as. DEEA Wij staan altijd voor u klaar/ EN 19 Jelle Bi nsma Arie den Boer Catharina Simone Hindori-Hamelink Anna Willemina Picavet-Faas Walter de Smet Toos /ifin mensenlinQ OVERIGE BERICHTEN DANKBETUIGING Wij hebben afscheid genomen van onze zorgzame, bijzondere, lieve moeder en omi Uit de enorme hoeveelheid lieve, warme reacties bleek dat zij ook voor velen een hartelijke en bijzondere vrouw was. Dat was en is voor ons een grote steun bij het moeten loslaten van onze moeder en omi. Onze speciale dank gaat uit naar mevr. Brasser-Picavet van DELA voor de warme en goede begeleiding van het afscheid en naar huisartsenpraktijk Pallion voor de goede zorg en aandacht. Familie Picavet voor elkaar COLOFON S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 O www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 ZV ZATERDAG 23 OKTOBER 2021 Een goed besteed leven, is een leven geleefd voor anderen "fa Amsterdam, 25 maart 1945 tEiche, 7 oktober 2021 Janny van de Nieuwegiessen Jouke Binsma Jooske en Louis Naomi en Gideon Kevin Eelke en Wilawan Nadia Goofen Marjan Merel en Stijn, Thomas, Jasmijn, Roos Gijs en Tineke, Mees, Sam, Jens Correspondentieadres: Westmede 97,4337 AL Middelburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn? Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht. Vandaag is kalm en rustig ingeslapen mijn man, vader, schoonvader en opa Heinenoord 13 augustus 1939 Middelburg 16 oktober 2021 Sonja den Boer-van der Kraan Sylvia en Remko Linda en John Joey en Mike Veerseweg 111 4332 BD Middelburg De crematie heeft plaatsgevonden in besloten kring. Wij willen het team Binnenhaven hartelijk danken voor alle liefde, aandacht en voor de goede verzorging die Arie de laatste 2 jaar van jullie heeft gekregen. Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Rudy Hindori Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, oktober 2021 mensenlinq.nl Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijken bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel 0115 21 10 77 voor een persoonlijk gesprek. genoot De afgelopen maanden waren intensief en tegelijkertijd mooi en hartverwarmend. Het deed pa zoveel deugd om vrienden te zien en samen herinneringen op te halen. Hij ervan. De reacties na het overlijden van Familie de Smet De geur van duizend bloemen vult een stilte van je echo achterna De kleur van leegte wordt gevuld met warmte van je dierbaren, pa waren overweldigend. Zoveel, dat het onmogelijk is om iedereen daarvoor persoonlijk te bedanken. Wij als familie koesteren al uw steun en medeleven. We danken u daarvoor.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 138