I Merkendagen 5 r van een mondkapje blijft 95 euro. De coronapas wordt vanaf van daag op veel meer plekken ver plicht. Vooralsnog was het vooral in de horeca nodig een QR-code te laten zien, maar nu moet het ook in de sportschool, het museum en bij het zwembad. Binnensporten kan alleen na een QR-check. Dat geldt ook voor dans- of muziekles. Het buitenterras mag je pas betre den na het tonen van de corona pas. Buitensport is uitgezonderd na een massieve blokkade in de Tweede Kamer, maar kantines en kleedkamers zijn weer wel QR-plichtig. Dat zou niet 'te veel gevraagd' zijn van de sporters, stelde minister Ferd Grapperhaus van Justitie (CDA) gisteren bij de ministerraad. ,,We vragen niets onmogelijks. We zullen het samen met elkaar moeten doen." Door- stroomlocaties buiten, zoals die rentuinen en pretparken, vallen later pas onder de coronapasregels, daarvoor is een wetswijziging nodig. Depressie En dat moet dan genoeg zijn om de nieuwste coronagolf te tem men. Demissionair premier Mark Rutte wilde het land en zichzelf niet 'in een depressie' praten, maar zei bij de persconferentie ook dat de kans 'reëel' is dat komende vrij dag al extra maatregelen nodig zijn. „Hopelijk is dat niet zo." Als het onverhoopt anders uitpakt, heeft het demissionaire kabinet een aantal extra wapens in het an ticorona-arsenaal. Zo wordt nu wetgeving voorbereid die het mo gelijk maakt dat de coronapas ook verplicht kan worden bij bedrijven waar bezoekers al een QR-code We moeten ons weer schrap zetten. Het worden spannende maanden - Hugo de Jonge minister van Volksgezondheid moeten tonen. Nu moeten alle gasten in een restaurant een co ronapas hebben, maar de bedie ning niet. Daarnaast maakt het kabinet het wettelijk mogelijk om de QR-co- des in 'niet-essentiële winkels' (kleding-, meubel-, cadeauwin kels) toe te passen. Ook wordt bekeken of andere bedrijven en zorgverleners om een QR-code kunnen vragen. Dat zou op vrij willige basis moeten gebeuren. Een deel van deze extra maatrege len kan regionaal in brandhaarden worden ingezet. En als zelfs dat de coronagolven de komende winter niet omlaag drukt, komen harde lockdownre- gels weer om de hoek kijken. Het OMT schreef het in de kleine let tertjes van zijn laatste advies: als de boel misloopt, zijn eventuele extra restricties als de beperking van openingstijden in de horeca, het aan banden leggen van het thuisbezoek, herinvoering van verplichte vaste zitplekken en sluiting van niet-essentiële win kels weer opties. Net als de '2G-be- nadering', waarbij op bepaalde plekken alleen gevaccineerde of genezen personen welkom zijn. Minister Hugo de Jonge (Volks gezondheid) hoopt dat wel te kun nen voorkomen. ,,We moeten ons weer schrap zetten, het worden spannende maanden, maar samen kunnen we het aan als we ons aan de huidige maatregelen houden." Advertentie 'Eczeem? Gebmik Grahams, de succesfoimule uit Australië!' er dan 250 showroommodellen sterk afgeprijsd eri mooie aanbiedingen* GO ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021 op, QR-code bij de hand u Si-ïiM' i i bijvoorbeeld Rosacea Crème* en shampoo voor een droge hoofdhuid (jeuk, schilfertjes, roos). Grahams werd ruim 20 jaar geleden opgericht door Geoff en Shannon Graham uit een behoefte om een veilige en natuurlijke behandeling te vinden voor de probleemhuid vol eczeem van hun jonge zoon Ryan. Geoff heeft hier zelf jarenlang last van gehad en wilde niet dat zijn zoon ook de kwelling hiervan zou moeten doorstaan. Ze ontdekten dat het gebruik van een unieke combinatie van hoogwaardige, natuurlijke ingrediënten de sleutel tot hun succes was. Samen ontwikkelde ze vervolgens een reeks van natuurlijke producten voor alle leeftijden. Deze producten op natuurlijke basis is in Australië het meest gebruikte natuurlijke middel tegen eczeem en psoriasis en bij veel mensen niet meer uit het leven weg te denken. De natuurlijke producten van Grahams worden wereldwijd verkocht en gelden als één van Australisch meest toonaangevende producten voor de gevoelige huid. Inmiddels is Grahams al jarenlang verkrijgbaar in Nederland bij elke drogist. Het zijn stuk voor stuk probleemoplossende producten zoals de Eczeem Crème*, C+ Crème*, Psorias Crème*, maar ook Doordat winkels enthousiaste reacties van klanten krijgen en veel herhalingsverkopen zien, worden er weer meer mensen op het bestaan van Grahams gewezen. En de gebruikers zelf vertellen het natuurlijk ook door; vaak is het iets waarmee zij erfelijk belast zijn dus de familie is als eerste op de hoogte als een product goed aanslaat. De missie van Grahams is om de voordelen van hun productlijn, gemaakt van natuurlijke, actieve ingrediënten, te delen met zoveel mogelijk mensen. Geoff en Shannon zijn vastbesloten om de strijd tegen huidaandoeningen voort te zetten en een verschil te maken voor mensen over de hele wereld! Kijk voor alle verkooppunten op www.grahams.nl *Dit is een medisch hulpmiddel. Lees voorgebak de gebmiksdanwjzing. Ontvang een gratis hoofdkussen. Bij aankoop van een relaxzetel Symphony, Brainbuilder, Yoga 'Black series'. Merkendagen t/m zondag 14 november Ook op zondag geopend van 12:00-18:00 Nieuwendijk 89 Axel, Zeeuws-Vlaanderen +31 (0)115-562010, pot.nl 15.000 m2 design topmerken Slapen, Koreman Home en Siematic keukenstudio op de 1e verdieping Berden inteneur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 5