EN 17 Mels Akkerdaas (Rina TeveC-Scheijde Lam6eréina <PetroneCCa <Dijf{stra-Warten6erg <Diny Louise Leuntje Maria Broeksma Louise Broeksma Louise Broeksma Louise Broeksma Verdrietig geven wij u kennis dat, omringd door liefde, is heengegaan onze mooie, lieve, zorgzame en trotse vader en opa 2 juni 1937 21 oktober 2021 Carin en Martin Correspondentieadres: Dr. B. Vaandragerstraat 5 4357 GJ Domburg De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 26 oktober om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Markt 8 te Domburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Babelweg te Domburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Het Schuttershof. Jfeel hijzonder, heelgewoon, Cjewoon een heel èijzondere vrouw. Na een leven vol zorg en liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma 's-Hertogenbosch, f Vlissingen, 20 maart 1936 20 oktober 2021 Bouke Bouke jr. Kim Ellen en Eric Bodine en Koen Annick Correspondentieadres: Abraham Kuijperstraat 16 4384 GW Vlissingen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Mels Akkerdaas Mels PM ZATERDAG 23 OKTOBER 2021 We zoeken een woord een woord dat niemand kent Een woord dat zeggen wil dat jij de liefste bent In de kracht van haar leven en nog vol plannen voor de toekomst. Is onze lieve Louise na een oneerlijke strijd aan haar laatste reis begonnen. 4 februari 1974 - 21 oktober 2021 Lieve vrouw van Michel Coppoolse, trotse mama van Tijn, Lin en Siem. We zullen je heel erg missen. Frans en Marie-Louise Broeksma Reinier en llona Milan, Kadin en Silas Wat je in je hart bewaard, raak je nooit meer kwijt. Het is intens verdrietig dat wij veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze lieve schoon dochter, schoonzus en tante. Prachtvrouw van Michel Coppoolse, trotse mama van Tijn, Lin en Siem. Wat zullen we haar missen met haar stralende lach. Mieke en Krijn Coppoolse Marjon en Chris Pien, Maas en Suus Esther en Daan We zijn verdrietig om het zo jong overlijden van We wensen neef Michel, de kinderen Tijn, Lin en Siem en ouders en schoonouders heel veel sterkte toe. Ooms en tantes, neven en nichten. Fam. Coppoolse Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van mijn lieve kleindochter en onze lieve nicht echtgenote van Michel Coppoolse Ons hart gaat uit naar Michel, Tijn, Lin, Siem en alle andere familie. Wij wensen hen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Pie Louws-Dommisse Arie en Ineke Joëlle en Rutger, Kaj en Elin Richard Bram en Marja Jessica en Johnny Danny en Chantal Voor altijd samen Nel Akkerdaas-Verburg f André en Gerda Charlotte en Tim, Liv Jochem en Eline Thijmen Ruben Rosanne Jeroen en Monique Sebastiaan en EÏise Benjamin en Naomi Rozemarijn Stefan en Ellen Anouk en Rico Jasmijn en Quincy Onze dank gaat uit naar alie medewerkers en vrijwilligers van Simnia voor de goede zorgen. In Gods liefde geborgen, onze lieve zwager Matti en Adri Rietje Riet en Bert t Sari t Suzan en Casper t Jan en Jeannet Rust zacht. De "meiden" van de winkel Afscheid nemen bestaat niet. Ik ga wel weg, maar verlaat je niet. (Marco Borsato) Na een dappere strijd, zo moedig ondergaan, hebben wij veel te snel afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder en fantastische oma in de leeftijd van 73 jaar Jan Tevel Monique en Henk Versluijs-Tevel Thimar Cindy en Jeroen Raucamp-Tevel Emmely en Robert, Femke Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. M.P.J. Bruynzeel, het team Zorgstroom 't Zand en medewerkers van Sint Jans Hospice Casembroot in Middelburg. Middelburg, 21 oktober 2021 Gerbrandylaan 35,4333 BG Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag avond 25 oktober van 19.00 uur tot 19.30 uur in uitvaartcentrum de Getijden, Kerklaan 17 in West-Souburg. Door de huidige maatregelen zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. U kunt de afscheidsdienst volgen via https://start.memoriam.tv/Z7WJ-TMlP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45