IGH SANI Engelse groundhopper struint O O) CD 10 ZEELAND Azzagari mag naar Marokko onder 23 Senna Remijn wordt nu wel eerste Schouwse richting hoogste klassering Doelman Matthew Lentink verspeelde met Goes een zeker lijkende overwinning en viel uit met een zware knieblessure. Dat kan het geplaagde Goes er ook nog wel bij hebben. VOETBAL GOES m Yassine Azzagari heeft een uitnodiging ont vangen van de Marokkaanse voetbalbond. De Goese middenvelder van NAC Breda gaat sa men met ploeggenoot Sabir Agougil acht da gen op trainingskamp met het belofteteam. Azzagari, die Marokkaanse roots heeft, speelt vrijdag eerst nog met NAC de uitwedstrijd te gen hekkensluiter FC Dordrecht. Daarna volgt het trainingskamp met Marokko onder 23, dat in de interlandperiode plaatsvindt. De oud-speler van Kloetinge en JVOZ was ook al 's in beeld bij de Nederlandse voetbal bond. Azzagari kreeg in oktober 2018 een uit nodiging voor Oranje onder 18. Hij werkte in Zeist een tweedaagse trainingsstage af. Veldrijder Senna Remijn uit Wolphaartsdijk heeft gisteren de Koppenbergcross voor nieu welingen gewonnen. Het Zeeuwse talent moest in het Belgische Oudenaarde vier keer de Koppenberg doorstaan. Vanaf de derde rij gestart klom hij zich naar voren en ging als eerste het veld in. In de voorlaatste ronde ging zijn ketting er nog af op de spekgladde kas seien, maar hij herpakte zich een finishte met 17 tellen voorsprong als eerste. Remijn, rij dend voor het Belgische Acrog Tormans BC Balen, pakte de overwinning twee dagen na zijn tweede plaats op het NK op de weg. Tennisster Lesley Pattinama-Kerkhove uit Zierikzee is geklommen naar plaats 70 op de wereldranglijst voor dubbelspeelsters. Ze is elf plaatsen geklommen door haar finaleplaats dit weekeinde in de Transylvania Open in Roe menië. Pattinama-Kerkhove benadert haar hoogste dubbelklassering uit juni 2018. Toen stond ze op de 58ste plaats. Ze is derde Neder landse op de ranglijst, achter Demi Schuurs (12) en Arantxa Rus (57). In het enkelspel bleef Pattinama-Kerkhove op de 152ste plaats staan ondanks haar vroege uit schakeling in Roemenië. Quote van de dag 'Over scorende jonkies, falende toppers vloeken Darts ATB Matthew Lentink (28) beleefde za terdag een beroerde voetbalmid dag. De doelman van Goes incas seerde in de blessuretijd de gelijk maker tegen het met tien man voetballende VVOG (2-2). Tot overmaat van ramp liep hij een kniekwetsuur op. ,,Als het alleen mijn meniscus of binnenband is, spring ik een gat in de lucht.'' De kans is echter groot dat de blessure ernstiger is. Lentink - zelf fysiotherapeut van beroep - blikt terug op het voorval. ,,In de aller laatste minuut kregen we een doel punt tegen. Daar was ik niet blij mee. Uit frustratie sprong ik de lucht in, om vervolgens met twee benen op de grond te stampen.'' Bij de landing overstrekte hij zijn knie. ,,Ik voelde direct dat het niet goed was. De pijn was erg door dringend. Ik voelde bij de landing iets knappen. Alles wat minder is dan een kruisbandblessure is mee genomen.'' Tot deze conclusie kwam niet al leen hij. Charlotte Jansen van Ro- Als we dan toch al in de hoek zitten waar de klappen vallen... Ik hoop dat we er elf hebben sendaal, fysiotherapeut van Goes, vertelde Lentink dat het er 'niet best' uitzag. ,,Ook kreeg ik bericht jes van collega's, die de wedstrijd- beelden bekeken hadden.'' Zij con cludeerden hetzelfde. Op krukken Inmiddels heeft de doelman de huisarts bezocht. Binnenkort hoopt hij bij de orthopeed terecht te kun nen. Op dit moment is het vooral behelpen. ,,Ik loop met krukken en ik kan mijn been zo'n zeventig gra den buigen. Volledig strekken lukt niet. Ik probeer