Cornells Jan van Sabben Kees van Sabben EN 13 - Kees - Kees van Sabben Kees van Sabben Cees van Sabben c/ert/ jffèzu/el DANKBETUIGING Adriaan Adriaanse Vanuit de aardse tijd, nu opgenomen in Gods eeuwigheid. Want niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is. En dat van dit geheimenis, God het begin en het einde is. Zijn zoektocht hiernaar is nu afgerond. Met groot verdriet in ons hart omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar voor de mooie herinneringen die hij ons nalaat, geven wij u kennis dat van ons is weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa 12 maart 1946 - 24 oktober 2021 's-Heer Hendrikskinderen TerAa 's-Heer Hendrikskinderen 's-Heer Arendskerke P.K. van Sabben - Vermaire Jarry en Cecilia Martijn en Christa Nieken Vera Jorg Lars Stefan en Thoke Roy Floris de Voogdstraat 30 4472 BS 's-Heer Hendrikskinderen De dankdienst wordt in besloten kring gehouden op vrijdag 29 oktober om 10.15 uur in de 'Nicolaaskerk' te 's-Heer Hendrikskinderen. Deze dienst is voor u mee te luisteren via kerkomroep.nl Aansluitend zal de begrafenis, waar iedereen welkom is, plaatsvinden omstreeks 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Na de begrafenis is er gelegenheid om ons te condoleren in het 'Heer Hendrikhuis', Te Werfstraat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen. Tot ons groot verdriet is onze lieve broer, zwager en oom voor ons nog onverwacht overleden We zullen hem verschrikkelijk missen. Nieuwdorp: Jopie t en Kees de Kok - van Sabben Terneuzen: Chris en Magda van Sabben - Simpelaar s-Heer Hendrikskinderen: Marijke en André Verschuur - van Sabben Neven en nichten 24 oktober 2021 Goes 24-10-2021 Kees van Sabben What now, my love, now that you left me? How can i live through another day Watching my dreams turn into ashes And all my hopes into bits of clay? Gisteren is na een kort maar heftig ziekbed overleden Veenendaal, 9 mei 1950 Nieuw en Sint Joosland, 25 oktober 2021 mijn geliefde vrouw Louis Kint en moeder, schoonmoeder en oma van Mike en Mariette Joshua en Kyliana Myra Daan en Mirjam Aria en Caitlyn Thomas en Claudia Christiaan, Sebastian, Esmee Annelou en Sjoerd Soar, Olivier en schoondochter van Jeroom en Annie Kint De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 29 oktober om 14.00 uur in de hervormde kerk, Kerkplein 2 te Nieuw en Sint Joosland, waarna omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuw en Sint Joosland. Na afloop bent u welkom om met ons mee te gaan naar Van der Valk Hotel, Paukenweg 3 te Middelburg om een toost uit te brengen op het leven van Margriet. Correspondentieadres: Molendijk 60 4339 AE Nieuw en Sint Joosland Wij zeggen u hartelijk dank voor de lieve en troostende woorden en de vele kaarten die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Uw aanwezigheid bij de begrafenis en uw medeleven zijn ons tot steun geweest. André en Rianda Adriaanse-van Koeveringe Els en Rob van Velzen-Adriaanse Jeanine Adriaanse en John Remijnse Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, oktober 2021 PM DINSDAG 26 OKTOBER 2021 Daan Dana Met verdriet nemen wij afscheid na 46 jaar van onze lieve vriend en wensen Ella, kinderen en kleinkinderen Gods hulp en sterkte toe. Henk en Jeanet Barten en kinderen Met ontroering hebben wij kennis genomen dat de Heere uit dit leven heeft weggenomen na een kort ernstig ziekbed onze altijd meelevende vriend Sterke de Heere Ella, kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies Ko en Coby Geluk Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-directeur Wij herinneren Cees als een zeer gedreven en meelevend persoon. Cees heeft met grote vakkundigheid en toewijding een zeer betekenisvolle en onuitwisbare bijdrage geleverd aan ons bedrijf. Wij wensen Ella, Martijn en de rest van de familie veel sterkte toe en Gods nabijheid om dit enorme verlies te dragen. Directie, Marco Bosman Oud-directie, Johan Bosman en alle medewerkers van Aannemingsbedrijf Fraanje De vader van mijn compagnon Stefan van Sabben is onverwachts overleden 'Kees, dank je wel voor alle adviezen en steun' Taco Blankestijn en alle medewerkers van Vakgarage Blankestijn Wij wensen Stefan, Thoke, Dana, Roy en familie heel veel sterkte. COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 Owvwv.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45