Aanvragen voor vloerstickers lopen weer binnen ZEELAND 3 4* HOTEL COCHEM AAN DE MOEZEL I vanPZC I woensdag 3 november 2021 Miranda Bekenes toont coronaproducten van Grafisch Bedrijf Goes. foto katja van noort Frank Balkenende Goes Nu het kabinet de corona maatregelen aanscherpt (zoals de terugkeer van de 1,5 meter) moeten kantoren op nieuw coronaveilig worden inge richt. De aanvragen voor vloer stickers, scheidingswanden en desinfectiezuilen druppelen al binnen bij Grafisch Bedrijf Goes. ,,Ik denk niet dat veel werkgevers hun oude stickers hebben be- waard." Het Goese bedrijf GBG biedt een keur aan coronaproduc ten die ervoor moeten zorgen dat kantoorpersoneel veilig kan wer ken. Van recyclebare kartonnen 1,5 meter latten, vloerstickers die looplijnen aangeven, raam- stickers, bureaudisplays tot kar tonnen figuren die op stoelen in wachtruimten kunnen worden geplaatst zodat wachtende bezoe kers voldoende afstand houden. Omdat het virus oplaait en het aantal besmettingen in hoog tempo stijgt, lopen er weer be stellingen binnen. ,,We krijgen al aanvragen, met name voor raam- en vloerstickers. Ik vermoed dat veel werkgevers die sinds de af schaffing van de anderhalveme- termaatregel hebben weggegooid. Storm loopt het nog niet. Bedrij ven wachten af welke maatrege len het kabinet neemt. Ik ver wacht in de loop van de week veel meer orders", zegt Miranda Beke- nes, marketing- en accountmana ger bij GBG. Door de pandemie verloor het grafische bedrijf vorig jaar plots veel klanten, maar het vond ook nieuwe afnemers dankzij een se rie betaalbare coronaproducten. De scheidingswanden die GBG levert zijn bijvoorbeeld van kar ton en niet van duur kunststof. Vooral kappers en horecabedrij ven waren ermee geholpen, zegt Miranda Bekenes. ,,Die hadden geen geld voor dure kunststofpro ducten." GBG hielp niet alleen kleine ondernemers, maar richtte bij voorbeeld ook de kantoren van Delta, Rijkswaterstaat, Adrz, ZorgSaam, de gemeenten Terneu- zen en Goes als ook het UMC Amsterdam in. ,,Ook België is sindsdien een belangrijke markt voor ons geworden." Kijk op de site bij /video Coronaproducten in allerlei soorten Moselstern Hotel Brixiade und Triton, Cochem Gelegen direct aan de Moezel, op 5 minuten lopen van het centrum van Cochem. Het bestaat uit 2 gebouwen; in 'Brixiade' is de receptie en het restaurant en op 30 meter afstand is in 'Triton' het zwembad. Het hotel biedt een panoramisch uitzicht op Kasteel Reichsburg. TIP: 26 nov. -19 dec. kerstmarkt in Cochem (o.v.v. wijzigingen). nuwegexclusief.nl Bestel nu op pzc.nl/nuw2117 Het voordeel Omdat Je het verdient! wtÊÉI vanaf het contact met collega's' herinnering: DIT is 1,5 meter afstand! 2 overnachtingen /lx gebruik zwembad en sauna 2 x uitgebreid ontbijtbuffet (in Triton, 30 m van Brixiade) welkomstdrankje per boeking 1 paar Camelia 2 x 4-gangendiner of dinerbuffet slippers t.w.v. €25 cadeau Op basis van 2-persoonskamer en beschikbaarheid. Meer informatie omtrent geldigheid, kinderkortingen, toeslag 1-pk en toeristenbelasting staat vermeld op onze website. Boekingskosten; €15 per boeking. Meer informatie? info@nuwegexclusief.nl of bel 055-3017194 (bereikbaar van ma t/m vrij 10 -16 uur)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 35