Nicole en Peter staan paraat om te helpen Ben jij de grootste voetbalkenner van Nederland? scorer TOTO ZEELAND 3 NOG UITSTEKEND TE WERKEN Speel gratis mee op pzc.nl/score4 Win €5000 Het stel biedt al jaren overal hulp aan voor de opvang van vluchtelingen. ,,Niet via organisa ties, maar op eigen initiatief", ver telt Peter den Dekker. ,,We zijn ook naar de kampen in Duinker ken geweest en hebben in asiel zoekerscentra geholpen", legt Ni- cole uit. Daar zijn langjarige vriendschappen uit ontstaan, on der meer met Syriërs. Spelletjes Ze kwamen gisteren niet met een speciaal plan naar Studio A58. ,,We kijken gewoon wat we voor die mensen kunnen doen. We weten wat ze nodig hebben. Daarom hebben we ook spelletjes in de auto. Voorlopig hebben ze onze hulp nog niet nodig, maar later in de week misschien wel", vertelt Nicole. De motivatie om overal te hel pen waar dat gewenst is, zit heel simpel in 'medemenselijkheid', zeggen ze. Nicole: ,,Het onrecht dat vluchtelingen wordt aange daan. Bootjes die zinken op de Middellandse Zee. De manier waarop vluchtelingen in Oost-Eu- ropese landen worden wegge stuurd." Nu er honderd vluchtelingen naar Middelburg komen, en later in de week nog eens honderd of meer, willen Peter en Nicole den Dekker hen vooral 'welkom in Middelburg' heten. Daarom staan ze als 'gewone Middelburgers' meteen paraat. ,,De contacten die ontstaan zijn heel mooi. Zij leren dingen van ons, maar wij ook van hen. Ze zijn niet zo veel anders dan wij hoor", herhaalt Nicole. ,,Het zijn gewoon mensen." Powered by maandag 25 oktober 2021 Rode Kruis Studio A58 in Middelburg wordt ingericht voor de komst van honderd vluchtelingen. foto dirkjan gjeltema Maurits Sep Middelburg ,,Is er nog hulp nodig?" Peter en Nicole den Dekker uit Middelburg liepen gistermiddag spontaan bin nen bij Studio A58. ,,We willen ge woon helpen. Uit medemenselijk heid. Dit zijn gewoon mensen hoor, ze zijn niet zoveel anders dan wij." Nicole en Peter den Dekker uit Middelburg meldden zich gisteren spontaan bij Studio A58 om hun hulp aan te bieden bij de opvang van vluchtelingen. foto dirk-jan gjeltema Voorspel wekelijks de uitslag van 4 Eredivisiewedstrijden en maak kans op de jackpot. SCORE4. Prijzenpot

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 23