Oktober is... woonmaand! bin I nsn 5 JOE BUCK BESTE ZANGERS Hij timmerde al volop aan de weg, maar dankzij Beste Zangers kent heel Nederland Joe Buck nu echt. ,,Ik ben heel blij met wat ik heb laten zien." uit 30/10 Donderdagavond was de slotaflevering van de serie, die al in april is opgenomen. De deelnemers van dit seizoen - behalve Joe Buck ook Alides Hidding, Anneke van Giersbergen, Belle Perez, Bökkers, Karsu en Roel van Velzen - kwa men bij elkaar om er samen naar te kijken. ,,We hebben nog steeds in tensief contact met elkaar. Als je zoiets samen hebt meegemaakt, blijft dat levenslang, denk ik." Beste Zangers sloot het seizoen traditiegetrouw af met duetten. De singer-songwriter, afkomstig uit Oostburg, zong samen met Belle Perez Rewrite the stars (uit The greatest showman). Zelf stelde hij voor met Roel van Velzen Don't stop me now uit te voeren. ,,Roel is een ontzettende Queen-fan en kan te gek zingen. Het leek me heel cool om dat samen te doen, ook omdat ik iets wilde wat me heel erg uit mijn comfortzone haalde. Het ging echt goed. Het was een leuke aflevering, doordat de spanning eraf was en we lekker met z'n allen muziek konden ma ken." De serie is een machtig avon tuur geweest. ,,Toen de eerste afle vering werd uitgezonden, werd ik wel even nerveus. Maar ik kreeg er Ik wilde iets zingen wat me heel erg uit mijn comfortzone haalde meteen zoveel mooie reacties op, dat het voelde als een warm bad. De mensen waren superpositief. Dat heeft me wel goed gedaan. Mijn nummer The way you take time was destijds een hit. Nu kon iedereen ook echt zien wie daar achter zit." Het hoogtepunt was enkele we ken geleden 'zijn' aflevering, waarin de anderen hun versies zongen van nummers die nauw met Joe Buck zijn verbonden. ,,De liedjes waar ik trots op ben, waar ik zelf het meeste bij voel en die ik ook altijd live wil spelen - zoals White roses, Black en Wat als - kwa men in die uitzending naar voren. Die reacties waren ook zó goed. Het was een fijne bevestiging dat die nummers en de verhalen er achter de mensen raken. Dat sterkte mijn vertrouwen in wat ik maak en wat ik zelf het mooiste vind. Het was heel bijzonder om die uitzending mee te maken, maar net zo bijzonder om die te rug te zien." Dankzij Beste Zangers verdub- Het was een fijne bevestiging dat mijn nummers de mensen raken belde het aantal volgers op sociale media, schoten de aantallen stre ams op Spotify omhoog en bleken de kaarten voor zijn komende na jaarstour ineens zeer in trek. De concerten in Groningen en Hen gelo zijn inmiddels zelfs verplaatst naar grotere zalen. Op 27 novem ber staat hij ook in De Spot in Mid delburg. En als opmaat naar zijn tour speelt hij op 6 november op Vestrock in Hulst. ,,Daar heb ik heel veel zin in. Dat is zo'n tof fes tival. Volgens mij was ik nog bij de eerste editie." Songfestival Joe Buck is benieuwd waar zijn sterk gegroeide bekendheid nog meer toe leidt. Zelf heeft hij al la ten vallen dat hij wel in is voor het Eurovisie Songfestival. ,,Ik zou het echt te gek vinden als ik daar ooit aan mee mag doen, maar dan moet het wel met een liedje zijn dat echt bij me past en dat een verhaal heeft." Of het er ooit van komt? ,,Men weet nu in elk geval dat ik het zie zitten." Zaterdag De woonexperts van Binnenuit willen u Aanstaande zaterdag 30 Oktober voor de laatste keer laten genieten van de nieuwe TRENDS. De laatste Zaterdag in Oktober organiseren wij nog één mini-event. Uiteraard zorgen wij voor een culinair hapje en drankje. Houd onze website www.binnenuit.nl in de gaten voor dit weekend. Prikkel je zintuigen en laat je verrassen! Schouwersweg 7, Heinkenszand vrijdag 29 oktober 2021 GO 'Zoveel mooie reacties gehad' Rolf Bosboom Oostburg -Joe Buck -Joe Buck Joe Buck in Beste Zangers. foto avrotros

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 33