"Sty EN 17 Frangoise Banzet p OVERLEDEN Niesje Meijboom ClcMutas Cretüudos föp&emeye&r-fZyke' Johannes Bernardus van Stee Jan Gerritje van den Boomgaard - Francke ^oAcmna/^MeMnlnci/ cWie4^et-<%eAjLet Bedroefd, maar dankbaar dat zij, na een lang en vol leven, zo rustig ingeslapen is, geven wij kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze bijzondere moeder, groot- en overgrootmoeder Parijs, 12 maart 1922 Veere, 25 oktober 2021 Douarière Dr C.D.A. baron van Lynden Doom: P.F. Everts-van Lynden B. Everts Paul Bemdt, Mila Vanessa Veere: S.H. van Dam Merrett-van Lynden E.G. van Dam Merrett Patrick en Angelique, Reza Quinten en Afke, Hannah, Simon, Emma Reinout en Nikki Alexandra en Sjoerd Esch: A.I. van Hövell tot Westerflier-van Lynden W.J.E.M. van Hövell tot Westerflier Jan Louis en Sarah Claire en Jay, Leopold De afscheidsdienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving 'tot ik aan d'eeuw'ge stranden de ruste vind' Joh. de Heer 925 Na een kort ziekbed is overleden onze overbuurvrouw en vriendin Velsen, 28 maart 1941 Heinkenszand, 28 oktober 2021 Sinds 2015 weduwe van Jennie van Bruggen Eveline en Gerben Cabboort en kinderen Anneke en Stoffel bij de Vaate Nelleke Polak Correspondentieadres: Alexandra Markusse Uitvaartverzorging bv Postbus 2283,4460 MG Goes Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Niesje te nemen op woensdag 3 november om 14.00 uur in de Bethelkerk, Tulpstraat 2 te Goes. Aansluitend aan de dienst, geleid door ds. A. Jobsen, is er gelegenheid voor condoleance en ontmoeting in de foyer van deze kerk. De crematie vindt in besloten kring plaats. De dienst is ook live te volgen via www.veggoes.nl of via www.kerkdienstgemist.nl Vrije Evangelische Gemeente Goes. Wij danken het personeel van Koriander 13 te Heinkenszand voor de toewijding en liefdevolle verzorging. Nu ik de grens heb bereikt die ligt tussen 'nu' en 'dan', hoop ik dat ik terug kan zien op mijn leven, als een man die stond voor wat hij deed, wat hij zei en wat hij dacht. Dan kan ik tevreden zijn en niet bang voor wat me wacht. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve, altijd opgewekte vader, schoonvader, opa en overgrootvader 6 september 1928 Vlissingen 124 oktober 2021 echtgenoot van Sophia van Egeraat 6 december 2016 Vlissingen: Yvonne van Stee Esther en Jan Willem Damian, Fenna Freda en Joris Daphne Vlissingen: Elise en Joop de Winter - van Stee Robin Houten: Leo en Aletta van Stee - Smaal Tobias Lara Correspondentieadres: Schutterijstraat 143,4381 GN Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ard Jakobsen Adriaan Willem Frederik Na een voltooid leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van J.N. van den Boomgaard 25 april 1921 29 oktober 2021 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Roerstraat 19,4388 RV Oost-Souburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Ter Weel te Krabbendijke voor de goede en liefdevolle verzorging. Liefdevol, met open armen ontvangen door haar hemelse Vader. Voor ons plotseling overleed onze lieve moeder, oma en mijn oma-oma Sinds 21 juli 2020 weduwe van Johan Anthonie Wiegel 11 mei 1936 - 28 oktober 2021 "Zoek de Heere terwijl Hij te vinden is" Jesaja 55:6 Tommy (In herinnering) Annette en Martien Visser-Wiegel Hermien en Jonathan, Carlotta Sebastiaan en Annemieke Ruud en Eva Florida en Henk Correspondentieadres: Rheebrugge 3 9472 RG Zuidlaren De rouwdienst is woensdag 3 november om 12.00 uur te volgen via: https:/ /start.memoriam.tv/PSMJ-ZMRF PM ZATERDAG 30 OKTOBER 2021 tot het laatste moment heeft ze de regie over haar leven in eigen hand gehouden na een kort ziekbed hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder en oma 19 september 1937 27 oktober 2021 echtgenote van Jan Rozemeijer t Gerald en Bianca Patrick en Esther Richard en Jacolien Luuk de crematieplechtigheid vindt plaats op 3 november 2021 om 14:30 uur bij crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 in Goes (A58, afslag 35a) gelieve alleen schriftelijke condoleance naar Blokjesplaat 37,4465 BE Goes We zijn intens verdrietig omdat totaal onverwachts is overleden mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager, neef en achterneef Westkapelle: W.F. Jakobsen - in herinnering J.W. Jakobsen-Huibregtse Jacqueline en Ivo Vriens-Jakobsen Willem Huibregtse - in herinnering Misja en Joyce Leonie Wibo en Janny Huibregtse Wilma en Adriaan Arjen Achternichten en -neven 27 oktober 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45