Jf t Klaas van Belzen Maria Louisa van Leeuwe 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Gerda Ghijzels-Roelofs Adrianus Anthonius Haneveer Nel de Rijck-Haulez Axel: Jozef Ghijzels Johan Dieleman Gerda Ghijzels - Roelofs -Ad- Piet de Rijck Wij verwachten echter naar zijn belofte nieuwe hemelen en een nieuwe aarde, waar gerechtigheid woont. 2 Petrus 3:13 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Lid in de Orde van Oranje-Nassau voormalig melkman te Vlissingen Vlissingen, 24 augustus 1932 t Domburg, 2 november 2021 Uit allernaam: J. Cornelisse - van Belzen Een woord van dank aan de verzorging van Zorgcentrum Simnia voor de liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Pablo Picassoplein 68 4382 KB Vlissingen De dankdienst voor zijn leven wordt, voorafgaand aan de crematie, gehouden op vrijdag 5 november om 13.00 uur in de Sint Jacobskerk te Vlissingen. De dienst is ook te volgen via kerkomroep.nl, St. Jacobskerk. Hieraan voorafgaand is ervan 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheidnemen in de kerk. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bloemen Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken maar wel veel gedacht. Je bent nu daar waar je rusten mag. Heden overleed zacht en kalm, voorzien van het Sacrament der Zieken Marietje Aardenburg, 18 mei 1919 t Aardenburg, 1 november 2021 familie van Leeuwe familie van de Kerkhove familie Speijer familie de Kruijter-de Rijcke Correspondentieadres: Markt 13,4515 BA IJzendijke Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. WOENSDAG 3 NOVEMBER 2021 ZV Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen mijn lieve Levenspartner, onze zus, schoonzus en tante Stekene, 17 mei 1933 f Oostburg, 31 oktober 2021 Nieuwvliet: Goes: Terneuzen: Terneuzen: St Jansteen: Tilburg: weduwe van in liefde verbonden met Johan Dieleman, kinderen en kleinkinderen Lia Giele-Roelofs en Gerard Gielet Magda Lockefeer-Roelofst en Emile Lockefeert Yolanda Dekker-Roelofs en Harry Dekker t Eddy Roelofs en Magda Roelofs-van der Poel Albert Roelofs Godelieve Roelofs neven en nichten Correspondentieadres: Killedijk2,4525 LP Retranchement In verband met alle geldende maatregelen zijn we genoodzaakt om in kleinere kring afscheid van Gerda te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Dankbaar voor de mooie herinneringen, wetend dat het zo goed is moeten we afscheid nemen van: Johan Dieleman Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Nieuwvliet november 2021 Bezige handen en een sterke wil. Vielen na een bewogen leven stil. Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Breda, 5 augustus 1947 Goes, 29 oktober 2021 Frieda Haneveer-Guesquiere Miranda &Ton Ricky Dennis Maikel Tilly (in liefdevolle herinnering) Anja Ludy Correspondentieadres: Couwervestraat 15,4461XA Goes De afscheidsdienst van Ad zal plaatsvinden op vrijdag 5 november om 12.00 uur in crematorium het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes. Na de dienst bent u welkom in de lounge van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, laten wij weten dat is overleden mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Hulst, 1 februari 1949 t Hulst, 31 oktober 2021 Piet Esther en Ad Philippe en Astrid Tiroscka en Marco Klein- en achterkleinkinderen Lange Bellingstraat12 A, 4561 ED Hulst U kunt afscheid nemen van Nel in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 4 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematie vindt plaats in besloten kring.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 56