Laatste woorden van afscheid EN 13 Luitjen van Kolk Adriaan Adriaanse DANKBETUIGING Wij zeggen u hartelijk dank voor de lieve en troostende woorden en de vele kaarten die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Uw aanwezigheid bij de begrafenis en uw medeleven zijn ons tot steun geweest. André en Rianda Adriaanse-van Koeveringe Els en Rob van Velzen-Adriaanse Jeanine Adriaanse en John Remijnse Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, oktober 2021 Na een paar laatste moeilijke maanden is in volle berusting en grote tevredenheid over een goed en lang leven ingeslapen mijn man, onze vader, opa en overgroot opa Luit Echtgenoot van Elizabeth Jannetje van Kolk-Heijboer 13 december 1928 20 oktober 2021 Terneuzen Terneuzen Betsie Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ferdinand Bolstraat 44,4532 HT Terneuzen De uitvaartplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank gaat uit naar het verplegend personeel van Bachten Dieke afdeling de Parel voor de goede zorgen aan Luit. pzc.nl/familieberichten Opfamilieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten FAMILIEBERICHTEN ZV DINSDAG 26 OKTOBER 2021 jïT Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl t» 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 57