DE AGENDA'S EN KALENDERS ZIJN ER WEER! 27 Gratis verzending NU IN DE WINKELOF BESTELOP LOSSEBLADEN.NL/AGENDA MARVEL-PRODUCTIE Kingo vuurt zijn kosmische energie af. foto marvel studios Wie zijn de Eternals? Kumail Nanjiani Lauren Ridloff om het publiek de ruimte te ge ven zelf conclusies te trekken.'' Welke superheld wilde u zijn als kind? ,,Ik groeide op met Japanse Mangastrips en was helemaal wild van het karakter Kurama uit Yu Yu Hakusho. Hij had zo'n gave zweep waarmee hij zijn vijanden te lijf ging. Ik vond hem ook zó lekker!" ker niks opleggen en geef ik niet alle ant woorden op levens vragen. Liever stuur ik mensen zelf actief denkend naar huis. En visueel gezien: veel actiefilms zitten vol wild camerawerk. Ik koos hier voor de simpele, rustige ca merabewegingen. Wederom, ,,Maar dit is met gemak de meest grootschalige van allemaal. De ge schiedenis van de Eternals gaat duizenden jaren terug. Er komen ook tal van ethische vraagstukken voorbij waar je als kijker mee aan de haal gaat zodra je de bioscoop verlaat. En dit hebben mijn collega's vast al honderd keer gezegd, maar de diversiteit! In geen enkele super heldenfilm hoor je zo veel verschil lende accenten. Ieder personage neemt zijn eigen culturele bagage mee in de strijd." Chloe Zhao „Zolang het emotioneel geladen is, kan het blijven wer ken. In mijn films wil ik de kij- ,,Green Arrow, die eigenlijk als enige kracht heeft dat hij fantas tisch met pijl en boog kan schieten. Misschien wel daaróm: hem kon ik ook écht worden als volwassene. En hij heeft zo'n geweldig klein baardje. Gezichtsbeharing, ik wilde als kind niets anders." Via een doventolk: ,,Ja, maar deze werd geregisseerd door Chloe Zhao! Eén kreet: magic hour, draaien tijdens het uur na zonsopkomst en het uur voor zonsondergang. Dat geeft een visueel verbluffend effect." ,,She-Hulk! Ik keek als jong meisje echt naar haar op. Ze is groen en heeft daarmee een uniek uiterlijk. Ik ben zelf doof en ook anders dan anderen, dus misschien is dat het wel. Daar naast, ze is gespierd en sterk. Dat wil ieder kind later worden toch?" GO WOENSDAG 3 NOVEMBER 2021 Alle bekende su perhelden passeer den reeds de revue en dus graaft Mar vel tegenwoordig meer obscure per sonages op. De tien Eternals behoren tot een buitenaards ras, ooit in strip vorm geïntrodu ceerd door teke naar Jack Kirby in de jaren 70. De Eternals leven in het geheim al meer dan 7000 jaar op onze planeet. Hun missie is om de aardse stervelin gen te beschermen tegen de zogehe ten Deviants. Eer der dan verwacht zien ze zich ge dwongen uit hun schaduw te treden en hun krachten te bundelen. De plot speelt zich af in het Marvel-filmuniver- sum, maar er vlie gen geen bekende koppen uit een van de 25 eerdere films (denk aan Spi der-Man, Thor en Hulk) voorbij. De filmstudio hoopt op die manier ook een nieuw en min der superheldenfa- natiek publiek naar de bioscopen te lokken. Bekend van: Is in de VS een be kende stand-upcomedian en speelde in de film The Big Sick Te zien als: Kingo, die vanuit zijn vingertoppen kosmische energie kan afvuren en onsterfelijk is. In het aardse leven is hij een popu laire Bollywood-acteur. Bekend van: The Walking Dead en Sound of Metal Te zien als: Makkari, die kan vlie gen en teleporteren, maar vooral vliegensvlug is. Bijna sneller dan het licht. Was in de oorspronke lijke stripreeks een man. Wéér een superheldenfilm? Bekend van: Regisseerde The Rider en Oscarwin naar Nomadland Wéér een super heldenfilm? Welke superheld wilde u zijn als kind? Wéér een superheldenfilm? Welke superheld wilde u zijn als kind?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 27