I Sytje de Winter Ruby-An de Smet EN 17 OVERLEDEN Agnes Marie Martha van den Bunder-Boogaard Aaltje Witte-Machielsen Cees IN MEMORIAM Laatste woorden van afscheid apg COLOFON Familieberichten Ver boven de wolken daar heel dicht bij de maan zie ik jou als ster naast die andere ster staan voor altijd zuljij stralen tussen sterren groot en klein voor eeuwig zul jij elke dag een lichtpuntje zijn. Na een mooi en tevreden leven is na een zware tijd vredig en zacht van ons heengegaan sinds 2 oktober 2018 weduwe van Gustaaf Joseph van den Bunder Schoondijke, 23 maart 1937 t Aardenburg, 27 oktober 2021 Haar zonen: Theo t,Guust, Ronald, Walter Haar kleinkinderen: Michaëla, Noël, Sandy, Sebastiaan t, Steffen Haar achterkleinkinderen: Luna, Jayda, Daimy, Naomi, Dani, Milou, Caleb, Ethan Correspondentieadres: Akkerstraat 1,4527 GB Aardenburg De afscheidsbijeenkomst vindt in besloten kring plaats. Speciaal woord van dank aan Thuiszorg Aardenburg, Huisartsenpost te Aardenburg en ZorgSaam Ziekenhuis Oostburg afdeling 2/oncologie. weduwe van Maarten Servaas Terneuzen, 1 februari 1933 Terneuzen, 27 oktober 2021 Axel: Wilmajo Servaas en Kees Witte Randall en Eline Daimano en Kirsten Shamara Correspondentieadres: Zonnemare 53 4571 CW Axel Woensdag 3 november is er vanaf 10.30 uur gelegenheid tot condoleren in het Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c, waarna om 11.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Maandag 1 november is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum van het crematorium. Een speciaal woord van dank gaat uit naar Dr. Warringa en het personeel van het "Hoevehuis", we zijn erg dankbaar voor hun liefdevolle verzorging. Indien u geen kaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Als ik het even niet meer weet ypak dan mijn hand heel even beet en zeg me zo gedag ff 1 laat me voelen dat je me mag Wellicht dat ik het gevoel herken dat ik voor iemand, iemand ben Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze lieve oma Mijn hulp komt van de HEER, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omaatje sinds 10 maart 2008 weduwe van Johannes Witte in de gezegende leeftijd van 98 jaar. Ria en Frans Bolleman-Witte Anita en Harm - Dave, An John en Corina - Megan, Kyra Ronald en Sanderina - Kaylie, Keano Addie en Monnie IJsebaert-Witte Rianne en Paul - Thomas, Aniek Nathalie en Geert Dini Witte Ralph en Monique Joyce en Ryan -Ayden Rinus en Norma t Witte-Estrada Terneuzen, 26 oktober 2021 Ferdinand Bolstraat 56 Correspondentieadres: Berliozhof 55, 4536 EW Terneuzen De afscheidsdienst met aansluitend de begrafenis zal D.V. op maandag 1 november om 13.30 uur in besloten kring plaatsvinden. U kunt de afscheidsdienst online volgen via de website: www.terneuzen.gkv.nl Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ferdinand Bolstraat en Kerkepad, voor alle goede zorgen. Verdrietig, maar dankbaar dat ze zolang in ons leven is geweest, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde moeder, oma en overoma sinds 2010 weduwe van Cornelis van Stee in de leeftijd van 93 jaar. Aagtekerke: Anja en Jan Brouwer-van Stee Carina Lianna Yerseke: Wilma en Alfred Bisschop-van Stee Adriënne en Leen Sietske, Thijs, Vera Klarien en Riekel, Annefleur, Lize Kees Willem en Ilja, Jade, Nova, Emmi Yerseke: JanKees van Stee, in liefdevolle herinnering Yerseke: Sylvia en Huib Kaan-van Stee Alexander en Nadia, Noud, Mees Santine Robin en Angèle 28 oktober 2021 Correspondentieadres: Magnolialaan 9 4401 HJ Yerseke De rouwdienst wordt D.V. gehouden maandag 1 november om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 in Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren Geheel onverwacht is overleden onze oudste broer Cornelis Adriaan Boonman Always in our hearts 29-10-2013 Kus papa, mama Vinthy, Ayvah Dfya FAMILIEBERICHTEN Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten ZV VRIJDAG 29 OKTOBER 2021 Goes 17-10-1950 - 26-10-2021 Kesteren Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen: Maria, Abigail en Janice De broers en zussen met partners Joke en Emiel Ad en Joke Lia t Jack en Erna Angelique en Harrold Correspondentieadres: Vogelwikkestraat 1, 4761ZH Zevenbergen Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. I media l|l' familieberichten Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 75