16 Klaas de Nooijer Klaas de Nooijer OVERLEDEN Ik ben met u, alle dagen, tot aan de voleinding der tijden. Mattheüs 28:20 Met onmetelijke droefheid door het gemis, maar met een onuitwisbare dankbaarheid voor zijn leven, delen wij u mede dat vertrouwend op God is overleden Echtgenoot van Els Schoof Arnemuiden, 3 maart 1955 Goes, 3 november 2021 Op aarde is er nu een goed, liefdevol, zorgzaam en humoristisch mens minder. Klaas was jarenlang een bevlogen docent Nederlands aan CSW Bestevaer. Els Schoof Mark en Madeleine Meivin, Merel, Mara Jeroen t Christiaan en Annemiek Wende, Lukas Onze dank gaat uit naar dokter Hoeben, het personeel van de afdeling Oncohgie ADRZ Goes, de artsen en medewerkers van het centrum voor Hyperthermie Amsterdam, het management en de vrijwilligers van het Gasthuis Antonie van Leeuwenhoek en het management en de vrijwilligers van het Familiehuis Erasmus MC. De uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 10 november om 11.00 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. U kunt de dienst ook volgen via: www.kerkomroep.nl, Middelburg, Ontmoetingskerk. Aansluitend zal omstreeks 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. In verband met de corona graag alleen schriftelijke condoleances. Zowel in de kerk als op de begraaf plaats is hiervoor een condoleanceregiser aanwezig. Bluesroute 2B 4337 WB Middelburg Klaas hield van bloemen V Klaas de Nooijer Klaas de Nooijer Klaas de Nooijer Klaas de Nooijer Verdrietig zijn wij dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Pieter Gerard Hoekman A. M. Hoekman-Imanse J.C. Butijn-Hoekman H. D. Butijn Neven en nichten In liefde herdenken wij degenen die ons zijn voorgegaan. Wij wensen Nel en familie heel veel sterkte toe. J. Kerssemakers Pieter Gerard Hoekman Piet ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021 PM Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Wij wensen Els, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Arnemuiden: Jaap Tina Lenard Nel Marjan Willem Sari Willem Neven en nichten Te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze oom. We zullen zijn humor en wijsheid missen. Echtgenoot van Els Schoof Arnemuiden, 3 maart 1955 - Goes, 3 november 2021 Martin en Ester Sam Hans en Joyce Diego en Damian Wouter en Pleun Pauline en Bart Serge en Cindy Delano en Senna Lente en Jelle Storm, Sterre en Sky Middelburg, 4 november 2021 als eens mijn eigen adem stokt, dan draagt mij Uw muziek. Liedboek 512 Het bericht van het overlijden van heeft ons diep geraakt. We missen in hem een betrokken voorzitter, die al jarenlang lid van onze vereniging was. Bestuur en leden Koninklijke Oratoriumvereniging Middelburg Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager, oom en bovenal onze vriend Hij heeft heel veel voor ons betekend en we zullen hem erg missen. Willy en Cas Martin en Esther Sam Hans en Joyce Diego en Damian Onze lieve, zorgzame, humorvolle en altijd behulpzame zwager is overleden. We gaan zijn gulle lach missen. Echtgenoot van Els Schoof Arnemuiden, 3 maart 1955 - Goes, 3 november 2021 Middelburg: Willy van Belzen-Schoof Cas van Belzen t Utrecht: Cees Schoof Saskia van Eeuwijk Middelburg: Ron Schooft Utrecht: Angela Snellenburg Henry Snellenburg Middelburg: Marcel Schoof Joyce de Moet Middelburg, 4 november 2021 Met medeleven hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Als een betrokken en zorgzame opa bood hij samen met zijn vrouw een liefdevol thuis aan hun kleinzoon. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel kracht om dit verlies te dragen. Namens alle medewerkers van Juvent en in het bijzonder van de afdeling Pleegzorg Walcheren. Gerton Heyne, interim-bestuurder Psalm 86, vers 5 Ik ga slapen, ik ben moe Onze beresterke pa, partner en opa heeft uiteindelijk dan toch de touwtjes uit handen moeten geven. Het was op. We verliezen in hem een liefdevol en zeer betrokken mens. Goes, t Vlissingen 4 februari 1928 3 november 2021 Weduwnaar van Sien Hoekman - Maartense Partner van Nel Geerse Vader en schoonvader van: Piet Willy Hoekman - de Voogd Ad Marga Hoekman - Steenhard Trudy Cor Daane - Hoekman Dimmen Carolien de Fouw - Gillissen Trotse opa en overgrootvader van: Sebastiaan Carolijn Matthias Deborah Stefan Indra, Rei na Michel Linda, Demi Carmen Robbert Correspondentieadres: Rusthofstraat 19,4337 KK Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Piet op dinsdag 9 november van 10.00 uur tot 10.30 uur in de familiekamer van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Daarna is er van 10.30 uur tot 11.30 uur gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer. Aansluitend brengen we Piet met eenieder die wil naar zijn laatste rustplaats. Onze speciale dank gaat uit naar de betrokken medewerkers van WVO zorg, Ter Reede.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44