Dina Rijk A Jan Pieter Kakes Magdalena Irma Petronella van der Werff - Nel - Adriaan Kodde Jozina Remijn - van Stee Adriana Pouwelse-de Wolf Hendrik Frederik Veerman 18 FAMILIEBERI JeWe 3insma Arie den Boer DANKBETUIGING Pieternella Hendrika (Pie) van de Guchte - Jansens Lieve Nel, bedankt voor je vrolijkheid. Na een mooi en liefdevol leven is onze zus en tante rustig ingeslapen. Dochter van T.F. van der Werff en M.A. van der Werff-Brakman Goes, 19 januari 1957 Lewedorp, 17 oktober 2021 Breda: Tjepko en Henriet Jessica en Geert, Sophie, Guido Koen en Ingrid, Tim, Jalou Jasper en Marjolein, Bram, Lucy, Suze Terneuzen: Piet Jan en Ella Evert en Sanne, Niels, Laurens Robert en Meike, Freek, Puck A Martij n Goes: Jan Livia en Chris, Jade, Indigo, Lotus Froukje en Paul, Beau, Saar Veronique en Rudy Correspondentieadres: P.J. van der Werff Snelliusstraat 1 4532 LT Terneuzen pjvdwerff@icloud.com Het afscheid van Nel zal in besloten kring plaatsvinden. Na het overlijden van onze lieve vader, opa en oude opa was het fijn te ervaren dat zovelen met ons meeleefden in deze verdrietige tijd. Hartelijk dank daarvoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Oostkapelle, oktober 2021 We willen u hartelijk danken voor het medeleven dat we mochten ontvangen na het overlijden en bij het afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Uw belangstelling heeft ons als familie goed gedaan. P. Remijn Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, oktober 2021 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u heel hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Westkapelle, oktober 2021 Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa het is ons tot steun geweest. A. Veerman - Vlaanderen Kinderen en kleinkinderen Middelburg, oktober 2021 ZATERDAG 23 OKTOBER 2021 PM Een goed besteed leven, is een leven geleefd voor anderen ix Amsterdam, 25 maart 1945 tElche, 7 oktober 2021 Janny van de Nieuwegiessen Jouke Binsma Jooske en Louis Naomi en Gideon Kevin Eelke en Wilawan Nadia Goof en Marjan Merel en Stijn, Thomas, Jasmijn, Roos Gijs en Tineke, Mees, Sam, Jens Correspondentieadres: Westmede 97,4337 AL Middelburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd zijn we door het overlijden van onze lieve zwager en oom Zaandam, t Roden, 19 maart 1928 10 oktober 2021 Axel: Magda en Piet Cappon-Quist in herinnering Oostburg: Corry en Edy Scheele-Quist in herinnering Oostburg: Jan en Addy Quist-den Hamer Neven en nichten Correspondentieadres: J.C.P. Quist KWL park 30 4501 LA Oostburg email: j.quist@agroweb.nl Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Nieuwdorp, 5 februari 1923 Goes, 21 oktober 2021 Familie Rijk Correspondentieadres: Willibrordusstraat 9 4453 AS 's-Heerenhoek De uitvaartdienst, waar we u voor uitnodigen, vindt op dinsdag 26 oktober plaats om 11.00 uur in de H. Willibrorduskerk in 's-Heerenhoek. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid voor persoonlijk afscheid van 10.15 uur tot 10.45 uur. Aansluitend aan de dienst vindt de begrafenis plaats op de R.K.-begraafplaats achter bovengenoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in 'De Jeugdhoeve', in 's-Heerenhoek. We zijn de medewerkers van Ter Vaicke kamer TV 404 dankbaar voor de liefdevolle zorg en de bewoners voor hun vriendschap. Waarom al dat vechten Waarom al die pijn? Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht. Vandaag is kalm en rustig ingeslapen mijn man, vader, schoonvader en opa Heinenoord 13 augustus 1939 Middelburg 16 oktober 2021 Sonja den Boer-van der Kraan Sylvia en Remko Linda en John Joey en Mike Veerseweg 111 4332 BD Middelburg De crematie heeft plaatsgevonden in besloten kring. Wij willen het team Binnenhaven hartelijk danken voor alle liefde, aandacht en voor de goede verzorging die Arie de laatste 2 jaar van jullie heeft gekregen. ;l Wij willen iedereen bedanken voor de warme belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Kinderen, klein en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46