^êlaas Laatste woorden van afscheid dpg11, 0 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN trijs Janna Geertruida de Groote-Eckhardt En roep Mij aan in den dag der benauwdheid; Psalm 50:15a Met diepe droefheid delen wij u mee dat door de Heere, in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid, uit ons midden is weggenomen mijn zeer geliefde man en onze lieve en zeer zorgzame vader en opa echtgenoot van Adriana Maria Joosse in de leeftijd van 75 jaar. De Heere heilige deze ernstige roepstem aan onze harten en geve ons kracht om dit verlies te dragen. Arnemuiden: A.M. Marijs-Joosse Arnemuiden: Geertje en Klaas Marijs-Marijs Klaas en Rhodé, Anne-Marij en Meindert, Elbert en Celina, Mare, Juliëtte, Jochem, Pieter, Ruben Arnemuiden: Jan en Johanna Marijs-Marijs Marie-Louise, Jeanne Dirksland: Maatje en André Bakelaar-Marijs Terneuzen: Grietje en Frederik Sonke-Marijs Rien, Barend, Nelleke, Arianne, Cornelius Arnemuiden: Klaas en Annelies Marijs-Meulmeester Bastiaan, Noëlle, Pieter, Anna-Mae, Benjamin Ommeren: Martina en Jan Verwijs-Marijs Alblasserdam: Cornelis en Hilda Marijs-de Ruiter Roze-Marie, Babette, Bauke, Jurre, Rinse, Hidde, Wietse Arnemuiden: Adriaan en Sandra Marijs-Kole Lucas, Sem, Sarah, Loïs Kapelle: Hendrik en Elsemieke Marijs-Hoogesteger Boaz, Jeanne, Jort, Levi, Noortje, Sojïe Arnemuiden: Willeke en Jan-Willem van den Bos-Marijs Mariah, Laurens, Anna Wolphaartsdijk: Blaas en Leandra Marijs-de Korte Bryan, Jesse Garderen: Marilene en Gerard van Lagen-Marijs Arnemuiden: Johannis Marijs 30 oktober 2021 Sloep 4,4341 MR Arnemuiden Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. donderdag 4 november van 19.15 tot 20.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Burg. Langebeekestraat 16 te Arnemuiden. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op D.V. vrijdag 5 november om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Graag in gepaste rouwkleding en vrouwen met bedekt hoofd. Deze dienst is ook te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Gij hebt mij bij de rechterhand gevat. En 'daarna' opgenomen in Heerlijkheid. weduwe van Albrecht de Groote sinds 2001 7 oktober 1926 31 oktober 2021 Een boog in de wolken als teken van trouw, staat boven mijn leven, zegt: Ik ben bij jou. Liever geen bloemen. Bij de uitgang van de kerk zal er gecollecteerd worden voor de Hersenstichting. FAMILIEBERICHTEN Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten DINSDAG 2 NOVEMBER 2021 ZV Naar Psalm 73 vers 23-24 Drie weken nadat wij haar 95ste verjaardag hebben gevierd is, na een kortstondig ziekbed, overleden onze zorgzame moeder en (over-)grootmoeder Garderen: Daafenlrma Gistel (België): Rini Lieshout: Johan en Anja Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Beukenstraat 76, 4462 CA Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 4 november van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20, 4463 AJ Goes. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 5 november om 14.00 uur in de Vredeskerk, ds. W.H. van der Vegtplein 2, 4461 NG Goes. De dienst is te volgen via www.kerkdienstgemist.nl via het account van de Protestantse Gemeente Goes. Na de dienst zullen we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats bij haar geliefde man Brecht op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na afloop komen wij samen in het Buurthuis "De Pit", Appelstraat 2a, 4462 TL Goes, waarvoor wij u van harte uitnodigen. Wij verzoeken u om de maatregelen rondom Covid 19 virus in acht te nemen. Bij Buurthuis de Pit wordt om uw Corona toegangsbewijs gevraagd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 71