1 t J? Kees van Damme Sjaak Boonman Jcüüw Vtüv LjentaHWrt 18 FAMILIEBERICH GfYlwAï dm ^uddm OVERLEDEN Maatje van de Repe-Janse Matty DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn liefde, mijn maatje, onze vader, schoonvader en opa De vele vaak zeer persoonlijke uitingen van betrok kenheid hebben ons diep geroerd en getroost Het heeft ons daarbij enorm gesteund te merken wat een bijzonder persoon Hans, niet alleen voor ons, maar ook voor velen is geweest Mijns Marieke Reinier - Laura Randy Jeroen Tamara - Youri, Lieke Terneuzen, oktober 2021 Voor de vele blijken van meeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn geliefde man en onze vader, groot- en overgrootvader zeggen wij u hartelijk dank. W. van Damme - Bosman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, oktober 2021 Wij willen u hartelijk danken voor uw meeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma. Joke Minderhoud-Schotman Uw warmte en betrokkenheid hebben ons goed gedaan tijdens deze verdrietige periode. Familie J. Minderhoud Oost-Souburg, 30-10-2021 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u heel hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kats, oktober 2021 Wij zijn enorm dankbaar voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en (over)grootmoeder Marian van Asselt - Schmelter De vele kaarten, bloemen en lieve woorden hebben ons erg goed gedaan. Familie van Asselt Heinkenszand, oktober 2021 Paul Platschorre Nel Polderman-Geschiere Jo van der Walle Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Het medeleven in welke vorm dan ook heeft ons goed gedaan. Tiny, kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, oktober 2021 OVERIGE BERICHTEN U it va a rtver zorging Voor een mooi en waardig afscheid met waardevolle herinneringen. 0118-415183 06-15528040 www.blomenderidder.nl Betrokken, dienstbaar en professionee^^^^M Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Sfuartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.iutvaart.vg ZATERDAG 30 OKTOBER 2021 PM "Hij die u roept is getrouw. Hij zal het ook doen" Vredig is ingeslapen onze lieve moeder en oma weduwe van Jo van de Repe Kattendijke, 1 juli 1934 Goes, 21 oktober 2021 "Ik heb een mooi leven gehad" Eta en Adrie Janse-van de Repe Ronald en Angela, Jarno in herinnering, Jesper, Daan Karin en Arnold, Sem Annelies van de Repe en Wim van Tiel Sjaak de Jonge, in herinnering Marco en Dagmar, Noortje, Lobke, Ids Jacco en Ula, Jens, Thijmen Joost en Shana Anja en Toob Meerman-van de Repe Inge en Dennis, Ravi, Ylva Niek Correspondentieadres: Scheldestraat 79,4461 EM Goes De begrafenis heeft, volgens haar wil, in besloten kring plaatsgevonden. Een bijzonder woord van dank aan dokter Oortman en haar team en de medewerkers van de palliatieve afdeling van Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging. Alle blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma zijn ons zeer tot steun en troost. Hiervoor onze hartelijke dank. Jan Luijk Arthur en Yvonne Patricia en kinderen Veere, oktober 2021 Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u allen hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Sophia Platschorre - Leendertse Kinderen en kleinkinderen Een mooier afscheid van onze lieve moeder en oma hadden we ons niet kunnen wensen. We willen u hartelijk danken voor alle hartverwarmende blijken van medeleven. Het is een troost te weten dat onze moeder voor velen zoveel betekend heeft. Familie Polderman Voor de vele blijken van meeleven die wij hebben ontvangen tijdens het verblijf in de hospice en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Zeggen wij u hartelijk dank. Familie Van der Walle Verdonk Goes, oktober 2021 Blom de Ridder Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Groen O 0118-413417 overtoom-groen.nl Goes, oktober 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46