V VCefrde/Koeyer Jakobus Leendert van Gastel EN 17 Rudolf Hans van Gorsel Rudi Rudi van Gorsel Adriana Franzen - Meerman -Jeanne- Brigitte Luuring-Fortuin Koos Koos van Gastel Geloof, hoop en liefde, maar de uitnemends te van deze is de liefde. 1 Korinthe 13 Hierbij geven wij kennis van het overlijden van mijn man, onze vader en grootvader Geboren 10 juni 1947 te Oostburg Overleden 31 oktober 2021 te Heinkenszand Heinkenszand Jeannette van Gorsel - Ermerins Driewegen Jantien en Wim; Hanna 's - Heerenhoek Cathalijne; Tiess, Tom Breda Dignie; Stella 'We hebben van hem gehouden en we zullen hem missen. Hij is thuis, in bijzijn van vrouw en kinderen, van ons heengegaan.' Oude Zanddijk 20 4451 NV Heinkenszand Rudi is op vrijdag 5 november in besloten kring begraven op de begraafplaats, Noordlandseweg te Heinkenszand. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze voorzitter Rudi was samen met zijn vrouw Jeannette oprichter van de vereniging en al vele jaren actief als voorzitter. Wij zijn hem dankbaar voor alles wat hij voor de vereniging heeft gedaan. Wij wensen de familie alle kracht en sterkte toe in de komende periode. Leden van L.R. P.C. De Vlaandertse Ruiters Prina Vonk - Geestman Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van Leny Kluijfhout Vlissingen 11 -08-1959 Heerenveen 27-10-2021 Haar moeder P.KIuijfhout-de Kam Haar zoon, broer, zus, neef en (achter)nichten. De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Anthonissenstraat 8 4371 BZ Koudekerke "Zonder liefde ben je nergens" Karei Eykman bij Korintiërs 13 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze geweldige moeder en oma Bilthoven, 27 oktober 1948 IJzendijke, 28 oktober 2021 53 jaar getrouwd met Niek Luurirvg Niek jr. en Barbara Luuring-Chatterton Machias, Me USA Mark en Michelle Luuiing-De Bruijn Papekop Frank Luuring en Donna Svasek Rotterdam Amarentia en Benjamin Blümer-Luuring Den Haag Dirk en Jiska Luuring-Pilon Montfbort Kleinkinderen, broers en zussen Op donderdag 4 november hebben wij in de aula van het crematorium te Terneuzen in beperkte kring van familie en naaste vrienden/kennissen afscheid genomen van Brigitte. Haar definitieve rustplaats wordt de natuurbegraafplaats Den en Rust te Bilthoven Correspondentieadres: Coöperatie DELA t.a.v. familie Luuring, Van der Maelstedeweg 102B4561 GV Hulst. Lieve Opa, Al ben je nu een ster. We zullen je alles laten zien, al is het van heel ver. Kusjes van je kleinkinderen, Isa, Maud, Mick en Romee "De zon kon niet weten, dat de ochtend jou was vergeten." Plotseling en vol ongeloof moeten wij afscheid nemen van mijn lieve man, onze liefdevolle vader, betrokken schoonvader en trotse opa Ens, f Dreischor, 1 september 1957 3 november 2021 Wij zijn intens verdrietig en tegelijkertijd dankbaar voor alle liefde en warmte die we van jou hebben mogen ontvangen. Dit koesteren wij met heel ons hart. We zullen je enorm missen. Corrie van Stee Andrea en Dennis Isa, Maud Mariska en Jop Mick, Romee Ylona en Michiel Blindeweg 7 4315 CG Dreischor Maandag 8 november is er van 19.00 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren op ons woonadres. De samenkomst en begrafenis vinden in besloten kring plaats. Diep geraakt zijn we door het plotseling overlijden van onze dierbare zwager en oom We zullen je erg gaan missen en wensen Corrie, Andrea, Mariska, Ylona en de rest van de familie veel sterkte. Rinus en Mariëtte Annemarie en Boi, David en Jonathan Coen (in liefdevolle herinnering) Magda PM ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021 Omdat de juiste woorden Soms niet te vinden zijn Tot het laatst vervuld van hoop, maardoor haarlichaam in de steek gelaten, is vredig van ons heen gegaan onze (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jacques Franzen 2 september 1927 t Vlissingen, 29 oktober 2021 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Rietkraag 20,4386 GC Vlissingen Tot ons grote verdriet, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons is geweest, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve, mooie, dappere, sterke moeder, schoonmoeder en oma ★21 maart 1929 f3 november 2021 Nieuwer-Amstel Assen Sinds 3 oktober weduwe van Ruud Vonk Ronald Vonk t en Joke Vonk - Klaassen f Hans Vonk en Paula Veldkamp Julius Vonk en Suparna Braam Eva Vonk en Anne Kooistra Prina is in uitvaartcentrum Het Naoberhuus aan de Borgstee 26 in Assen. Hier is maandag gelegenheid tot bezoek van 09.00 tot 16.00 uur. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Mercuriusplein 85, 9401 DG Assen Zwijgzaam, stil en zonder vragen moest jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht, voor elke nieuwe dag. Na een dappere strijd ben je nu uit je lijden bevrijd. Bedroefd om het verlies nemen we afscheid van onze geliefde zwager en oom. We delen het verdriet met zijn gezin. familie de Jager Hubert (in liefdevolle herinnering) en Dietry Cees-Jan Mariël, Huub Norbert en Anne

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45