WW* Op zoek naar de toekomst van jouw bedrijf? intermediair Unieke deal voor de novembermaand: ga met hoge korting naar Diergaarde Blijdorp! 10,- Margriet 1795 BESTEL TICKETS OP DEWINTERFAIR.NL/PZC Dan moet je niet ouderwets blijven werven! Plaats jouw vacature slim online en bereik ambitieuze professionals op intermediair.nl/boost Dierentuinen Pretparken Hotelovernachtingeu Cursussen In Diergaarde Blijdorp maak je in één dag een wereldreis, vol bijzondere ontmoetingen! Loop over de oceaanbodem in het Oceanium, waar haaien en schildpadden boven je zwemmen. Stap in de kleurrijke wereld van Amazonica: het grootste en mooiste vlinderparadijs van Europa! Loop over de Afrikaanse savanne, waar je oog in oog komt te staan met giraffen en zebra's en vergeet niet om nog een kijkje te nemen bij Bokito. Als je Blijdorp bezoekt, weet je zeker dat je iets gaat beleven! Ga de gehele maand november extra voordelig naar Diergaarde Blijdorp en profiteer van een unieke korting van 10,- per ticket. Er is een beperkt aantal tickets beschikbaar, dus wees er snel bij! Bestel nu je tickets op pzc.nl/blijdorp OP=OP Het allerleukste dagje uit voor vriendinnen 19 t/m 25 november. Brabanthallen Den Bosch Laat je zien op Benieuwd naar nog meer topdeals? Bekijk het complete aanbodindePZCshop, KORTING :2(>;>s Dit jaar is het dubbelfeest, dan organiseert Margriet samen met Libelle Dé Winterfair, want na deze roerige tijd is het tijd voor extra veel gezelligheid. Een hele dag, samen met je vriendinnen, genieten van workshops, shoppen, optredens, lekker eten en drinken. Tijdens Dé Winterfair 2021 kom je helemaal in de feestmaand-stemming: V Kom inspiratie opdoen voor de ultieme feestoutfit bij de modeshows Maak zelf de leukste kerstdecoraties tijdens de workshops Lekker swingen bij optredens van bekende artiesten in het theater Samen heel veel shoppen en nog veel meer! Bestel vóór 19 november tickets en profiteer van 3,- korting!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 26