Cornelis Jan van Sabben 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Mieke Begijn - De Smet Marie-Louise Begijn-de Smet Mieke Cornelis Pieter den Engelsman Kees den Engelsman Cees van Sabben Johny Begijn Vanuit de aardse tijd, nu opgenomen in Gods eeuwigheid. Want niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is. En dat van dit geheimenis, God het begin en het einde is. Zijn zoektocht hiernaar is nu afgerond. Met groot verdriet in ons hart omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar voor de mooie herinneringen die hij ons nalaat, geven wij u kennis dat van ons is weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa - Kees - 12 maart 1946 - 24 oktober 2021 's-Heer Hendrikskinderen TerAa 's-Heer Hendrikskinderen P.K. van Sabben - Vermaire Jarry en Cecilia Martijn en Christa Nieken Vera Jorg Lars Daan 's-Heer Arendskerke Stefan en Thoke Dana Roy Floris de Voogdstraat 30 4472 BS 's-Heer Hendrikskinderen De dankdienst wordt in besloten kring gehouden op vrijdag 29 oktober om 10.15 uur in de 'Nicolaaskerk' te 's-Heer Hendrikskinderen. Deze dienst is voor u mee te luisteren via kerkomroep.nl Aansluitend zal de begrafenis, waar iedereen welkom is, plaatsvinden omstreeks 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Na de begrafenis is er gelegenheid om ons te condoleren in het 'Heer Hendrikhuis', Te Werfstraat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen. DINSDAG 26 OKTOBER 2021 ZV We moeten afscheid nemen van een fantastische en zorgzame schoonzus en tante echtgenote van Johny Begijn Johan t en Ria De Mul - Begijn Eddy Anja Randy Isabel Laurien Angelique - Harold Carlos Henny Ritchie Sebastiaan Cindy Thijs Kayleingh Henk Arlet Joke Christiaan Sam Ben Jij die altijd gaf zonder iets terug te verwachten. Jij die er altijd was om voor ons klaar te staan. Jij blijft altijd in ons voortbestaan. Ook al valt het zwaar om zonder jou door te gaan. Na een leven van hartelijkheid en warmte, zorgzaamheid, optimisme en liefde, is overleden mijn liefhebbende vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma. Het maakt ons stil en verdrietig, zo plots afscheid te moeten nemen van echtgenote van ik Hulst, 4 augustus 1941 t Hulst, 21 oktober 2021 Hulst: Johny Begijn Hulst: Monique en Pascal Thom Roos Hulst: Sandra Correspondentieadres: Familie Elegeert - Begijn, Hoefblad 8, 4561TK Hulst U kunt afscheid nemen van Mieke in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 28 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De herdenkingsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Psalm 121:1 -2 Ik sla mijn ogen op naar de bergen, van waar komt mijn hulp Mijn hulp komt van de Heer, die hemel en aarde gemaakt heeft. We zijn erg verdrietig, want na weken van zorgen en ernstige ziekte, heeft de Here op Zijn tijd uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa. echtgenoot van Ineke den Engelsman-van Langevelde 26 augustus 1949 Terneuzen 24 oktober 2021 Ineke den Engelsman René - in liefdevolle herinnering Nancy en Wilfried Youri Kitty en Luuk Peter en Lianne Martijn en Lucca Evelien en Michiel Xander Sandra en Arjan Giovanni Quinten Guido Gezellestraat 58 4532 ED Terneuzen Zaterdag 30 oktober is er vanaf 9:45 uur gelegenheid de fa milie te condoleren in 'De Levensbron', Sloelaan 40 te Ter neuzen, waarna om 10:30 uur de dienst aanvangt. De dienst is online te volgen, via de website: www.terneuzen.gkv.nl Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'De Levens bron'. Donderdag 28 oktober kunt u van 19:00 -19:30 uur afscheid nemen van Kees in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze oudste broer, zwager en oom St. Gillis WaasPiet en Annita Terneuzen Rina en Wim Terneuzen Jaap en Betty Patricia - in liefdevolle herinnering - ZaamslagCorrie en Rinus Neven en nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-directeur Wij herinneren Cees als een zeer gedreven en meelevend persoon. Cees heeft met grote vakkundigheid en toewijding een zeer betekenisvolle en onuitwisbare bijdrage geleverd aan ons bedrijf. Wij wensen Ella, Martijn en de rest van de familie veel sterkte toe en Gods nabijheid om dit enorme verlies te dragen. Directie, Marco Bosman Oud-directie, Johan Bosman en alle medewerkers van Aannemingsbedrijf Fraanje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 56