Nu ook wandelvoetbal bij HVV 7 c Farid Israfilov opent tattoozaak in Terneuzen: Goons&Queens Hoewel Farid Israfilov zelf toegeeft twee linkerhanden te hebben, zat zijn tattoozaak Goons&Queens in Terneuzen op de eerste dag al bommetjevol. Bad boys Joachim Decrock is ook van de partij. De man achter het Goons&- Queens-concept kwam uit Brugge, waar hij aan de wieg stond van de allereerste vestiging. Ter- neuzen is nu de tiende in zijn ke ten. Na Sluis en Breda de derde in Nederland. ,,En dan gaan we er in Duitsland ook nog tien openen. Goons&- Queens, tja met goons bedoelen we de bad boys, bikers en met queens juist het tegenoverge stelde. Om maar aan te geven dat we zo veel mogelijk variatie wil- len. Ik wil graag een dame van ze ventig tatoeëren, een meisje van achttien en alles er tussenin." ,,Veel gaat via mond-tot-mondre- clame", weet Decrock. ,,Maar we werken bijvoorbeeld ook veel met beroemde voetballers en influen- cers." Dat het werkt blijkt wel. De zaak zit stampvol. Aan het eind van de dag schat Israfilov dat er die zaterdag zo'n dertig, veertig klan ten getatoeëerd werden. Sander Meire was al heel vroeg in Terneuzen. ,,Ik heb iets met Ro meins en Grieks", verklaart de Bruggenaar het imposante werk op zijn rechterarm. Het hoofd van de Griekse oppergod Zeus. ,,Dat is ook bij Goons&Queens gedaan, maar dan in Brugge. Het is nog niet af." Ilia Hutsul uit Oekraïne, een van de artiesten die die dag aanwezig zijn, zet de geboorteda tum van Sanders hond op zijn borst. Natuurlijk in Romeinse cij fers. Moeder Hoewel je tegenwoordig overal wel tatoeages ziet, blijft het beeld dat het iets is voor motorbendes aan het fenomeen kleven, denkt oprichter Decrock. ,,Mijn moeder ook, die vond het eerst niks." Hij tilt zijn shirt op en laat een portret van een dame op zijn torso zien. ,,Kijk, mijn moeder. En toen ze dit zag vond ze het toch wel mooi." Dan gaat ook het shirt van Israfi- lov omhoog. Ook hij heeft zijn moeder fotorealistisch en bijna le vensgroot op zijn lijf. Het is een tattoozaak. Niemand die er echt van opkijkt dat er twee mannen staan met allebei hun shirt ver omhooggetrokken. Ik wil graag een dame van zeventig tatoeëren, een meisje van achttien en alles er tussenin Guido van der Heijden Het is weliswaar zijn zaak die zaterdag de deuren opende aan de Zuidlandstraat, maar zelf tatoeëert Israfilov niet. ,,Neuh", lacht hij. ,,Daar ga ik niet aan beginnen. Ik heb twee lin kerhanden." Goons&Queens is een franchi- seketen met een andere opzet dan gebruikelijk. Niet de eigenaar han teert de naald. Dat laat hij over aan de artiesten. ,,Wij hebben stoelen en steeds wisselende, vaak inter nationale artiesten in huis", legt Israfilov uit. ,,We kijken wat ie mand wil en zoeken daar de beste tatoeëerder bij. Wil je een goed portret dan krijg je iemand die daar goed in is, want dat is wel echt een specialiteit. Als we zo ie mand op dat moment in huis heb ben tenminste." ,,We willen geen fabriekswerk", zegt Israfilov. ,,De klant komt bin nen met een idee en altijd gaat deze met de artiest in overleg over wat de invulling gaat worden. Soms moeten er toch bepaalde dingen aangepast worden." Even warmlopen, oefeningen met de bal en daarna een potje wandel- voetballen op maandagochtend. Vanaf deze week moet het vaste prik worden in Hulst. Hulst voor Elkaar neemt het initiatief voor OldStars Walking Football: de stichting werft de leden en levert de trainer. ,,We hopen dat de groep nog groter wordt", zegt Marc de Haas van Hulst voor Elkaar. Trainer Bert den Hamer heeft er al zin in. ,,Het sociale trekt me enorm." Bij de eerste bijeenkomst zijn zes van de negen aangemelde voetballers aanwezig. Niet allemaal senior. Wie door bijvoorbeeld knie problemen ofeen andere reden niet kan rennen, kan ook meedoen. De regels worden nog even doorgeno men: ,,Geen slidings, geen lichame lijk contact, de bal blijft onder heuphoogte." Eerste toernooi Met Hulst erbij heeft Zeeuws-Vlaanderen straks vier clubs die wandelvoetbal voor seni oren aanbieden: Westdorpe, Zaam- slag en Spui. VV Spui begon als eer ste met Zeeuws-Vlaams wandel- voetbal in 2018. Peter Oggel, voor zitter van VV Spui, juicht de komst van wandelvoetbal in Hulst toe. ,,Je blijft bezig in de buitenlucht en blijft bewegen. Wat is er nou leuker dan een balletje trappen? Ik hoop dat het lukt, hoe meer verenigingen het doen, hoe beter." De eerste uit nodiging voor een wandelvoetbal toernooi in 2022 ligt er alvast. VL DINSDAG 2 NOVEMBER 2021 Twee linkerhanden geen punt - Joachim Decrock, man achter Goons&Queens-concept Terneuzen Farid Israfilov in de nieuwe tattoozaak Goons&Queens. foto camile schelstraete HULST Oldstars Walking Football komt van de grond in Hulst. Voor de eerste training bij HVV'24 waren er negen aanmeldingen. ,,Wat is er nou leuker dan een balletje trappen?" De trainingen zijn op maandag van 10.00 tot 11.30 uur bij HVV '24 in Hulst. Meedoen is gratis in de maand november. Aanmelden via bdenhamer@hulstvoorelkaar.nl of 0114-684700. - Sophie Stockman Op maandagochtend voetbaltraining. Dat zie je niet vaak, maar in Hulst bij HVV is het vanaf deze week vaste prik. foto anne hana

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 70