9 - Janet - Janet Riemens - Dek -Nel- OVERLEDEN Klaas de Nooijer COLOFON Familieberichten Enige en Algemene Kennisgeving Met al haar levenslust en doorzettingsvermogen heeft zij deze oneerlijke strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten meemaken, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde, zorgzame vrouw en onze lieve moeder Jeannette Wilhelmina Riemens-Dek Borssele, Heinkenszand, 10 december 1970 5 november 2021 Heinkenszand: Mart Riemens Kevin Mariska Rob Wij bedanken dokter Huissoon voor de liefdevolle zorg en geboden hulp. Oudekamerseweg 10,4451 NC Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn schoondochter, onze schoonzus en tante Heinkenszand: M. Riemens RB.B. Riemens - de Kraker (in herinnering) Piet en Jannie Riemens - Leijs Marieke Arno en Rianne 's-Heer Abtskerke: Ellen en Henk Remijn - Riemens Wij wensen Mart, Kevin, Mariska en Rob veel kracht en sterkte. Veilig in Jezus armen Na een lange periode waarin haar wereld steeds kleiner werd en ze liefdevol is verzorgd in verpleeghuis "De Haven" te Bunschoten, is rustig ingeslapen onze lieve, spontane en vrolijke zus en schoonzus Ina de Jager-Jille In gedachten zijn we bij Ad, de kinderen en kleinkinderen, die haar met zoveel liefde hebben omringd, en wensen hun kracht en sterkte toe. In dankbare herinnering aan hen die ons reeds zijn voorgegaan. Broers en zussen Jille Neven en nichten 3 november 2021 Correspondentieadres: Fam. A. de Jager Het Vooronder 18 3823 SH Amersfoort Stil zijn wij door het overlijden van onze oud-collega Klaas was vanaf 1998 tot december 2016 werkzaam als docent Nederlands bij CSW Bestevaêr. Daarnaast heeft Klaas in diverse andere functies, zoals leerlingbegeleider, examensecretaris en coördinator, een belangrijke bijdrage geleverd aan onze school. Klaas is gestopt met werken om volop van het leven en zijn kleinkinderen te genieten. We hadden hem nog veel meer goede jaren gegund samen met zijn gezin. We herinneren hem als een lieve collega met een groot gevoel voor humor en een enorm hart voor zijn leerlingen én collega's. Wij wensen zijn vrouw Els, zijn zoons Mark, Chris en hun partners en de kleinkinderen samen met de familie heel veel sterkte toe. Namens directie en (oud-)medewerkers CSW Bestevaêr Maurice Dechamps Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat na een eenvoudig, maar met raad en daad, zorgzaam en liefdevol leven van ons is heengegaan Pieternella Paree - Pover Sinds 18 september 2014 weduwe van Piet Paree 's-Heerenhoek, Goes, 3 augustus 1928 5 november 2021 Marlet en Fred Ramon en Sandra, Ben Onze bijzondere dank gaat uit naar huisarts Ingelse, alle medewerkers van Thuiszorg Allévo en Hospice Het Clarahofje te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Familie Vermuë Gapingseweg 3,4353 JA Serooskerke Vanwege de huidige coronamaatregelen kunnen wij helaas niet iedereen persoonlijk uitnodigen, daarom zullen de afscheidsbijeenkomst en crematie in besloten kring plaatsvinden. Uw schriftelijk meeleven stellen wij daarom op prijs. Dies de Koeijer Kayt Verdrietig, maar met mooie herinneringen, moeten wij afscheid nemen van Nel Paree - Pover Wij wensen Marlet en Fred en verdere familie veel sterkte toe. Paul en Sarie (beiden in herinnering) Jan (in herinnering) en Jo Clazien en Albert (in herinnering) Neven en nichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten PM MAANDAG 8 NOVEMBER 2021 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze broer, zwager en oom echtgenoot van Paulien de Jager Aan Gods liefde toevertrouwd. Dat dit vertrouwen ook Paulien, kinderen en kleinkinderen troosten sterkte mag geven. Yerseke: Corry en Willem t Bakker - de Koeijer Kapelle: Jo t en Jan van Strien - de Koeijer 's- H.H.kinderen: Ditty t en Jaap t Lokerse - de Koeijer Tanilba Bay: Sas en Joan de Koeijer - Vale (Austr.) Goes: Cobie t en Joop t Jobse - de Koeijer Middelburg: Ina en Adri Kole - de Koeijer Vlake: Jos t en Matty de Koeijer - Schrijver Ouddorp: Fina en Piet van der Stoep - de Koeijer Harlingen: Janny en Hans t van Stee - de Koeijer 's- Gravenpolder: Martha de Koeijer Bleskensgraaf: Gerard en Bep van der Dussen - van den Bergh Forraf Neven en nichten Kapelle, 3 november 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29