Nog steeds pijn De Hamersma's Perfectionist ZAKENMAN WORDT ZACHTE PAPA 'Mooi beeld, Obama die zijn baby borstvoeding uit de vriezer geeft' In het echt bijpraten, weer lekker in een restaurant. Een vriend vertelt over werktumult, al gauw gaan we over op de kinderen. Ik zie zijn gezicht, zijn toon. Zakenman wordt zachte papa. Vaker zie ik ze veranderen. Ik hoor mannen zeggen: voor m'n carrière kan ik écht niet minder dan vijf dagen werken. Zijn er eenmaal kinderen, dan lopen ze het liefst elke dag met de buggy. En doen ze dat minimaal één doordeweekse dag ook, de laptop in een la. Ik smelt elke keer als ik vrienden vader zie worden. Hoe ze met hun kersverse pluizenbol verliefd op de bank zitten. Zo smelt ik ook als Jeugdjournaal presentator Lucas van de Meerendonk in deze Mezza vertelt dat hij zijn kinderen weleens in dinopak ophaalt. Hij laat zien dat we altijd kinderen blijven. Mijmeren over hun vaderrol, dat doen ook Barack Obama en Bruce JSpringsteen in dit nummer met de exclusieve voorpublicatie van hun boek Renegades. Van vaderschap, naar hun vrouwen, naar jezelf ontdekken. 'Maar vertel eens,' vraagt Obama, 'waarom denk je dat wij hebben gekozen voor sterke vrouwen?' 'Ik denk dat wij mensen zijn die grenzen nodig hebben,' zegt zijn vriend. Waarna ze slalommend doorgaan naar de nachtdiensten die ze draaiden, met de borstvoeding uit de vriezer. Barack Obama met zijn babydochter op schoot terwijl hij midden in de nacht muziek voor ze draait. Een mooi beeld om het weekend mee in te gaan. ~<ks 'Mijn ouders dwongen me tot een abortus. Een kind kan altijd nog, zeiden ze' Alles over pasteien, terrines, quiches en patés Jeugdjournaal-presentator Lucas van de Meerendonk: 'Ik kan een week balen na een verspreking' 19 Geld Geluk 41 Puzzels MEZZA 3 Sara van Gorp (47) Chef Mezza en moeder van twee zonen van 7 en 11. 26 4 Mijn weekend 7 Heleen van Royen 8 Zin in 11 Egbert Jan 20 Obama Springsteen 36 Schrijver spreekt Midas Dekkers 38 Nu lezen 39 Mijn boek Jane Goodall 40 Jan Rot 45 BV De Liefde 46 Hemd van het lijf Aaf Brandt Corstius COLOFON Chef Mezza Sara van Gorp Art director Henk Marseille Redactie Charlotte van Genderen, Mayee Macco (stagiair), Jolanda van der Ploeg (frl), Ruud Roodhorst, Mark Roos (chef), Els Rozenbroek (frl) Vormgeving Ron de Hoog (frl), Très Melis (frl) Beeldredacteur Marcel Wagenaar REAGEREN? mezza@dpgmedia.nl Volg ons op Facebook, Instagram en Twitter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 83