12 FAMILIEBERICH Ifö OVERLEDEN Kornelia Lievense-Verhulst Kornelia Lievense-Verhulst Kee Tante Kee K. Lievense-Verhulst Jenny Wagenaar - van der Male Jenny Adriana Maria Wagenaar - van der Male Jenny Adriana Sara Pattenier Adriana Sara Pattenier Addy Pattenier Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze Westkapelle: Ella en Ander Adrie en Lilian en kinderen Na een vriendschap vanaf onze jeugd is overleden, -Jenny- echtgenote van Kees Wagenaar Nooit meer tranen, nooit meer pijn. Opw. 585 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriendin Wij wensen Kees en familie veel sterkte toe. Leny en Chris Louws Na een periode van afnemende krachten is onze altijd optimistische buurvrouw overleden. Jenny Wagenaar We wensen Kees en verdere familie veel sterkte. Marja en Bart Fam. Vlaming Fam. Commelin Mien Dekker Job Den Hollander Leo en Hennie van 't Veer Nelleke Balde Fam. van Sluijs Fam. van Pol Hanny Walraven Mark van Beers Fam. Bommelje Oscar Garschagen en Willemijn Onthuijse Verdrietig, maar met onuitwisbare herinneringen aan haar leven laten wij weten dat onze moeder, schoonmoeder en oma is overleden Koudekerke, t Middelburg, 31 december 1939 29 oktober 2021 We zullen haar missen. Namens de familie: Maudy Verweij-Tamboer Hans Verweij Correspondentieadres: Jan Weugkade 77 4381 NMVIissingen Speciale dank voor alle medewerkers en vrijwilligers van SVRZ Thibautstraat voor de goede zorgen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Eindelijk voor altijd rusten en de bloemen die je kuste Geuren die je hebt geweten Alles kan je nu vergeten Onze oma en 'oude' oma V Addy heeft haar rust gevonden in de leeftijd van 81 jaar. Wat blijft is de herinnering. Wij denken met een glimlach aan haar terug. Michel en Diana, Jort Richan en Miranda, Demyen Niek, Sharissa, Noa Sary-Anne en Robert, Joëlle Bedroefd moeten we afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Koudekerke: Marijke en Bart Zoutelande: Ko en Odilia Vlissingen: Jan en Annie Neven en nichten We zullen haar missen. "Ik ga naar huis." Wij geven verdrietig kennis van het overlijden van onze lieve moeder en schoonmoeder. Wij zijn dankbaar voor wat zij ons heeft gegeven. Westkapelle, Domburg, 8 november 1926 31 oktober 2021 Sinds 3 maart 2005 weduwe van Huibregt Lievense Johanna en Frits Stuger-Lievense Haar belevenissen in de oorlog waren nooit ver weg. Sinds 2013 werd moeder liefdevol verzorgd in Zorgcentrum Simnia, afdeling Toorop, te Domburg. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 6 november 2021 om 10.30 uur in de Moriakerk, Markt 67 te Westkapelle. De dienst is ook mee te beleven via kerkdienstgemist.nl pkn Westkapelle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Kerkeweg te Westkapelle. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren bij "Bij de Koster", Markt 65 te Westkapelle. Correspondentieadres: Bonairelaan 54, 3818 BZ Amersfoort Op Wasschappel bin 'k gebore. Op Wasschappel oore 'k tuus. Onze zorgzame, geïnteresseerde, eigenzinnige moeder, schoonmoeder en oma L. is in ons bijzijn overleden. Kloetinge: Adrie en Ada Lievense-Hoogstrate Westkapelle: Jan Lievense en Diana Dingemanse Davy en Delilah Sylvie en Fabian Correspondentieadres: Papestraat 3,4361 BR Westkapelle Ik zal haar missen. Betje Flipse Na jarenlange vriendschap, moeten wij afscheid nemen van Jenny, bedankt voor alles. Kees, we zullen er voor je zijn. Dirk en Ineke Ab en Corrie Kees en Els Wim en Tanneke Janhein en Winette Wim en Shiela Rina Niek en Ella Verdrietig maar vol bewondering en met mooie herinneringen moeten wij afscheid nemen van Wij wensen Kees en verdere familie veel sterkte toe. Adriaan Corien 'Veilig in Jezus armen' Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan Bergen op Zoom, 30 januari 1949 Goes, 30 oktober 2021 Correspondentieadres: Jacob Catsstraat 13 4364 AL Grijpskerke Jenny is thuis in haar eigen vertrouwde omgeving waar u dagelijks tussen 10.00 en 13.00 uur afscheid van haar kunt nemen. De afscheidsdienst die gehouden zal worden vindt plaats op zaterdag 6 november om 11.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Na afloop van deze dienst komen wij samen in de koffiekamer voor een informeel samenzijn. Een speciaal woord van dank voor de thuiszorg van Zorgstroom Team Noord, het verzorgend en verplegend personeel van het Gasthuis en het ADRZ ziekenhuis te Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. In de ontvangstruimte van het crematorium zullen collectebussen klaarstaan voor het Reumafonds en het Longfonds, beide fondsen zijn van harte bij u aanbevolen. WOENSDAG 3 NOVEMBER 2021 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44