0 J? J? 16 PoJpfaeL - PanneAoeA Oma Campe/v Willem Houmes OVERLEDEN Catharina Wattel Catrien Francke - Wattel Cornelia Beekman - Verhage Cornelia BeekmanVerhage Catrien Francke - Wattel 'M Goede Reis Dikke kus Annie Polfliet VRIJDAG 29 OKTOBER 2021 PM ZtwA cdle, qkate, >veiqiqe)iA kek di mee/v qe/j/ien, dan, dl me, kan, kehinmehen,, en, k&unn&v di me meek, dan, di heb gezien, Verdrietig delen wij u mee dat het leven van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma is overgegaan in dierbare herinneringen Goes, 4 december 1953 t Leiden, 26 oktober 2021 Jan Paul en Suzanne Xavi, Milan, Logan Stefan en Arjen Correspondentieadres: Brandenburglaan 57 4333 BX Middelburg De herdenking vindt plaats in besloten kring op maandag 1 november. Mocht u bloemen willen schenken, had Annie de wens dit bedrag liever te doneren t.n.v. de Bontius Stichting: IBAN NL 03INGB 0657 9199 26 o.v.v. Annie Polfliet-Pannekoek/Sclerodermie-onderzoek. Xavi, Milan Logan Geniet van het leven met de vrouw die gij liefhebt al de dagen des ijdele levens die Hij u geeft onder de zon. Prediker 9 vers 9a (trouwtekst) Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, delen wij u mede dat in vol vertrouwen op haar Heer rustig is ingeslapen onze lieve (schoon)moeder, oma en ouwe-oma weduwe van Pieter Francke Sint Laurens, 4 mei 1931 Veere, 27 oktoher 2021 Karin en Bernhard Katharine en James Henk Jan en Katie, Max, Sara Mike en Cerys Conno en Truud Eline en Rohbert, Lynn Peter en Marga Jan Peter en Doetina Alex Tim Correspondentieadres: Dorpsstraat 26a 4352 AC Gapinge Dinsdag 2 november om 13.00 uur gedenken we onze moeder tijdens een kerkdienst in de Torenkerk te Gapinge. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Gapinge. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in De Spil te Gapinge. De kerkdienst is ook mee te heieven via www.kerkdienstgemist.nl (Gapinge) Wij bedanken de verzorgenden van afdeling Rozenhof in Nieuw-Sandenburgh voor de liefde en goede zorg die zij onze moeder hebben gegeven. We zijn verdrietig maar dankbaar dat onze lieve schoonzus en tante nu rustig is ingeslapen. Wij wensen de kinderen en de (achterkleinkinderen sterkte toe. Jan Francke (in herinnering) Anna Francke - Aarnoutse Paulien Maas - Francke Leo Maas Nichten en neven Psalm 68 vers 10 berijmd. Door de Heere is op Zijn tijd, tot onze droefheid, uit ons midden weggenomen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 13 januari 1972 weduwe van Cornelis Beekman Aagtekerke, 27 maart 1923 Zierikzee, 27 oktober 2021 Middelburg Piet Beekman Martien Beekman - Remijn Goes Nelleke en Marcauly Keita Sint - Laurens René en Evelien Beekman Goes Corinda Beekman en Timo Huurnink Middelburg Stefanie Beekman Boskoop Ad Beekman Jannie Beekman - de Visser Waddinxveen Niels Beekman en Anja Kremer Gouda Wilhelm Beekman en Jasy Man Ede Josine en René Zeeders Gouda Hans Beekman Balkbrug Marian Mussche - Beekman Roelof Mussche Jacob Jan Geuze (in herinnering) Terneuzen Corine en Dave Guiljam Axel Chris en Ewa Geuze Veenendaal Mario en Marieke Geuze Veenendaal Anco en Jacobine Geuze en achterkleinkinderen Middelburg, Briandlaan 18 Correspondentieadres: Langevielesingel 76,4335 AC Middelburg De rouwdienst voor familie en belangstellenden, die geleid zal worden door Ds. J. M. D. de Heer, wordt gehouden op D.V. dinsdag 2 november om 12.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teelinckstraat 3 te Middelburg. Deze dienst is ook te beluisteren via: www.terhoogekeiknl. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij ontvangen graag uw schriftelijke condoleances. Geen bloemen en geen toespraken Met droefheid hebben wij kennisgenomen, dat door de Heere van ons is weggenomen, onze geliefde zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 98 jaar. Namens de familie Verhage Mevrouw P.T. Boone - Verhage Oostkapelle, 27 oktober 2021 We ontvingen het droevige bericht dat is overleden We herinneren haar als een vriendelijke, betrokken en reislustige buurvrouw. Stefano en Joke Gertjan en Caroline Kees en Margie Aart en Annet Leo en Nanna Peter en Mirelle Roel en Nelleke Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Eenvoud en zorgzaamheid kenmerkten haar leven. Als familie gedenken wij hen die haar zijn voorgegaan. Gapinge: Leny Wattel-Looise Emmeloord: Riny Wattel-Oudman Neven en nichten BELANGRIJK BERICHT De afscheidsdienst n.a.v. het overlijden van zal zaterdag als gevolg van omstandigheden NIET doorgaan. Deze dienst zal op een later tijdstip alsnog worden gehouden, we houden u daarvan op de hoogte. Familie Houmes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44