de beweeglijkheid in mijn knie te houden, maar in middels zakt het vocht ook richting mijn kuit.'' Door de blessure van Lentink wordt de ziekenboeg van Goes steeds voller. Sven Mbikulu (enkel) en Hiep Nguyen (knie) kwamen eveneens niet zonder kleerscheu ren uit de wedstrijd tegen VVOG. Zij zijn zaterdag mogelijk niet in zetbaar tegen ACV in Assen. Ook Julian van de Kreeke (lies, ziek) en Souffiane el Ouazzani (en kel) zijn niet fit. Het duo traint deze week waarschijnlijk weer wel mee. Ralph de Kok wacht nog altijd op een datum voor een knieoperatie. De kans is groot dat hij dit seizoen niet meer in actie komt. Kevin Hollander kende leukere periodes in zijn trainersloopbaan. ,,Als we dan toch al in de hoek zit- De wereld der groundhoppers is een subcultuur van de 'normale voetballiefhebber. ,,Groundhop- ping betekent in essentie zoveel mogelijk voetbalcomplexen bezoe ken en daar een wedstrijd bekij ken'', vertelt Down. ,,Ik ben al heel wat jaren met deze hobby bezig.'' ,,De basis is al vroeg in mijn jeugd gelegd. Op mijn zevende kwam ik voor het eerst in een voetbalsta dion, bij Plymouth Argyle. Ik was meteen compleet gegrepen door de magie van het voetbalstadion. Het ging niet eens zozeer om het voet bal zelf, maar vooral alles erom heen. De spanning voor een wed strijd, het prachtige stadionlicht, de lucht van worst en gebakken ui, ik genoot er intens van. Na die eerste wedstrijd was ik compleet ver knocht aan Plymouth Argyle, de ploeg die ik nu nog steeds fanatiek supporter.'' In de jaren '80 was een bezoek aan een voetbalstadion in Engeland bepaald niet het veiligste uitje. Toch zat Jeff, vanaf het moment dat hij oud genoeg was, door heel Enge land bij voetbalwedstrijden van Plymouth. ,,Ik vond het prachtig om al die oude stadions te bezoe ken. Zeker in die tijd was ieder sta dion op zijn eigen manier uniek, er zat echt een ziel in iedere 'ground'. Anno 2021 zijn veel stadions ge sloopt en zijn er nieuwe voor terug- gekomen. Eigenlijk lijken ze alle maal op elkaar, wat de beleving voor mij een stuk minder maakt.'' Voor zijn grote liefde Ingeborg, met wie hij twee kinderen heeft, waagde Jeff in 2007 de stap naar het Vlaamse land. Hij belandde in As senede, van waaruit zich een waar paradijs ontvouwde voor de groundhopper in Jeff. ,In de begin jaren ging ik zeker vijf tot tien keer Ik ben voor het eerst oesters gaan eten toen ik bij Yerseke ging kijken, heb bolussen ontdekt in Zoutelande en in Staphorst' dinsdag 2 november 2021 VOETBAL VELDRIJDEN Senna Remijn. foto sandra geerts TENNIS - Beluister de wekelijkse PZC Voetbal Pod- cast op www.pzc.nl of via uw podcast-app. GO 7-3 De darters van Sport Pub Goes wonnen hun eerste thuiswedstrijd in de over gangsklasse van de Super league. Pri maDarts werd met ruime 7-3 cijfers geklopt. Rowdy Schore mans gooide drie 180-ers. Sport Pub Goes, met Tim Kaijser, Wesley Bour, Joey Huisman en Schoremans is na de zege een stevige mid denmoter. 2 Vincent Meyvis won de tweede wedstrijd in de Zeeuwse ATB Wintercompeti tie. In Wol- phaartsdijk hield de Belg thuisrijder Koen Reijnhout achter zich Joey de Dec ker, ook uit Bel gië, werd derde. Oud prof Marco Minnaard uit Wemeldinge werd vijfde. De winnaar van de eerste wed strijd, Pim van de Klundert, viel halverwege uit. Len Wolters Goes -Kevin Hollander Lentink vreest het ergste - -- Jeff Down (54) is een ground hopper. Engelsman van geboorte maar al heel wat jaren woonach tig in Assenede, vlak over de grens bij Sas van Gent. Regelma tig laat Jeff zijn gezicht zien op Zeeuwse sportparken. Bas Dingenouts Assenede - Jeff Down

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 42