20 Hollandse pot Tweede afscheid Carel Kraayenhof SMARTLAPPEN EN OVERHEMDEN 'Op een avond streek ik er vijftien, van xs tot xxxl' Ineens klinkt op een late woens dagavond Carel Kraayenhof in mijn woonkamer, AdiósNonino op volle sterkte. Carel kijkt schalks in de camera met de bandoneon op z'n knieën in de Hemd van het Lijf-fotostudio. Journalist Jolanda van der Ploeg interviewt sinds de start van deze rubriek alle mensen die zo sympathiek zijn om voor Mezza's Hemd van het Lijf naar de studio te komen. Zij stuurde me het filmpje van een enthou siast spelende Carel. Ik snap het wel, met de ladies die daar de scepter zwaaien. Door de lieve visa gist Judith Pronk zie je eruit als op je beste dag. En van fotograaf Manon van der Zwaal word je zo vrolijk dat je niet anders dan jezelf kunt zijn. Ik word vrolijk van het hemd dat onze bekendste bando- neonist draagt. Het doet me denken aan de gekke maanden voordat Mezza er was. Hoe ik met mijn jongens diep in corona- tijd vijftien witte overhemden ophaalde in een totaal verlaten zaterdagse winkel straat. Hemd van het Lijf-hemden, van xs tot xxxl. En hoe ik ze een avond lang allemaal streek tot ze Mezza-waardig waren voor de eerste shoot. Door Carel krijg ik zin Adiós Nonino op de piano te spelen, of liever nog Balada para un Loco, die andere tango-klassieker. Sinds ik achttien jaar geleden voor het eerst in Buenos Aires kwam, zijn Argen tijnse smartlappen het enige wat ik nog speel in verdwaalde mijmertijd. Op de late woensdag ga ik de buren niet wekken, dit weekend kan het weer. Met de bandoneon In gedachten. Klaartje Scheepers: 'Smaakte het eten lekker, dan was dat een bonus' Het leegruimen van je moeders huis, hoe ingewikkeld is dat 4 7 8 11 12 41 'Door mijn vrouw hoefde ik niet naar de psycholoog' MEZZh 3 Sara van Gorp (47) Chef Mezza en moeder van twee zonen van 7 en 11. 34 19 24 30 37 39 40 Mijn weekend Heleen van Royen Zin in Egbert Jan Interview Chantal Janzen Geld Geluk Sam Bettens Ex-Jehova's getuige Nu lezen Mijn boek Bert Voskuil Jan Rot Puzzels BV De Liefde COLOFON Chef Mezza Sara van Gorp Art director Henk Marseille Redactie Charlotte van Genderen, Mayee Macco (stagiair), Jolanda van der Ploeg (frl), Ruud Roodhorst, Mark Roos (chef), Els Rozenbroek (frl) Vormgeving Ron de Hoog (frl),Très Melis (frl) Beeldredacteur Marcel Wagenaar REAGEREN? mezza@dpgmedia.nl Volg ons op Facebook, Instagram en Twitter 45

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 83