11 Willem Houmes m OVERLEDEN Wim Houmes mmew-vam/ ilMfeSf t m «s é'tb^È KrïV Een mens is meer dan zijn laatste uur, maar ook meer dan zijn laatste jaren. Dankbaar voor wie hij was, hebben we in liefde losgelaten Westkapelle, 12 januari 1942 Middelburg, 24 oktober 2021 Adriana Houmes - Louws Lilian Teunissen - Houmes Rob Teunissen Bram Roel Floor Een bijzonder woord van dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 't Gasthuis, afdeling C03, voor de liefdevolle zorg en warme betrokkenheid. Kievithof 7 4332 CK Middelburg De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst die wordt gehouden op zaterdag 30 oktober om 12.45 uur in de Dorpskerk te Sint Laurens volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Uw schriftelijke condoleances stellen wij op prijs. Nog zo kort na het overlijden van onze geliefde zus Tine, geven wij wederom verdrietig kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Wim Houmes Middelburg: Tine(in herinnering) Harderwijk: Jo (in herinnering) en Toos Houmes - van Splunter Middelburg: Anneke en Jaap Louws - Houmes Mieneke en Bram Wisse - Houmes Adrie en Catrien Houmes - Boogaard Neven en nichten Heilige de Heere deze roepstemmen aan ons aller hart. Middelburg, 24 oktober 2021 Wim Houmes Met goede herinneringen nemen we afscheid van onze behulpzame en veelzijdige buurman buren Baaslaan Sint Laurens Melanie Elizabeth van Gelder-Willems (Melie) 'Jaone van Wannes V' Viviamn PM DINSDAG 26 OKTOBER 2021 Verdrietig, maar dankbaar dat onze lieve zwager en oom nu rustig is ingeslapen. We denken aan Adriana en haar dierbaren. Piet en Willy Louws Kees en Ella Dominicus neven en nichten Degene die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Benjamin van Gelder (in liefdevolle herinnering) Middelburg, 3 mei 1932 t Vlissingen, 23 oktober 2021 Gerson Laura Simone Lars Een bijzonder woord van dank aan de medewerkers van woning 2 van Vondellaan Ter Reede voor de liefdevolle verzorging. Zij hebben een speciale plek in ons hart. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. "Wordt de vreugde soms vermengd met droefenis" Geheel onverwachts is in haar vertrouwde omgeving overleden onze lieve moeder en oma Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en het thuiszorgteam van Zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle verzorging. Het is onwerkelijk bijna twee jaar na het overlijden van opa nu plotseling ook afscheid te moeten nemen van mijn lieve, grappige, onmisbare omaatje Omaatje die zichzelf vaak gekscherend 'Sjaan Banaan' noemde was een superoma en deed alles voor ons. Mijn broer en ik waren vroeger haar 'Meester Koekepeer' en 'Jikkemien' en vormden met haar een hechte eenheid. Hele dagen speelden we samen winkeltje, schooltje, doktertje., of was zij de politieagent. Omaatje was nooit moe en had genoeg fantasie en humor om van alles te verzinnen. Rode draad was het spel 'Mens Erger Je Niet' dat dagelijks nog voor schooltijd gespeeld werd en tot en met de laatste twee jaren in Cleijenborch op tafel kwam. Omaatje kocht enorme hoeveelheden speelgoed, boeken of iets lekkers en het geld dat ze nog in haar portemonnee over had gaf ze ook stiekem aan ons. Een traditie was 'De Tocht' - een wekelijks terugkerende wandeling door Colijnsplaat die steeds langer werd. Ook toen wij een stuk ouder waren gingen we graag met Omaatje een rondje lopen en vaste prik was ook de braderie op het dorp; geen grabbelton of attractie waar ook maar een prijs te winnen was werd overgeslagen. Het overgebleven geld spendeerde ze aan een zak oliebollen. Hoewel ze al zestig jaar in Colijnsplaat woonde is Omaatje in haar hart altijd in Arnemuiden gebleven. Ze vertelde dagelijks vol trots verhalen over haar jeugd. Ook in Cleijenborch hebben we twee leuke, avontuurlijke jaren met haar beleefd. Vorige week stond ze nog in de gang een personeelslid te bespioneren; toen ze ons zag zijn we in polonaise haar kamer weer binnen gegaan, Omaatje voorop en zingend: "En van je hela hola houd er de moed maar in!" Omaatje zorgde ervoor dat de glans van het leven, die ik met het overlijden van opa verloor, toch weer terugkwam. Ik zal haar ontzettend missen. Vivian Kramer K'ï V'. Ï.5-- .v/v '"-M >v... - ffi rk Correspondentieadres: Singel 264, 4381 VLVIi: Wie Melie nog een laatste groet wil brengen kan dit doen op donderdagavond 28 oktober tussen 19.00 en 19.30 uur in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Marie Kramei Nigel Janneke Kramer weduwe van David Kramer sinds 26 oktober 2019 Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in het restaurant van Zorgcentrum Cleijenborch, Dokter Maasstraat 4 in Colijnsplaat. Arnemuiden, 20 september 1932 t Colijnsplaat, 23 oktober 2021 We zullen haar levenslust, humor en liefde enorm gaan missen. - JWN Correspondentieadres De Hoge Weie 23 4486 CN Colijnsplaat De afscheidsdienst, waarbij de familie uw aanwezig heid op prijs stelt, zal worden gehouden op zaterdag 30 oktober om 10.45 uur in de Dorpskerk, Havelaar- straat 30 in Colijnsplaat waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43