(fMlaas 2Mir\ COLOFON Familieberichten EN 13 Jacob Zuidhof - Jaap - Reiniera Schriek-de Meer injs Kom mee en kijk, achter de dijk, daar ligt een land, m 'n Zeeuwse land, waar 't koren groeit, de bloesem bloeit, heb ik gesnoeid, ben ik opgegroeid. Dankbaar voor de lange tijd samen en de vele mooie jaren, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze pa, opa en overopa in de leeftijd van 98 jaar. Marie Zuidhof-Hermes Corrie en Ko de Meester-Zuidhof Monique (in liefdevolle herinnering), Riley en lïmo, Kyliana Miranda en Mare, May-Britt en Tim, Yaïza Jan en Dineke Zuidhof-Anthonise Jaco en Sandra, Tim, Eva Karin en John, Siem, Keet Martijn en Tanika Leny en Dankert (in liefdevolle herinnering) van Loenhoud-Zuidhof Niek en Ania, Ellen, Ben Tim en Kim, Fenna, Tygo, Yenthe, Levy Gilda en Ko Buijze-Zuidhof Agnes en Michael, Owen, Gwen Jil en Krijn Piet Zuidhof (in liefdevolle herinnering) Kees Zuidhof en Carola de Punder Comé Merel en Arjan Syb Ramon en Manon Koen en Shirley Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Thuiszorg RST en Hospice Het Clarahofje te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. 31 oktober 2021 Correspondentieadres: Uithofstraat 2,4434 AS Kwadendamme De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 5 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Na de uitvaartdienst is er in dorpshuis De Burcht te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Als u zich betrokken voelt, weet dat u welkom bent. Draag mij als een zegel op je hart, als een zegel op je arm. Sterk als de dood is de liefde Hooglied 8:6 Heden overleed zacht en kalm mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en grootmoeder Echtgenote van Dirk Schriek Sliedrecht, 16 mei 1931 t Terneuzen, 29 oktober 2021 Terneuzen: Dick Schriek Beilen: Désirée fulia en Martijn Mathilde Amsterdam: Maarten en Kajal Wallbach(CH): Bartel en Maaike Tooropstraat 5,4532 HV Terneuzen dschriek@zeelandnet.nl De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op vrijdag 5 november om 13.30 uur in de Grote Kerk, Noordstraat 62 te Terneuzen. Deze is ook te volgen via: www.kerkdienstgemist.nl (Goede Herderkerk) Condoleance in de kerk vanaf 12.45 uur. Begrafenis op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. En roep Mij aan in den dag der benauwdheid; Psalm 50:15a Met diepe droefheid delen wij u mee dat door de Heere, in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid, uit ons midden is weggenomen mijn zeer geliefde man en onze lieve en zeer zorgzame vader en opa echtgenoot van Adriana Maria Joosse in de leeftijd van 75 jaar. De Heere heilige deze ernstige roepstem aan onze harten en geve ons kracht om dit verlies te dragen. Arnemuiden: A.M. Marijs-Joosse Arnemuiden: Geertje en Klaas Marijs-Marijs Klaas en Rhodé, Anne-Marij en Meindert, Eiberten Celina, Mare, Juliëtte, Jochem, Pieter, Ruben Arnemuiden: Jan en Johanna Marijs-Marijs Marie-Louise, Jeanne Dirksland: Maatje en André Bakelaar-Marijs Terneuzen: Grietje en Frederik Sonke-Marijs Rien, Barend, Nelleke, Arianne, Cornelius Arnemuiden: Klaas en Annelies Marijs-Meulmeester Bastiaan, Noëlle, Pieter, Anna-Mae, Benjamin Ommeren: Martina en Jan Verwijs-Marijs Alblasserdam: Cornells en Hilda Marijs-de Ruiter Roze-Marie, Babette, Bauke, Jurre, Rinse, Hidde, Wietse Arnemuiden: Adriaan en Sandra Marijs-Kole Lucas, Sem, Sarah, Loïs Kapelle: Hendrik en Elsemieke Marijs-Hoogesteger Boaz, Jeanne, Jort, Levi, Noortje, Sofie Arnemuiden: Willeke en Jan-Willem van den Bos-Marijs Mariah, Laurens, Anna Wolphaartsdijk: Blaas en Leandra Marijs-de Korte Bryan, Jesse Garderen: Marilene en Gerard van Lagen-Marijs Arnemuiden: Johannis Marijs 30 oktober 2021 Sloep 4,4341 MR Arnemuiden Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. donderdag 4 november van 19.15 tot 20.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Burg. Langebeekestraat 16 te Arnemuiden. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op D.V. vrijdag 5 november om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Graag in gepaste rouwkleding en vrouwen met bedekt hoofd. Deze dienst is ook te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten PM DINSDAG 2 NOVEMBER 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl t, 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45