M Y Marinus van Belzen Rinus Johannes Bernardus Maria Kosters Jan 12 FAMILIEBERICHTEN Jurriën Halfweeg Theo Lolkema Kees Oele OVERLEDEN Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat voor ons toch nog onverwachts, door de Heere op Zijn tijd en wijze van ons is weggenomen, onze lieve, zorgzame broer, zwager en oom Rinus Arnemuiden, 17 december 1953 Arnemuiden, 6 november 2021 in de leeftijd van 67 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies. J. van Belzen L. van Belzen-Schets P. van Belzen G. van Belzen-van Belzen Chr. Schets-van Belzen P. Schets C. van Belzen Neven en nichten Tuindorp 13,4341 CA Arnemuiden Onze dank gaat uit naar dokter R.D.M. de Kuyper en Zorgstroom, 'Team Arnemuiden, voor alle goede zorgen. De rouwdienst zal in besloten kring worden gehouden op D.V. zaterdag 13 november om 10.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland te Arnemuiden en is via www.kerkdienstgemist.nl te beluisteren. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. M. Krijgsman. De begrafenis zal eveneens in besloten kring plaatsvinden. Wij stellen het op prijs uw condoleances en blijken van meeleven schriftelijk te mogen ontvangen. Woorden schieten tekort bij het verlies van iemand die ons zo dierbaar was. Onze lieve (oud) oom die altijd voor ons klaar stond. Wilma, Danny, Ellen, Paul en Mariëlle Kinderen en kleinkinderen Sonja Bouten -Jur- Astrid Sierevogel 20 mei 1971 Astrid Sierevogel "Want waar ben ik, als Gij niet wijd en zijd waakt over mij en over al mijn gangen Dankbaar dat hij zo lang onze vader en opa mocht zijn en dat verder leed hem bespaard is gebleven, laten wij u weten dat in de vroege ochtend rustig en vredig is ingeslapen weduwnaar van Annie C.M. de Jonge 8 maart 1928 's-Heer Arendskerke, 31 oktober 2021 's-Heer Arendskerke: Annie Kosters - de Jonge t Frisco, Texas (USA): Jan-Paul en Esther Kosters - Roodhart Tim en Brittany, Yvette, Rick 's-Hertogenbosch: Marjos en Bertram le Due - Kosters Patrick en Charlotte, Véronique en Davie Familie Kosters: Frans Kosters t en Fia Kosters - Koper t Riet Kosters t Frits Kosters t en Lucie Kosters - Baselier t Freddy Kosters t Agnes Kosters t Kinderen en kleinkinderen Familie de Jonge, kinderen en kleinkinderen Zeewaardin 4,5236 EG 's-Hertogenbosch We hebben in besloten kring afscheid genomen van Jan. Onze dank gaat uit naar het personeel van SVRZ Poelwijck voor hun jarenlange betrokkenheid en liefdevolle verzorging nadat Boogstraat 88 zijn thuis werd. "Toean Koestoes, toean manis" DINSDAG 9 NOVEMBER 2021 PM V Geen bezoek aan huis. We zijn bedroefd door het overlijden van ons erelid Wij zullen Sonja herinneren als een zeer betrokken ouder en bestuurslid van onze school. Wij wensen de familie en vrienden heel veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Namens de Raad van Toezicht en het bestuur van de Vlissingse Schoolvereniging DJ. Aarden, Voorzitter Raad van Toezicht P. Nagtegaal, Directeur-bestuurder G.M.W. v.d. Broek Adjunct-dir.bestuurder Na een lang en bewogen leven hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze vader en opa sinds 2013 weduwnaar van Trijntje Johanna Halfweeg-Landman Wieringen, 12 april 1932 Vlissingen, 4 november 2021 René Romy, Lotte, Joris Marcel Alexander Correspondentieadres: Markgraaflaan 145 2553 MA Den Haag De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. 'het is goed zo' Middelburg, Wat zullen we je missen. Leiden, 5 november 2021 Jokeline en Joop t Lisette Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante echtgenoot van Marcel Kopmels Koudekerke: Adrie en Ineke Kopmels Miranda en Peter Michael, Jordy Leiden, 5 november 2021 Zoveel soorten van verdriet ik noem ze niet. Maar één, het afstand doen en scheiden. En niet het snijden doet zo'n pijn, maar het afgesneden zijn. M. Vasalis Na een kort maar hevig ziekbed is op 1 november mijn man en Liefste kameraad overleden Amsterdam, 19 september 1948 t Middelburg, 1 november 2021 Middelburg: Annemarie Dirkx De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. t it T V Goes, - Veel te vroeg, nog vol plannen en idealen en ondanks de wil om te blijven leven, is na een hevige strijd overleden onze lieve vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom weduwnaar van Lia Oele-Engels 12 september 1956 5 november 2021 Patricia en Omar, Milan, Roan Sander en Anita, Aimée, Sem Krijn en José, Claudia Correspondentieadres: Schutterijstraat 59 4381 GL Vlissingen Op woensdag 10 november van 19.30 tot 20.30 uur is er gelegenheid om persoonlijk afscheid van Kees te nemen in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Op donderdag 11 november om 13.00 uur herdenken we Kees tijdens een bijeenkomst in het uitvaartcentrum. Na de bijeenkomst is er gelegenheid om de familie te condoleren. Aan het einde van de condoleance wordt Kees in besloten kring naar het crematorium gebracht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44