J? Annie Strijdonk - Janet - Marie Louise van de Veire - Termont FAMILIEBERICHTEN 9 OVERLEDEN Houden van jou duurt heel ons leven... Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve man, onze pa en opa Otto Wilhelm Andreas Vosveld Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Hontenisse, 12 augustus 1938 t Terneuzen, 4 november 2021 echtgenoot van Johanna Maria van Doorn Jopie Vosveld-van Doorn, kinderen en kleinkinderen Milockstraat13,4561 GZ Hulst In verband met alle huidige maatregelen zijn er genoodzaakt om in besloten kring afscheid van hem te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. We zijn geraakt door het droevige bericht dat Otto Vosveld onze oprichter en erevoorzitter van Hava Naguila overleden is. We wensen Jopie, kinderen en familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Volksdansvereniging Hava Naguila Omdat er liefde is bestaat er <jeew Voorbij in a He eeuwigheid ben jij (Toon ffermansj Dankbaar dat zij in ons leven was, maar verdrietig dat we onverwacht afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma weduwe sinds 22 juni 2013 van Antoine Gelderland *27-06-1934 Hulst 104-11-2021 Terneuzen Sas van Gent Bert Gelderland, in liefdevolle herinnering Ilanz Ellen en Hans de Vos-Gelderland Amsterdam Fleurde Vos Wadenswil Fabian en Andrea de Vos Mallorca Jordi Villart en Tim Wirth Sas van Gent, 5 november 2021 Kennedystraat 2,4551 TW Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, zal in besloten kring plaatsvinden. X r* Enige en Algemene Kennisgeving Met al haar levenslust en doorzettingsvermogen heeft zij deze oneerlijke strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten meemaken, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde, zorgzame vrouw en onze lieve moeder Jeannette Wilhelmina Riemens-Dek Borssele, 10 december 1970 Heinkenszand, 5 november 2021 Heinkenszand: Mart Riemens Kevin Mariska Rob Wij bedanken dokter Huissoon voor de liefdevolle zorg en geboden hulp. Oudekamerseweg 10,4451 NC Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. "Alle seizoenen van het leven voltooid" weduwe van Petrus van de Veire Schoondijke, 10 december 1927 Oostburg, 1 november 2021 Iedereen die voor haar gezorgd heeft, bedankt. Theo en Wïlma Persijn en Carola Lotte Femke Correspondentieadres: Weststraat 1 4527 BR Aardenburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. ZV MAANDAG 8 NOVEMBER 2021 V COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55