HAN DE RITEER \cAo{te^ Guido Verstraeten EN 19 Lex Haverbeke Fons Weesepoel Zoveel belangstelling, zoveel kaarten, zoveel lieve woorden Lieve familie, vrienden en kennissen. Wij willen jullie bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van mijn lieve man, onze vader en opa Als familie bedanken wij iedereen voor jullie steun, vriendschap en liefde. Nellie de Ritter-van Driel Anita Ais ja, Mauro Ronald Jessica Dion, Boaz Terneuzen, oktober 2021 Hierbij willen we iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven en bloemen, telefoontjes, steun en warmte na het verlies van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma cïïlaüa/ ^oAanna/ de/ cRAföke/-de/ ^aê&elaeae/ Arnold de Rijcke Frank en Patries Thea en Luuk Kleinkinderen Aardenburg, oktober 2021 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overhjden van onze lieve en zorgzame moeder en oma Janna Hamelink-Duerink zeggen wij u hartelijk dank. Uw betrokkenheid, op welke wijzen dan ook, heeft ons goed gedaan. Corien en Leen Jansen van Rosendaal-Hamelink Kees en Caroline Hamelink-Goud Elsa Hamelink Jannis en Heidi Hamelink-Guiljam Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, oktober 2021 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse (overjopa Arjaan Schieman zeggen wij u hartelijk dank. Lien Schieman-de Putter Franny en Ad, Levien en Dianna Klein- en achterkleinkinderen Hoek, oktober 2021 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn liefde, mijn maatje, onze vader, schoonvader en opa De vele vaak zeer persoonlijke uitingen van betrok kenheid hebben ons diep geroerd en getroost Het heeft ons daarbij enorm gesteund te merken wat een bijzonder persoon Hans, niet alleen voor ons, maar ook voor velen is geweest Mijns Marieke Reinier - Laura Randy Jeroen Tamara - Youri, Lieke Terneuzen, oktober 2021 Het is ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het groot aantal blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en altijd meelevende oma en overoma Jozina de Rijke-Muller Daarom betuigen wij op deze wijze aan een ieder onze welgemeende en hartelijke dank. C. de Rijke Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, oktober 2021 Door de overweldigende persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven na het overhjden van mijn man, onze papa en opa willen wij iedereen hartelijk bedanken. Dit betekende veel voor ons en was een enorme steun. Ineke Verstraeten - Bartz Maaike, Jeroen en Barbara Eva en Bob, Fréderique, Floris en Yannick Onze oprechte dank voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze pa en opa Frans Cortvriendt Het heeft Ons diep ontroerd en zal ons ook'tot steun zijn in de komende tijd. Familie Cortvriendt Familie Barbé Familie Termote Axel, oktober 2021 Inspiratie en informatie rondom overlijden BERICHTEN ff§\ mensenlinQ mensenlinq.nl COLOFON Familieberichten ZV ZATERDAG 30 OKTOBER 2021 Nadat op 16 september mijn man, onze vader en opa is overleden, hebben er heel veel mensen met ons meegeleefd. De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken, want het heeft ons veel steun gegeven. Het doet ons goed om te weten dat Lex door zo velen werd gewaardeerd. Benita Haverbeke Kinderen en kleinkinderen Biervliet, oktober 2021 Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve pa en opa Het deed ons goed dat hij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. Speciale dank aan Miranda Brasser van DELAvoor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Het heeft op ons diepe indruk gemaakt. Kinderen en kleinkinderen Willem (50): 'Kort na elkaar verloor ik mijn ouders. De dood kwam ineens heel dichtbij; dat zette me wel aan het denken....' Mensenlinq.nl: verhalen over mensen, emoties en praktische zaken waarmee je te maken kunt krijgen rondom overlijden. Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 138