V J? 18 FAMILIEBERI Brigitte Luuring-Fortuin s4cUlcUUV UCM/ Brigitte Luuring-Fortuin Sonja Bouten-Risseeuw Brigitte Buijsse - Versyck m- Adriana Franzen - Meerman - Jeanne- OVERLEDEN "Zonder liefde ben je nergens" Karei Eykman bij Korintiërs 13 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze geweldige moeder en oma Bilthoven, 27 oktober 1948 IJzendijke, 28 oktober 2021 53 jaar getrouwd met Niek Luuring Niek jr. en Barbara Luuring-Chatterton Machias, Me USA Mark en Michelle Luuring-De Bruijn Papekop Frank Luuring en Donna Svasek Rotterdam Amarentia en Benjamin Blümer-Luuiing Den Haag Dirk en Jiska Luuring-Pilon Montfoort Kleinkinderen, broers en zussen Op donderdag 4 november hebben wij in de aula van het crematorium te Terneuzen in beperkte kring van familie en naaste vrienden/kennissen afscheid genomen van Brigitte. Haar definitieve rustplaats wordt de natuurbegraafplaats Den en Rust te Bilthoven Correspondentieadres: Coöperatie DELA t.a.v. familie Luuring, Van der Maelstedeweg 102B4561 GV Hulst. "Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe. Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. -Toon Hermans- echtgenoot van Loda van Herk - Koot Apeldoorn, 14 oktober 1931 Oostburg, 28 oktober 2021 Loda Kinderen en kleinkinderen Regulus 10 4501 GV Oostburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Houd me vast als het nodig is, in gedachten Ik vind je in alles om me heen Maar al denk ik soms dat het zo beter is Kan ik het niet helpen dat ik je mis Met grote droefenis maar vol bewondering voor de wijze waarop zij het onvermijdelijke aanvaardde en zo voor ons het afscheid minder moeilijk maakte, geven wij u er kennis van dat na een jarenlange ziekte rustig is ingeslapen Vlissingen, 1 november 2021 Zuidzande, 30 mei 1959 Vlissingen: Frans Bouten Alexander Rotterdam: Michiel en Rosalie Zuidzande: Jas Risseeuw en Saar Risseeuw-Heule Jaap Risseeuw Vlissingen: F.J.Boutent en AC. Bouten-Giesendorf t Serooskerke: Jan Bouten ooms, tantes, neven en nichten Correspondentieadres: Suze Groeneweglaan 21,4385 KB Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de thuiszorg teams van Zorgstroom, de huisarts en de medewerkers van het ADRZ en het EMC. Bibi Ze wenste ons veel geluk Ze is naar haar geliefden Ank Fondse-van den Broeke 21 juni 1943 27 oktober 2021 Arie Fondse -in liefdevolk herinnering Jolanda en Johan Ben en Nora, Ariyana Aliceanneke en Joshua, Olivia Pelle Steven Correspondentieadres: Blikkenburg 25 4385 HJ Vlissingen De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Prina Vonk - Geestman Leny Kluijfhout ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021 ZV Bedroefd zijn we door het overlijden van onze lieve vriendin Lieve Brigitte, bedankt voor je vriendschap en liefde Oostburg: Jan en Addy Quist-den Hamer Veel mooie herinneringen verzachten ons verdriet, voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve echtgenote, onze zorgzame mama, trotse oma en dierbare zus echtgenote van Theo Buijsse 31 oktober 1956 14 november 2021 Sluis: Theo Buijsse Knesselare: Annelies en Rudi Jarne en Ellne Goes: Jill en Marco Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Havenpolder 5, 4524 KB Sluis Tot ons grote verdriet, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons is geweest, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve, mooie, dappere, sterke moeder, schoonmoeder en oma ★21 maart 1929 Nieuwer-Amstel |3 november 2021 Assen Sinds 3 oktober weduwe van Ruud Vonk Ronald Vonk f en Joke Vonk - Klaassen t Hans Vonk en Paula Veldkamp Julius Vonk en Suparna Braam Eva Vonk en Anne Kooistra Prina is in uitvaartcentrum Het Naoberhuus aan de Borgstee 26 in Assen. Hier is maandag gelegenheid tot bezoek van 09.00 tot 16.00 uur. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Mercuriusplein 85, 9401 DG Assen Omdat de juiste woorden Soms niet te vinden zijn Tot het laatst vervuld van hoop, maar door haar lichaam in de steek gelaten, is vredig van ons heen gegaan onze (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jacques Franzen 2 september 1927 t Vlissingen, 29 oktober 2021 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Rietkraag 20,4386 GC Vlissingen Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van Vlissingen 11 -08-1959 Heerenveen 27-10-2021 Haar moeder P.KIuijfhout-de Kam Haar zoon, broer, zus, neef en (achternichten. De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Anthonissenstraat 8 4371 BZ Koudekerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 138