Louws Wim Louws Westkapelle Nel en Adrie Lous Zoutelande Nelie en Bram Bliek neven en nichten 5 november 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Bowie op woensdag 10 november van 19.00 t/m 20.00 uur in het uitvaartcentrum Buitenhovelaan lte Middelburg. (De kist zal gesloten blijven) De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Loes en Benjamin Eefje Jesse Finn Suse Djamar Drollebakkie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45