Cornelia Bokelaar-Kooman Klaas van Belzen 11 Adrianus Anthonius Haneveer OVERLEDEN Wij verwachten echter naar zijn belofte nieuwe hemelen en een nieuwe aarde, waar gerechtigheid woont. 2 Petrus 3:13 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Lid in de Orde van Oranje-Nassau voormalig melkman te Vlissingen Vlissingen, 24 augustus 1932 f Domburg, 2 november 2021 Uit allernaam: J. Cornelisse - van Belzen Een woord van dank aan de verzorging van Zorgcentrum Simnia voor de liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Pablo Picassoplein 68 4382 KB Vlissingen De dankdienst voor zijn leven wordt, voorafgaand aan de crematie, gehouden op vrijdag 5 november om 13.00 uur in de Sint Jacobskerk te Vlissingen. De dienst is ook te volgen via kerkomroep.nl, St. Jacobskerk. Hieraan voorafgaand is ervan 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheidnemen in de kerk. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bloemen Bezige handen en een sterke wil. Vielen na een bewogen leven stil. Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa -Ad- Breda, 5 augustus 1947 Goes, 29 oktober 2021 Frieda Haneveer-Guesquiere Miranda &Ton Ricky Dennis Maikel Tilly (in liefdevolle herinnering) Anja Ludy Correspondentieadres: Couwervestraat 15,4461XA Goes De afscheidsdienst van Ad zal plaatsvinden op vrijdag 5 november om 12.00 uur in crematorium het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes. Na de dienst bent u welkom in de lounge van het crematorium. Als ik alleen ben, kijk ik naar je uit. Ik roep je naam, eens zie ik je daar. Ik laat niet los, tot ik je gevonden heb. Liefde doorstaat alles, overal en altijd. Na een kortstondig ziekbed is vredig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder "oma Corrie" sinds 28 mei 1991 weduwe van Johannes Bokelaar Ellemeet, 10 augustus 1924 f Zierikzee, 30 oktober 2021 Elma en Jaap (in liefdevolle herinnering) Niek en Maribel Bendt Colinda en Frank Lars Teunie en Eddie Martin en Lisette Semm, Finn, Luuk, Elin Claudia en Leon Conny en Kees Raymond en Susan Dragan, Duncan Jay Juliette, Florian Christa en Benny Correspondentieadres: Fam. Duinhouwer Bostonplein 11 4318 AV Brouwershaven De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 5 november 2021 om 13.00 uur in de Grote of Sint Nicolaaskerk, Kerkplein 3 te Brouwershaven. Aansluitend vindt omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaats op de Algemene begraafplaats aan de Provinciale Straatweg te Brouwershaven. Na de begrafenis is er in de Grote of Sint Nicolaaskerk gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De Heere heeft uit ons midden weggenomen onze geliefde schoonzus Korrie Stoker, echtgenote van Piet Louws. Korrie Stoker Anneke Jan Lies Jaap Jannie Corrie Lenie Dick Betsy Adres: 3219 Pollardroad Newcastel Ontario LIB 076 Canada (UlzxAjru&tfv fhjdjjUuiuv fyuru&unj 10 maart 1961 Vlissingen 31 oktober 2021 Joke en Jan - in liefdevolle herinnering- Leonie en Michael, Pleur, Femke, Felix Marcel en Marijke Hans en Corry Radna en Alwin, Robin, Jill Charon en Martijn, Brent, Marly Correspondentieadres: Rosenburglaan 11,4385 JE Vlissingen De afscheidsdienst voorafgaand aan de crematie wordt in besloten kring gehouden op zaterdag 6 november om 15.30 uur. U kunt de dienst meebeleven via de livestream: https://start.memoriam.tv/67NX-91KY Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van locatie Westerhof van Philadelphia Zorg voor hun liefdevolle verzorging. Een vlinder van liefde Die wegvloog heel zacht Nu ben je de mooiste ster Die straalt dag en nacht Sandra Klink Bewoners, medewerkers en vrijwilligers van de Westerhof Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurman en erelid Tinus Vos Tinus was betrokken bij de oprichting van onze vereniging, was daarna jaren werknemer en tot zijn laatste weken altijd bereid waar nodig met zijn tractor de helpende 'hand' te bieden. We wensen Jaane, (klein)kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur, personeel en leden R.S.V De Scheldestad Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Martinus Vos Wij wensen Jaane, de kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe. Bestuur en leden van de Koudekerkse Ringrijders Vereniging Oha^t/UtMt/^aArudifl/ i^ruui^(É^(MHnfaru€.. Na een liefdevolle verzorging in Westerhof heel rustig ingeslapen ons lief zusje en onze tante PM WOENSDAG 3 NOVEMBER 2021 is

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43