Franciscus Agnes Stubbe Maria Clemence Verbruggen - van Driel 18 FAMILIEBERICH GEBOREN OVERLEDEN Bram Pattist Bram Pattist DANKBETUIGING Aad Cats burg Je t'aimais bien avant que tu sois né Je t'aimer ai bien après la fin des temps Je t'aime dans toutes éternités Christian Bobin - Le Très-Bas Serge Helios 15 oktober 2021 3700 gram 52 cm Nadya en Marc van Mol Milockstraat 39 4561 GZ Hulst V m* Doof nu het licht en sluitje ogen en vergeet de strijd. Jouw leven hier is omgevlogen, maar je liefde blijft. En waar jij gaat, zijn zon en maan gelijk. De kleinste bloem is daar als de hoogste eik Rob de Nijs Dankbaar, voor de mooie herinneringen maar ook omdat haar een langer lijden bespaard is gebleven, moeten wij nu afscheid nemen van onze unieke, lieve tante weduwe van Johannes Hendrikus Verbruggen 04 - 05 - 1930 Antwerpen (B) f28-10-2021 Terneuzen Kees en Corrie Maaike en Erwin Madeion f Familie van Driel Familie Verbruggen Onze dank gaat uit naar de verzorgenden en vrijwilligers van De Blide, voor de liefdevolle verzorging van tante Marie. Terneuzen, 29 oktober 2021. Corr.adres: Schepenlaan 54,4533 JR Terneuzen Tante Marie ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u dinsdag 2 november om 18.30 uur afscheid van haar kunt nemen. De afscheidsdienst, zal plaatshebben in het crematorium te Terneuzen. Justine Mariette De Maesschalck ZATERDAG 30 OKTOBER 2021 ZV Guido de Milliano, Jacques en Simone de Milliano - Stegginck en kinderen, Marijke de Milliano en Pascale Weber, Jan en Brigitte Favril - de Milliano, kinderen en kleinzoon, haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind; de families Stubbe - Verhegge en de Milliano - Lievens, melden het overlijden van Mevrouw weduwe van de heer Max de Milliano geboren in Loppem op 22 juni 1931 en overleden in het WZC Sint-Jozef in Brugge op 26 oktober 2021 medeoprichtster Hotel-Restaurant de Milliano De uitvaartliturgie zal plaatshebben in intieme kring in de Sint-Martinuskerk in Loppem. Daarna volgt de bijzetting in de familiekelder op de begraaf plaats van Loppem. Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwben'cht ontvingen, gelieve dit als dusdanig te aanvaarden. Rouwbetuigingen: Hotel de Milliano Promenade 4, 4511 RB Breskens of via www.timmermanbvba.be uitvaartcentrum Timmerman Loppem Sint-Michiels Oostkamp tel: 050/ 82 40 48 - condoleren online: www.timmermanbvba.be Tot op het einde ben ik met je meegegaan, de aieg was lang en zwaar. Nu heb je rust gevonden na zoveel jaren. Ik zal altijd van je blijven houden. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat, moe en verlangend naar het einde is heengegaan mijn lieve man, onze pa, schoonpa en opa echtgenoot van Patricia Pattist-Arias Enriquez 16 november 1949 t 28 oktober 2021 Patricia Pattist-Arias Enriquez Milou Drizzle Pamela en Corné van den Dries-Pattist Danny en Victoria Joey Zeidy Pattist Zijn overleden ouders: Cor en Lien Pattist-de Feijter Zijn overleden zus: Ina Pattist Alberdingk Thijmstraat 69 4532 CZ Terneuzen Dinsdag 2 november is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid van Bram te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na de dienst bent u welkom in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van wzc 'De Blide', voor alle goede zorgen en aandacht. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze neef fam. Verschuren fam. Augustinus fam. de Feijter fam. van der Hooft Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Hubertus Eduardus Alphonsus Leijs Lokeren, 15 mei 1939 t Hulst, 25 oktober 2021 Hub Leijs Marleen de Jonge en Herman Nieland Gwendoline en Alessandro, James Eduard de Jonge en Inge De Meyer Fabiënne en Cees Riemens - de Jonge Niels en Elise Anika en Roy Truffinoweg 76,4561 NT Hulst We hebben in besloten kring afscheid van haar genomen in het crematorium. Onze dank gaat uit naar dr. Vrieler en alle mensen van ZorgSaam die zo liefdevol voor haar hebben gezorgd. Wij willen langs deze weg iedereen danken voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn zorgzame man, onze trotse vader, schoonvader en opa Lenie Catsburg - van Vessem Kinderen en kleinkinderen Oostburg, oktober 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 137