-t Levinus Koster jf/ÜcAel Laatste woorden van afscheid dpg EN 19 Jo Bouwens - Wage r Salomon Jan Jansen J. Kerssemakers DANKBETUIGING Onze hartelijke dank voor uw aanwezig heid thuis en bij de herdenkingsdienst in Kleverskerke. De lieve en hartelijke berichten en andere blijken van medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom Fienus zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Het gemis zal altijd blijven. Fam. de Ridder-Koster Mevr. C. Koster - Dhr. W.K. Schot Arnemuiden, november 2021 Han Risseeuw ourres Saam COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten familieberichten ZV ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021 Met medeleven hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Als een betrokken en zorgzame opa bood hij samen met zijn vrouw een liefdevol thuis aan hun kleinzoon. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel kracht om dit verlies te dragen. Namens alle medewerkers van Juvent en in het bijzonder van de afdeling Pleegzorg Walcheren. Gerton Heyne, interim-bestuurder Het is ongelooflijk stil maar mooi zijn de herinneringen aan onze lieve moeder, schoonmoeder, fantastische oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder Er zijn tranen en leegte maar voor de liefde en warmte, die wij hebben gevoeld na het overlijden, door er gewoon voor ons te zijn, op welke manier dan ook, willen wij via deze weg iedereen hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Breskens, november 2021 Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, betrokken vader en geweldige opa. Els Risseeuw-Bril Kinderen en kleinkinderen Oostburg, november 2021 Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap en liefde, bloemen en brieven. Adrie Murre-Verhulst Kinderen en kleinkinderen Axel, november 2021 Dank voor alle lieve kaarten en steunbetuigingen, die we hebben mogen ontvangen bij het heengaan van mijn lief, bonusvader, -opa, broer en zwager op 17 september 2021 Tjitske Lizzy, Marloes en Donovan Mijs, Laut, Mels, Suus en fam. Aersens Breskens, november 2021 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze pa, opa en 'ouwe' opa zeggen wij ieder hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind Zaamslag, november 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V* 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. I media l|l'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 139