Willem Houmes Jcrfyiafr (Diefr) de/Koelfer Nelly Roseboom-Smit Jeanne 16 OVERLEDEN Henk Bakker Henk Bakker Nel Adriana Zegwaard-Dijkshoorn Jeanne Zegwaard je hebt genoten van het leven, en wij van jou. Onverwachts moeten we je missen, maar in liefde blijf je altijd bij ons. - Hendrik Marinus Mattie Bakker-Midavaine BELANGRIJK BERICHT De eerder uitgestelde afscheidsdienst n.a.v. het overlijden van zal in besloten kring worden gehouden op zaterdag 6 november om 13.00 uur in de Dorpskerk te Sint-Laurens. U kunt de dienst volgen via: www.kerkdienstgemist.nl Familie Houmes Koos van Gastel In uw hand leg ik mijn leven, HEER, trouwe God, u verlost mij. Psalm 31:6 Afgelopen woensdag is mijn lieve vrouw, onze moeder en oma overleden. Ze mocht thuiskomen bij haar Hemelse Vader. CATHALINA ANNA DE JAGER - JILLE ~INA~ Wissenkerke, 27 april 1940 Bunschoten, 3 november 2021 @D60 jaar. Naast het verdriet dat we haar moeten missen, voelen we dankbaarheid dat aan haar lijden een einde is gekomen. Amersfoort: Adriaan de Jager Bunschoten: Elise en Maas de Harder Jacintha, Reinyta, Dianka Mouans- Sartoux: Janetta de Jager Julie, Adrien Correspondentieadres: A. de Jager Het Vooronder 18 3823 SH Amersfoort Telefoonnummer: 033-4565407 CjedrccgervöLoor Uw geest e*vde/krachtvccrvUw liefde/. "Weet dat vernieuwd gij zijn zult en herschapen, wanneer men van u zeggen zal - ontslapen In vertrouwen op haar Heer en Heiland is op 2 november 2021 rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, mijn dierbare mamma en onze geweldige oma Middelburg Geboren op 1 juni 1939 te Rotterdam. Middelburg: Jan Pieter Roseboom Bergschenhoek: Emke en Martin Mark Christiaan Eline De dankdienst voor haar leven zal in besloten kring plaatsvinden. De dankdienst is maandag 8 november 2021 vanaf 10.30 uur te volgen via het YouTube kanaal van de Gasthuiskerk Middelburg. Bij aanvang van de dienst ontsteken wij een kaars. Degenen die de dienst volgen via YouTube nodigen wij uit dan ook een kaars te ontsteken om zo op afstand verbonden te zijn met elkaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Simnia Domburg voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Pieter-Johan Meerveld Kriekenhofstraat 38,4337 KJ Middelburg Pijnacker, 29 februari 1940 Rotterdam, 2 november 2021 Aad Zegwaard John en Marjan Daniël en Darja Amber en Ewoud Anita en Jaap Rik en Emily Niels en Floor Noordweg 380 4333 KK Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 6 november van 14.00 tot 15.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, eenvoud, hartelijkheid, behulpzaamheid en creativiteit is onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma VRIJDAG 5 NOVEMBER 2021 PM Lieve man en vader, trotse opa, harde werker en Levensgenieter *9 december 1945 13 november 2021 Anne Loek en Flip Kees en ILse Correspondentieadres: Noorddijkstraat 59 4318 BH Brouwershaven Wij nemen op dinsdag 9 november 2021 in besloten kring afscheid van Henk. Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze zwager lieve echtgenoot van ons jongste zusje Mattie Midavaine. Wij wensen haar met de kinderen en kleinkinderen veel steun, sterkte en liefde toe. Jan en Joke Jacqueline Jan en Addie Barend en Nienke Jan en Ellen Zo snel, Zo onverwacht. Je was een neef, maar nog meer dan dat een dierbare vriend. Wat zullen we je missen. Onze gedachten zijn bij Corrie en de (klein) kinderen. Koos en Lilian De laatste jaren leefde hij met speciale zorg. Hij was voor ons een toonbeeld van kracht en doorzettingsvermogen. Verdrietig en vol bewondering nemen we na 85 mooie jaren afscheid van mijn lieve man, onze stoere (schoon)vader en onze belangstellende opa Yerseke, 18 mei 1936 Kapelle, 3 november 2021 Voor altijd heeft hij een speciale plaats in ons hart en onze herinneringen. Kapelle Paulien de Koeijer - de Jager Nootdorp Jan en Josita Menno, Jeroen Goes Michel en Maja Isa en Marcel, Lucas en Kaylee, Robin Kapelle Dennis en Jacqueline Tycho We spreken onze liefdevolle waardering uit naar het verzorgend personeel van Cederhof. Bruëlisstraat 110 4421CT Kapelle De dankdienst en de begrafenis vinden plaats in besloten kring te Biezelinge. naar Ida Gerhardt We zijn verdrietig over het plotselinge overlijden van Wij zullen onze vriendelijke en actieve buurvrouw missen. Wij wensen onze buurman Aad en zijn kinderen en kleinkinderen veel liefs toe in deze moeilijke tijd. De buren van de Noordweg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44